خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کسایی که زیست نشر الگو خوندن بیان دربارش نظر بدن

سلام لطفا درباره خوبی ها وبدی های زیست نشر الگو بگین

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مزیت : تعداد تست خیلی زیاد (تستاش هم خیلی خوبن من تعجب می کنم از بعضی دوستان که میگن خوب نیست و ... )
      اشکال : درسنامه خیلی سطحی (تقریبا متن کتابه)

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجب
      من خریده بودم میخوام بفروشم نصف قیمت هرکی میخواد البته چاپ 93 هست

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته بستگی به خود فرد هم داره ... میتونی بری کتاب فروشی نگاه کنی ببینی با کدوم کتاب بیشتر حال می کنی همون رو بخر ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما اگه نتیجه نمیگیری از یه کتاب یه مورد کاملا شخصیه و حتی اون مورد دوستمون در اون تایپک که گفتن هرکی بالا نمیاد مربوطه به زیست الگوئه
      الگو یکی از کتابای تاپ بازاره ولی اگه رتبه یک کنکور از یه کتابی نتیجه گرفت دلیل نمیشه شما هم بگیری .
      کتاب یه چیز کاملا سلیقه ای و شخصیه .
      اگه نتیجه نگرفتید (تمام تلاشتون رو کردید و نتیجه نگرفتید ) به فکر عوض کردنش باشید.
      ولی اگه بدون تلاش به فکر عوض کردنش هستید با منبع دیگه هم بعد یه مدت مشکل خواهید داشت .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دراین که کتاب های الگو همه دارای سطح بالایی هستن همه بر اون واقف هستن و زیست هم از این قاعده مستنثی نیست ,همه هم کم و بیش با کتاب دکتر اشکان هاشمی اشنایی دارین ,پس فکر میکنم نیازی به توصیف خوبی این کتاب نباشه,یک مشکل خیلی جدی که داره به نظرم اشکال هایی (جمع مشکل) هست که داره که حتی انتشارات زحمت ویرایش اون رو به خودش نداده و اصلاحیه ای در قالب فایل پی دی اف داده , که جدای از وقتگیر بودن رفع ایرادات کتاب , در بررسی هایی که میکردم واقعا باعث بوجود امدن تناقض در فرد مطالعه کننده میشد و وای به حال کسی که از این اصلاحیه ها اطلاعی نداشته باشه.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      دراین که کتاب های الگو همه دارای سطح بالایی هستن همه بر اون واقف هستن و زیست هم از این قاعده مستنثی نیست ,همه هم کم و بیش با کتاب دکتر اشکان هاشمی اشنایی دارین ,پس فکر میکنم نیازی به توصیف خوبی این کتاب نباشه,یک مشکل خیلی جدی که داره به نظرم اشکال هایی (جمع مشکل) هست که داره که حتی انتشارات زحمت ویرایش اون رو به خودش نداده و اصلاحیه ای در قالب فایل پی دی اف داده , که جدای از وقتگیر بودن رفع ایرادات کتاب , در بررسی هایی که میکردم واقعا باعث بوجود امدن تناقض در فرد مطالعه کننده میشد و وای به حال کسی که از این اصلاحیه ها اطلاعی نداشته باشه.
      من با بخش اول نظرت موافقم ولی در چاپ های جدید اصلاحیه انجام شده . و اصلاحیه بعد از چاپ های قبل منتشر شده. من چاپ جدید را دارم و اصلاحیه اش اعمال شده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر تاج نمایش پست ها
      من با بخش اول نظرت موافقم ولی در چاپ های جدید اصلاحیه انجام شده . و اصلاحیه بعد از چاپ های قبل منتشر شده. من چاپ جدید را دارم و اصلاحیه اش اعمال شده
      در شروع سالتحصیلی جدید , یعنی همین مهر , هر 4 کتابش رو بصورت انلاین خرید کردم , کتاب ها چاپ 94 هستن ولی ویرایش نشدن , هر 4 تا اصلاحیه رو با کتاب ها چک کردم و در هیچ کدوم ویرایشی صورت نگرفته بود و خودم مجبور به ویزایش شدم , اصلا هم مشکلی با این موضوع ندارم , ولی میدونید چند نفر دیگر هم شاید باشن که مثل من باشن و مشکل از جایی اغاز میشه که حتی از وجود چنین اصلاحیه ای اطلاع نداشته باشن , حالا از اقبال شما , بهتون ویرایش جدید رسیده ولی ایا همه در شرایط شما هستن؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باور کنید سوالای تالیفی الگو یه ریال هم ارزش ندارن. انصافا از کسایی که زیست رو بالای 80 میزنن بپرسید. الکی به چیزای خیلی مسخره گیر میده. تست خوب میخوای فقط سوالای کانون. تخته سیاه ویرایش جدیدش رو هم چند روز پیش مال یکی از دوستام بود چنتا تست حل کردم تستای خوبی بودن. بعدشم نشر الگو تستای سراسری رو که داده قبلش نکته هاشو گفته. خب یه نفر اول تستای تالیفی رو حل میکنه بعد که میره سراغ تستای سراسری همشونو درست میزنه و کلی کیف میکنه. خب این مثل این میمونه که چنتا تست بیاری اول پاسخ هاشونو بخونی بعد بری حلشون کنی. اکثر بچه ها هم میدونن که زیست درسیه که همش نوع سوالات و نکته هاش جدیدتر و بروز تر میشن
      یه مشکل دیگه که داره اینه که تست کلی نداده. مثلا درباره تاره عنکبوت چنتا تست داده در مورد پرتئین چنتا در مورد انزیم چنتا و.... یعنی تست کلی از فصل نداده. هممون هم میدونیم که کنکور نمیاد یه تست بده که مثلا فقط درباره تارعنکبوت باشه.

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پایش خوبه اماپیشش به هیچ دردی نمیخوره!

پیشش فقط بیست درصدش مناسبه بقیش چرت وپرت
      تستای ازاد65روداره!!!!!!!!
      تمام سوالات رواوردن هنرنیست،بایدنکات جالب اینجورتستاروکه البته خیلی کمن،درغالب تستای تالیفی خوب میاورد.........
      من خودم کامل زدمش پیش یک رووالان پیش دوام اما راضی نیستم ازش و منبع اصلیم ابی کانونه.
      پروتئین رو اورده نصفشومسائل عددی داده ک اینانمیادکنکور......بقیه هم چرت وزنتیک جمعیتم فقط علکی...البته برای ورزیده شدن بایدزدشون اما درکل بیشترازارزشش اسم دراورده

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا هر روز یه چی میگید ؟؟؟؟
      من آبی کانون داشتم انداختم اونور چرت و اسون بود

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      باور کنید سوالای تالیفی الگو یه ریال هم ارزش ندارن. انصافا از کسایی که زیست رو بالای 80 میزنن بپرسید. الکی به چیزای خیلی مسخره گیر میده. تست خوب میخوای فقط سوالای کانون. تخته سیاه ویرایش جدیدش رو هم چند روز پیش مال یکی از دوستام بود چنتا تست حل کردم تستای خوبی بودن. بعدشم نشر الگو تستای سراسری رو که داده قبلش نکته هاشو گفته. خب یه نفر اول تستای تالیفی رو حل میکنه بعد که میره سراغ تستای سراسری همشونو درست میزنه و کلی کیف میکنه. خب این مثل این میمونه که چنتا تست بیاری اول پاسخ هاشونو بخونی بعد بری حلشون کنی. اکثر بچه ها هم میدونن که زیست درسیه که همش نوع سوالات و نکته هاش جدیدتر و بروز تر میشن
      یه مشکل دیگه که داره اینه که تست کلی نداده. مثلا درباره تاره عنکبوت چنتا تست داده در مورد پرتئین چنتا در مورد انزیم چنتا و.... یعنی تست کلی از فصل نداده. هممون هم میدونیم که کنکور نمیاد یه تست بده که مثلا فقط درباره تارعنکبوت باشه.
      سلام
      دوست عزیز شما نمی تونید انقدر راحت زحمت های کسایی که برای این کتاب کشیدن رو زیر سوال ببرید
      اینطوری که شما می گید آدم فکر می کنه مولف بدون هیچ پیش زمینه ای این کتاب رو نوشته
      اگه این کتاب باب دل شما نیست دلیل بر بد بودنش نمی تونه باشه!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من روی دست نشر الگو تو زیست نیست . سبز هم رده دوم با فاصله. آبی کانون به درد سطح پایین می خوره. تانک تخته سیاه هم پول ریختن تو جوی آبه.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      درسته الگو تستاش سخت تره ولی استاندارد نیستن. تست فقط سوالات کانون به خصوص سوالای کرامت.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)