خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy برنامه میخوامممممممم

یه برنامه ریزی خوب روزانه میخوام

با کلی مشاور صحبت کردم
      دفتر برنامه قلمچی رو هم گرفتم
      ولی تاثیر نداشت

سال دومم
      یکی کمکم کنه

من یه برنامه خووووووب میخواممممم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من که تو برنامه روزانه خودم موندم ...

ولی اگه کسی بخواد یه برنامه بهت بده گمونم باید درسایی که توی طول هفته داری رو بنویسی !!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهتره بری فوت و فن برنامه ریزی رو یاد بگیری بعد بشینی واسه خودت برنامه بریزی
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      فارغ التحصیلی یا دانش اموز ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      فارغ التحصیلی یا دانش اموز ؟
      میگه که دومم
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من خودت واسه خودت با توجه قابلیت ها و توانایی های خودت برنامه بریز

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از الان یه برنامه تا 2 ماه مونده به کنکور بریز که همه درس ها رو بخونی
      هر دو هفته یکبار هم مرور بزار که مطالب یادت نره
      برنامه هفتگی برا خودت درست کن و حجم برنامه هفتگی رو جوری بین روزای هفته تقسیم کن که هم تست بزنی و هم مطالب رو بخونی و هر روز زیست و شیمی رو بخونی و درسای دیگه رو یک روز در میون تقسیم کنی و بخونی
      برنامه ات باید جوری باشه که قابل اجرا باشه یعنی وقت ناهار و شام و استراحت رو داشته باشه
      هر یک ساعت و ربع که درس میخونی 15 یا 10 دقیقه استراحت کن که ذهنت خسته نشه
      حتما هفته ای 4 یا 5 ساعت تفریح کن و تو زمان تفریحت اصلا به درس فکر نکن
      امیدوارم موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa100 نمایش پست ها
      از الان یه برنامه تا 2 ماه مونده به کنکور بریز که همه درس ها رو بخونی
      هر دو هفته یکبار هم مرور بزار که مطالب یادت نره
      برنامه هفتگی برا خودت درست کن و حجم برنامه هفتگی رو جوری بین روزای هفته تقسیم کن که هم تست بزنی و هم مطالب رو بخونی و هر روز زیست و شیمی رو بخونی و درسای دیگه رو یک روز در میون تقسیم کنی و بخونی
      برنامه ات باید جوری باشه که قابل اجرا باشه یعنی وقت ناهار و شام و استراحت رو داشته باشه
      هر یک ساعت و ربع که درس میخونی 15 یا 10 دقیقه استراحت کن که ذهنت خسته نشه
      حتما هفته ای 4 یا 5 ساعت تفریح کن و تو زمان تفریحت اصلا به درس فکر نکن
      امیدوارم موفق باشی
      کنکوری نیست ... سال دومه ... نوشته که !!!!!!!!!!!!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه من برنامه روزانه میخوام

نمی تونم برنامه بریزم از اول سال شاید کلی برنامه ریختم ولی هیچکدوم خوب نبود
      هیچ کی نمیتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط zahra-a : 17 دی 1394 در ساعت 15:39

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      میگه که دومم
      خب ندیدم خخخخخ

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب دوست عزیز باید برنامه ی مدرسه رو بدی ببینیم چه شکلیه بعد ... من برنامه ای که برا خودم نوشتم واقعا راضیم ازش همشم دارم مو به مو اجرا میکنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شاید شما هم مثل همه برنامه ریزی فقط برای آینده انجام میدید بدون توجه به گذشته .
      به نکته های زیرتوجه کنید :
      1. برنامه رو با توجه به توانایی هاتون بریزید.
      2.برنامه باید در راستای تدریس دبیر و برنامه مدرسه شما باشه و باهاش در تضاد نباشه .
      3.باید درس هایی که در اون ضعیف هستید تکرار بیشتری در برنامه داشته باشه و درس هایی که قوی هستید هم بهش کم توجهی نشه .
      4.برناه شما باید هدف داشته باشه ، هدف کوتا مدت ، و بلند مدت ، هدف کوتا مدت میتونه رسیدن به سرفصل های یک آزمون باشه و هدف بلند مدت کسب نمرات خوب در امتحانات پایانی مدرسه .
      5.برنامه باید تغییر پذیر و خاصیت تحرک داشته باشه . ممکنه نیاز بشه که درسی رو بیشتر مطالعه کنید برای امتحانات کلاسی که دبیر در طول هفته مشخص میکنه .
      6.تا چند هفته صرفا باید ثبت فعالیت داشته باشید تا میزان توانی که دارید و نقاط ضعف و قوتت خودتون رو مشخص کنید .
      7.نتیجه فعالیتتون رو حتما ثبت کنید ( نمره خوب کلاسی یا تراز خوبی که کسب میکنید ) تا برای ادامه دادن برنامه تون انرژی بگیرید .یا نقاط ضعفتون رو برطرف کنید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید شماالان سال دومید پس هنوز وقت زیادی دارید بهترین کار الان آزمون وخطاست تابه برنامه ایده آلتون برسید
      من بهتون پیشنهاد میدم شما روزانه درسای تخصصیتونو بخونینبرحسب تواناییتون مثلا فیزیک روزانه اگه نیم ساعت براش وقت بذارین چون فقط سال دومه هم میتونید تست بزنید وهم بخونید خصوصا دروسی مثل ریاضی و فیزیک باتمرین مداومه که بهترمیشید
      برابقیه هفته ودرکل برنامه ریزیه هفتگی چندتا راهکار هست
      یکیش مشاوره است که ازنظرمن تادم خودش نخواد تاثیری نداره
      یکیش کتابای مشاوره است که خوب برای یه گروه عامه تعریف میشه وممکنه بعضی ازنیازاتون روپوشش نده
      واخرین وبهترین راه که خودمم باهاش نتیجه میگیرم شما میتونید چن نمونه ازدفترای برنامه ریزئو دانلود کنین ویه دفتر بردارید وخودتون متناسب باتواناییتون و چیزایی که میخواین تحت پوشش قرار بدین روباالگو گیری ازاون دفترای برنامه ریزی بسازید ممکنه این برنامه ریزیه شما کامل نباشه و یانقص هایی داشته باشه که درطول زمان باپیشروی دستتون میاد کنارش یادداشت کنین وبرای جدول برنامه ریزیه بعدیتون اونارو رعایت کنین
      مهم ترین بحث توبرنامه ریزی اینه که اون برنامه اجرا بشه اگه شماروبرنامتون بمونین طی 3 الی 5هفته به برنامه ایده آاتون میرسید به قول دوستی ماهممون میدونیم راه موفقیت چیه فقط باید همت کنیم و دراون راه قدم بذاریم
      باارزوی موفقیت

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب ببین من 3شنبه ها ادبیات فیزیک و ریاضی دارم

روز قبلش ینی 2شنبه اصن نمیرسم همه رو کار کنم خود ادبیات کلی وقت گیره
      من باید برنامم مثلا واسه دوشنبه چ مدلی باشه؟؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonder نمایش پست ها
      ببینید شماالان سال دومید پس هنوز وقت زیادی دارید بهترین کار الان آزمون وخطاست تابه برنامه ایده آلتون برسید
      من بهتون پیشنهاد میدم شما روزانه درسای تخصصیتونو بخونینبرحسب تواناییتون مثلا فیزیک روزانه اگه نیم ساعت براش وقت بذارین چون فقط سال دومه هم میتونید تست بزنید وهم بخونید خصوصا دروسی مثل ریاضی و فیزیک باتمرین مداومه که بهترمیشید
      برابقیه هفته ودرکل برنامه ریزیه هفتگی چندتا راهکار هست
      یکیش مشاوره است که ازنظرمن تادم خودش نخواد تاثیری نداره
      یکیش کتابای مشاوره است که خوب برای یه گروه عامه تعریف میشه وممکنه بعضی ازنیازاتون روپوشش نده
      واخرین وبهترین راه که خودمم باهاش نتیجه میگیرم شما میتونید چن نمونه ازدفترای برنامه ریزئو دانلود کنین ویه دفتر بردارید وخودتون متناسب باتواناییتون و چیزایی که میخواین تحت پوشش قرار بدین روباالگو گیری ازاون دفترای برنامه ریزی بسازید ممکنه این برنامه ریزیه شما کامل نباشه و یانقص هایی داشته باشه که درطول زمان باپیشروی دستتون میاد کنارش یادداشت کنین وبرای جدول برنامه ریزیه بعدیتون اونارو رعایت کنین
      مهم ترین بحث توبرنامه ریزی اینه که اون برنامه اجرا بشه اگه شماروبرنامتون بمونین طی 3 الی 5هفته به برنامه ایده آاتون میرسید به قول دوستی ماهممون میدونیم راه موفقیت چیه فقط باید همت کنیم و دراون راه قدم بذاریم
      باارزوی موفقیت
      کدوم سایتا جدول برنامه ریزیشون خوبه
      میشه معرفی کنین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن