خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy سوال خیلی مهم(مشکل سربازی)

با سلام.من متولد76.5.20 هستم. در خرداد 94 فارغ التحصیل شدم.با مرجعه به سایت نظام وظیفه در بخش سوالات متداول متوجه شدم من چون دو ماه قبل از سن مشمولیت فارغ التحصیل شدم تا 6 ماه بعد از تاریخ تولدم وقت معرفی دارم.ولی بامراجه به نظام وظیفه شهرستان محل سکونت گفتند چون تو در سال مشمولیت فارغ التحصل شدی تا شهریور95 وقت دارید.با مراجعه به سایت نظام وظیفه در بخش مقررات شرکت در آزمون دانشگاها نوشته شده=(بند دوم)کلیه ی دانش امورانی که قبل از سن مشمولیت و یا در سن مشمولیت در ماهای خردادیا تیر ماه 1393 فارغ التحصیل شده اند جهت تحصیل در دانشگاه از مهر 94 منعی نداشته و پس از اخذ معافیت تحصیلی به یکی از مراکز پلیس+10 مراجعه کنند+تبصره2=دانش آموزانیکه در 17 سالگی در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند پس ار رسیدن به 18 سالگی 6 ماه مهلت معرفی دارند.(دقیقا مطابق با گفته های مامور نظام وظیفه) .این یعنی دانش اموزان متولد1375 نیمه اول که در خرداد یا شهریور93 فارغ التحصیل شداند تا شهریور 94 وقت داشتند.به دفترچه ثبت نام کنکور سرسری93 مراجعه کردم نوشته شده بود=دانش اموزان متولد 1375 که در خرداد یا شهریور93 فارغ الحصیل شده اند تا پایان شهریور94 وقت دارند(این یعنی هم خوانی دفترچه سراسری93با قوانین پذیرش دانشجو دردانشگاه ها از مهر94).من به همین اکتفا نکردم و دو بار در مشاوره غیر حضوری در سایت نظام وظیفه سولمو پرسیدم و پاسخ=منعی ندارد شما تا یک سال فرجه دارید.یکبار هم از مشاور تلفنی(وصل شدم به تهران)پرسیدم گفت سال مشمولیت مهمه وتا شهریور95 وقت داری. حالا من چیکار کنم خودمو بهمن ماه معرفی کنم یا در خرداد و یا اصلا لازم نیس.ضمنا از آقای مهدی حقیقت(مشاور تحصیلی در سایت گاج)و علیرضا افشار گفتند تمامی کنکوریهاس 94 به شرطی که دو ساله نشده باشن و جهشی نخونده باشن می تونند در کنکور 95 شرکت کنند.
      ویرایش توسط sezare55 : 27 دی 1394 در ساعت 17:33

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sezare55 نمایش پست ها
      با سلام.من متولد76.5.20 هستم. در خرداد 94 فارغ التحصیل شدم.با مرجعه به سایت نظام وظیفه در بخش سوالات متداول متوجه شدم من چون دو ماه قبل از سن مشمولیت فارغ التحصیل شدم تا 6 ماه بعد از تاریخ تولدم وقت معرفی دارم.ولی بامراجه به نظام وظیفه شهرستان محل سکونت گفتند چون تو در سال مشمولیت فارغ التحصل شدی تا شهریور95 وقت دارید.با مراجعه به سایت نظام وظیفه در بخش مقررات شرکت در آزمون دانشگاها نوشته شده=(بند دوم)کلیه ی دانش امورانی که قبل از سن مشمولیت و یا در سن مشمولیت در ماهای خردادیا تیر ماه 1393 فارغ التحصیل شده اند جهت تحصیل در دانشگاه از مهر 94 منعی نداشته و پس از اخذ معافیت تحصیلی به یکی از مراکز پلیس+10 مراجعه کنند+تبصره2=دانش آموزانیکه در 17 سالگی در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند پس ار رسیدن به 18 سالگی 6 ماه مهلت معرفی دارند.(دقیقا مطابق با گفته های مامور نظام وظیفه) .این یعنی دانش اموزان متولد1375 نیمه اول که در خرداد یا شهریور93 فارغ التحصیل شداند تا شهریور 94 وقت داشتند.به دفترچه ثبت نام کنکور سرسری93 مراجعه کردم نوشته شده بود=دانش اموزان متولد 1375 که در خرداد یا شهریور93 فارغ الحصیل شده اند تا پایان شهریور94 وقت دارند(این یعنی هم خوانی دفترچه سراسری93با قوانین پذیرش دانشجو دردانشگاه ها از مهر94).من به همین اکتفا نکردم و دو بار در مشاوره غیر حضوری در سایت نظام وظیفه سولمو پرسیدم و پاسخ=منعی ندارد شما تا یک سال فرجه دارید.یکبار هم از مشاور تلفنی(وصل شدم به تهران)پرسیدم گفت سال مشمولیت مهمه وتا شهریور95 وقت داری. حالا من چیکار کنم خودمو بهمن ماه معرفی کنم یا در خرداد و یا اصلا لازم نیس.ضمنا از آقای مهدی حقیقت(مشاور تحصیلی در سایت گاج)و علیرضا افشار گفتند تمامی کنکوریهاس 94 به شرطی که دو ساله نشده باشن و جهشی نخونده باشن می تونند در کنکور 95 شرکت کنند.

شما تا 2 بار میتونی در کنکور شرکت کنی !

همه ی این تبصره ها و... رم ببوس بزار کنار !

اگر 2 بار شرکت کردی؛ بااااید بری سربازی !

اگر 1 بار؛ خب یه بار دیگم میتونی شرکت کنی !
      حکایت ما جاودانه شود

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      شما تا 2 بار میتونی در کنکور شرکت کنی !

همه ی این تبصره ها و... رم ببوس بزار کنار !

اگر 2 بار شرکت کردی؛ بااااید بری سربازی !

اگر 1 بار؛ خب یه بار دیگم میتونی شرکت کنی !
      چرا اطلاعات غلط میدی پس دانشجو انصرافی برا چیه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      چرا اطلاعات غلط میدی پس دانشجو انصرافی برا چیه؟
      دانشجوی انصرافی بحثش جداست

کسی که انصراف بده؛ دیگه حق کنکور نداره !

و باید بره سربازیش تموم شه ! و اونوقت برگرده و دوباره کنکور بده !

ایضا بنده در مورد افراد عادی سخن گفتم...!
      حکایت ما جاودانه شود

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دانشجوی انصرافی بحثش جداست

کسی که انصراف بده؛ دیگه حق کنکور نداره !

و باید بره سربازیش تموم شه ! و اونوقت برگرده و دوباره کنکور بده !

ایضا بنده در مورد افراد عادی سخن گفتم...!
      افراد عادی صحیح.ولی دانشجو دوره های غیر روزانه میتونه کنکور بده و روزانه هم باید اول انصراف بده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      افراد عادی صحیح.ولی دانشجو دوره های غیر روزانه میتونه کنکور بده و روزانه هم باید اول انصراف بده
      بنده که دهنم کج نبود !
      حکایت ما جاودانه شود

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بنده که دهنم کج نبود !
      شما میگی دانشجوی انصرافی نمیتونه کنکور بده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما میگی دانشجوی انصرافی نمیتونه کنکور بده
      دانشجوی پیام نور و ازاد که تکلیفش مشخصه !

دانشجو نیست که...!

اینها میتونن برا روزانه کنکور بدن !
      حکایت ما جاودانه شود

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      طیق اطلاعاتی که من به دست آوردم هر ایرانی ذکور از کاردانی تا دکتری فقط یک بار میتونه انصراف بده و دوباره در کنکور شرکت کنه.و از زمان فارغ التحصیلی در یک مقطع هم تا یک سال زمان داره که یا ادامه تحصیل بده یا بره سربازی.این چیزی بود که من از نظام وظیفه شهرمون پرسیدم ولی قوانین نظام وظیفه هر ثانیه تغییر میکنند و بهتره برید نظام وظیفه شهرتون و سوالتون رو ازشون بپرسین که یه وقت براتون مشکل ساز نشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ن هم مث شماهستم اما در خرداد 94فارغ تحصیل نکردم خودمو تا معافیت بگیرم متولد نیمه اول 76 هستمک مرداد...یه درذس دارم که میخوام شهریور 95 پاس کنم اونوقت تا مرداد 96 معافم اینو تو برگه معافیتم نوشته بود کاش یه درس ساده نگه داشته بودی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شمادر ابتدای سن 20 باید بریری سربازی یعنی 19 رو پرکردی ..برو نظام وظیفه برگه معافیت بگیر..اما دوستانی که متولد 75 هستن نهایت تا پایان سال 95معافن ودیگه نمیتونن 96 کنکور بدن چون درپایان سال 95 به 20سال میرسن..تمام

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشجوی پیام نور و ازاد که تکلیفش مشخصه !

دانشجو نیست که...!

اینها میتونن برا روزانه کنکور بدن !
      داداش گلم وقتی از یه موضوع هیچی نمیدونی چرا میای نظر میدی؟کسی بهت گفت حتما نظر بده؟
      دانشجو روزانه یا شبانه یا پولی میتونه انصراف بده و کنکور دوباره بده.فقط تفاوت اینجاس ک روزانه باید تا قبل 28بهمن انصراف بده ولی شبانه و پولی میتونن صبر کنن تا نتایج بیاد بعد انصراف بدن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sezare55 نمایش پست ها
      داداش من خودم متلود75/5 هستم و تو کنکور 93و94شرکت کردم
      چیزی که مشاوره غیر حضوری نظام وظیفه میگه درسته
      اون 6 ماه واسه کساییه که یه سال جهش کردن
      از زمان فارغالتحصیلی یه سال فرصت داری
      و اگه خرداد فارغ التحصیل بشی مث فارغ التحصیل شهریور تا شهریور سال اینده فرصت داری

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      داداش گلم وقتی از یه موضوع هیچی نمیدونی چرا میای نظر میدی؟کسی بهت گفت حتما نظر بده؟
      دانشجو روزانه یا شبانه یا پولی میتونه انصراف بده و کنکور دوباره بده.فقط تفاوت اینجاس ک روزانه باید تا قبل 28بهمن انصراف بده ولی شبانه و پولی میتونن صبر کنن تا نتایج بیاد بعد انصراف بدن
      بنده وقتی میخواستم برم سربازی !

همه ی اینا رو فهمیدم !

مشکل ایشون اینه که اصلا دانشجو نیست !

پس شما مداخله نفرمایید !
      حکایت ما جاودانه شود

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ببخشید ما هم دو بار کنکور دادید

ببخشید تو خرداد 93 فارغ التحصیل شدی؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور