خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 87
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      از کجا میدونی بخشنامه بهمن ماه میاد؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها

احتمالا. همه اطلاعات تو سیستم سناد و... که همه مدارس دارن پس باید داشته باشن.
      خدا کنه..

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naser6007 نمایش پست ها
      خدا کنه..
      اگه ندادن برید آموزش و پرورش ولی مدرسه داره

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      شما که معدلت بالاست راحتی دیگه لطف کن موج منفی نده با این حرفاتونم نمیتونی خودتو جلو بندازی
      معدل کتبی نهایی من 15/65 صدمه....ایا معدل من بالاس؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه مدت گفتن دی الان شد بهمن حتما چند وقت دیگه میشه فروردین و تا خرداد این بازی ادامه داره.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      چرا؟
      برای این که نمیتونین از پسش بر بیاین کنکورتون هم به گند میکشید..یک سر به سوالات نهایی و نحوه ی تصحیحش بزنین سوالات خیلی مفهومی شده...الان هر که فکر میکنه حالا ترمیم معدل شد بره نمراتش 20 میشه یا خوب میشه و خیال بافی میکنه چه بسا خیلی ها نمرات پایین تری کسب کنن و اگر نمرتون بدتر شه از بسیاری از همون افرادی که معدلشون پایین تر از شما بوده عقب میفتید!

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      برای این که نمیتونین از پسش بر بیاین کنکورتون هم به گند میکشید..یک سر به سوالات نهایی و نحوه ی تصحیحش بزنین سوالات خیلی مفهومی شده...الان هر که فکر میکنه حالا ترمیم معدل شد بره نمراتش 20 میشه یا خوب میشه و خیال بافی میکنه چه بسا خیلی ها نمرات پایین تری کسب کنن و اگر نمرتون بدتر شه از بسیاری از همون افرادی که معدلشون پایین تر از شما بوده عقب میفتید!
      تاحدودی راست میگه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasin tahazadeh نمایش پست ها
      تاحدودی راست میگه
      نه راست نمیگن وقتی ترمیم گذاشته میشه واسه خرداد کسی که خوب خونده باشه چون سومم خونده با حل کردن نمونه سوال نهایی به راحتی از پس نهاییا برمیاد اونقدر وقت زیادی نمیخواد واسش بزاره ولی کسی که خوب نخونده بهتره نده کسی که دنبال ترمیمه حتما درسش هم خوبه و سرش به سنگ خورده تورو خدا موج منفی ندین یه درصد مسئولین این موج منفی رو حس کنن میندازن سال بعد من و امثال من که معدلمون ۱۱ هستش هیچ کاری نمیتونیم بکنیم هیچ کاری

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش مطمئنی ترمیم معدل برای کنکور95اجرا میشه؟؟؟؟
      نه اجرا نمیشه متاسفانه طرح تو مرداد ماه تو اموزش و پرورش ابلاغ شده دیپلم مجدد از اذر اعمال شده و ترمیم معدل میگن از بهمن اگه بهمن اعمال بشه خرداد امتحانات نهایی تصحیح ثبت نام سنجش اردیبهشته نمیرسه

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه راست نمیگن وقتی ترمیم گذاشته میشه واسه خرداد کسی که خوب خونده باشه چون سومم خونده با حل کردن نمونه سوال نهایی به راحتی از پس نهاییا برمیاد اونقدر وقت زیادی نمیخواد واسش بزاره ولی کسی که خوب نخونده بهتره نده کسی که دنبال ترمیمه حتما درسش هم خوبه و سرش به سنگ خورده تورو خدا موج منفی ندین یه درصد مسئولین این موج منفی رو حس کنن میندازن سال بعد من و امثال من که معدلمون ۱۱ هستش هیچ کاری نمیتونیم بکنیم هیچ کاری
      به امسال دلت خوش نکن..یا برو به فکر ترمیم معدل برای سال دیگه باش یا دیپ مجدد بگیر...به امسال نمیرسه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      به امسال دلت خوش نکن..یا برو به فکر ترمیم معدل برای سال دیگه باش یا دیپ مجدد بگیر...به امسال نمیرسه
      خب پس ببوسم از الان بزارم کنار دیگه چون وقت دیپ مجدد هم گذشته دیگه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      نه اجرا نمیشه متاسفانه طرح تو مرداد ماه تو اموزش و پرورش ابلاغ شده دیپلم مجدد از اذر اعمال شده و ترمیم معدل میگن از بهمن اگه بهمن اعمال بشه خرداد امتحانات نهایی تصحیح ثبت نام سنجش اردیبهشته نمیرسه
      دیگه انقدر گفتین نمیشه پس نمیشه دیگه ما که کنکورو بوسیدیم گذاشتیم کنار به هرکیم معدلش پایینه باید یه کاری کنم بیخیال کنکور شه حتما

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب پس ببوسم از الان بزارم کنار دیگه چون وقت دیپ مجدد هم گذشته دیگه
      حالا یعنی هر کی معدلش زیر 12 هست باید کنکوره ببوسه بزاره کنار؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      حالا یعنی هر کی معدلش زیر 12 هست باید کنکوره ببوسه بزاره کنار؟
      زیر ۱۲ نه زیر ۱۵ باید ببوسه بزاره کنار چون به زحمتش نمیارزه شما هم لب مرزی باید یه صد داشته باشی تا رتبت خوب شه من الان باید عمومیم بالای ۹۰ و اختصاصیم بالای ۸۰ باشه تا بتونم زیر دو هزار شم
      همه چی تموم شد خدافظ کنکور و درس

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      زیر ۱۲ نه زیر ۱۵ باید ببوسه بزاره کنار چون به زحمتش نمیارزه شما هم لب مرزی باید یه صد داشته باشی تا رتبت خوب شه من الان باید عمومیم بالای ۹۰ و اختصاصیم بالای ۸۰ باشه تا بتونم زیر دو هزار شم
      همه چی تموم شد خدافظ کنکور و درس
      اره خوب باید زحمت بکشی با این معدل الکی که نیست..من دوستم معدلش 13/20 صدم بود امسال زیست رو 56 زد شیمی 48 فیزیک 33 ریاضی 40 زبان 70 دینی 54 ادبیات 46 عربی 66 رتبش توی منطقه 2 شد 17 هزار به زور پرستاری شهرستان قبول شد !!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن