خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فیزیک 3 مبتکران

سلام دوستان خسته نباشید
      فیزیک 3 مبتکران به تالیف اقای فرید شهریاری چطوره؟ برای المپیاد خوبه
      یعنی اموزشش کامل و مفمومی هستش چون فکر کنم عین شیمی 3 مبتکرانه یعنی متنش خشک و خسته کننده نیست و کمی طنز هم چاشنی متن هست و از خوندنش خسته نمیشی البته فکر کنم
      خیلی ممنونم میشم راهنماییم کنید
      ویرایش توسط erifia : 14 دی 1394 در ساعت 15:13

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بررسی ویژه فیزیک سوم مبتکران

این رو نگاه کن

همچنین برای المپیاد فکر نکنم به کارت بیاد اما برای کنکور کارت رو جواب بده
      می تونی نگاهی هم به خیلی سبز پایه داشته باشی
      ویرایش توسط mahdi-de : 14 دی 1394 در ساعت 15:26

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک۳ محمودزاده از همین مبتکران بگیر مولف کتاب درسی و طراح کنکوره میگن درسنامه و تستاش فوق مفهومی واسه کسایی که سطحشون بالاست

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      فیزیک۳ محمودزاده از همین مبتکران بگیر مولف کتاب درسی و طراح کنکوره میگن درسنامه و تستاش فوق مفهومی واسه کسایی که سطحشون بالاست
      بله مولف اون کتاب از مولفین کتاب درسی است
      اما درسنامه های اون بسیار بسیار حجیم هست شما اینطور فرض کن که برای یک فصل 50 صفحه a4 درسنامه باید بخونی
      تست هاش بد نیست (البته من دومش رو داشتم)

5. Top | #5
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      سوم نمیدونم اما پیش 2 گرفتم پشیمون شدم فک نکنم جوابگوی کنکور باشه با همون گاج که داشتم خوندم خیلی بهتره حالا بیشتر بررسی کن شاید سومش خوب باشه
      چرا پشیمون شدید؟ من سومشو دارم نسبتا خوبه!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیز.من فیزیک پایه گاج و مبتکران محمود زادا دارم.فیزیک 3 تا یکم ضعیفم.یه نظر شما کدوم یک از این دوتا رو بخونم؟مبتکران شهریاری چطوره به نظر شما؟خیلی اسم در کرده.میارزه مبتکران شهریاری بگیرم؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اگر برای کار ساده میخوای از کتاب آبی کانون و برای سطح پیشرفته تر از کتب گاج نقره ای و بعد از اون خیلی سبز
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیزیک سه محمود زاده بیش از حد مطلب رو گشترده کرده که واقعا نیاز نیست و به نظرم وقت گیره چون باید فراموش نکنیم که ما تجربی ها باید بیشتر برای زیست و شیمی وقت بزاریم تا فیزیک و ریاضی

فیزیک سه شهریاری اون شوخی ها و پارازیت های بی جهت که فقط حجم کتاب رو افزایش میده و وقت گیره به اون صورت مثل شیمی بازرگانی نداره و درسنامه هاش در حد کافی هست و چیز زاید نداره

ولی این کتاب برای المپیاد نیست و برای کنکور هست حتی برای نهایی هم قابل استفاده نیست چون اکثر تست هارو تحلیلی جواب داده که برای نهایی کاربرد نداره و درک عمومی دانش آموز رو با تحلیل های خیلی زیباش بالا میبره و در حل تست واقعا با تحلیل سرعت بالاتر میره تا هی محاسبه صورت بگیره

پایه گاج کتاب بروزی نیست چون کتاب هم تغییرات داشته و کنکور 94 هم تغییرات داشته مناسب به نظر نمیاد

کتاب آبی کانون هم همه ی تستای کنکور های مختلف رو داره و اصلا تست تالیفی نداره و پاسخ تشریحیش بیشتر آدمو از فیزیک دور میکنه تا نزدیک

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajed76 نمایش پست ها
      سلام عزیز.من فیزیک پایه گاج و مبتکران محمود زادا دارم.فیزیک 3 تا یکم ضعیفم.یه نظر شما کدوم یک از این دوتا رو بخونم؟مبتکران شهریاری چطوره به نظر شما؟خیلی اسم در کرده.میارزه مبتکران شهریاری بگیرم؟
      اگر تو درک مفهوم و حل شوالات مشکل دارید از مبتکران محمود زاده استفاده کن

اما برای تست از گاج استفاده کنی بهتر از محمود زاده هست

گاج پایه کافیه و فکر نمی کنم نیازی به مبتکران شهریاری داشته باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      فیزیک سه محمود زاده بیش از حد مطلب رو گشترده کرده که واقعا نیاز نیست و به نظرم وقت گیره چون باید فراموش نکنیم که ما تجربی ها باید بیشتر برای زیست و شیمی وقت بزاریم تا فیزیک و ریاضی

فیزیک سه شهریاری اون شوخی ها و پارازیت های بی جهت که فقط حجم کتاب رو افزایش میده و وقت گیره به اون صورت مثل شیمی بازرگانی نداره و درسنامه هاش در حد کافی هست و چیز زاید نداره

ولی این کتاب برای المپیاد نیست و برای کنکور هست حتی برای نهایی هم قابل استفاده نیست چون اکثر تست هارو تحلیلی جواب داده که برای نهایی کاربرد نداره و درک عمومی دانش آموز رو با تحلیل های خیلی زیباش بالا میبره و در حل تست واقعا با تحلیل سرعت بالاتر میره تا هی محاسبه صورت بگیره

پایه گاج کتاب بروزی نیست چون کتاب هم تغییرات داشته و کنکور 94 هم تغییرات داشته مناسب به نظر نمیاد

کتاب آبی کانون هم همه ی تستای کنکور های مختلف رو داره و اصلا تست تالیفی نداره و پاسخ تشریحیش بیشتر آدمو از فیزیک دور میکنه تا نزدیک
      پس این کتاب فیزیک 3 شهریاری برای من که رشته ریاضی هستم زیاد کاربرد نداره ؟درسته

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erifia نمایش پست ها
      پس این کتاب فیزیک 3 شهریاری برای من که رشته ریاضی هستم زیاد کاربرد نداره ؟درسته
      من کی گفتم کاربرد نداره ؟
      من فقط گفتم فیزیک سه محمود زاده برای تجربی ها زیاد مناسب نیست

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کی گفتم کاربرد نداره ؟
      من فقط گفتم فیزیک سه محمود زاده برای تجربی ها زیاد مناسب نیست
      اخه خودتون گفتید برای نهایی مناسب نیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erifia نمایش پست ها
      اخه خودتون گفتید برای نهایی مناسب نیست
      من فکر کردم منبع تستی میخاید
      این کتاب فیزیک سه مبتکران شهریاری پوشش کامل کنکور رو انجام میده و کتاب خوبیه به نظرم قبلا یه تحلیل ازش توی انجمن نوشتم سرچ کنید و بخونید

برای نهایی کتاب جداگونه نمیخاد کتاب درسی یا نهایتا میتونید پرسمان گاج رو بگیرید و کار کنید
      اما بین منابع تستی پیشنهاد های من به ترتیب :
      1- فیزیک سه شهریاری
      2- فیزیک سه نشرالگو ( تست )
      3- گاج پایه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این کتاب فیزیک سه مبتکران شهریاری پوشش کامل کنکور رو انجام میده و کتاب خوبیه به نظرم قبلا یه تحلیل ازش توی انجمن نوشتم سرچ کنید و بخونید

برای نهایی کتاب جداگونه نمیخاد کتاب درسی یا نهایتا میتونید پرسمان گاج رو بگیرید و کار کنید
      1- فیزیک سه شهریاری
      3- گاج پایه
      اگه نظر من رو بخوای اینطوریه

1 مبتکران شهریاری
      2- خیلی سبز پایه
      3- گاج پایه

برای نهایی هم احتیاج فقط به کتاب درسی داری و چند دوره نمونه سوال سال های پیش که تو اینترنت به راحتی پیدا می کنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

1- فیزیک سه شهریاری
      3- گاج پایه
      اونکه اره نهایی مهمه ولی این معلم فیزیک ما یه سری سوال هایی میده برای امتحان که در حد المپیاده و کاملا مفهومی و اگه درس رو یکم هم نفمیده باشی نمیتونی نمره خوب بگیری

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن