خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 97 از 97
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      الان یعنی میخوای بگی توی تیزهوشان درس خوندی؟؟

خو آفرین....خخخخخخخ
      چیز خیلی خاص و افتخارافرینی نیست که بخوام بگم تیزهوشانی بودم
      تاکیدم بیشتر رو خصلت بد زیراب زنی بچه هاش بود وگرنه معلمایی که ما داشتیم با معلمای سطح شهر کوچیکترین تفاوتی نداشت

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما هم این هفته آخرین هفته ای هست که مدرسه میریم ولی من اصلا دلم برای مدرسه تنگ نمیشه و نخواهد شد خداروشکر که دیگه راحت شدم

3. Top | #93
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فک میکردم فقط من دلتنگ شدم ولی مثل اینکه همدرد زیاد داریم
      بهترین دوران زندگی همین دوران مدرسست صمیمیت و دوستی مرام و معرفت رو تنها در مدرسه میشه پیدا کرد
      بعد مدرسه با ادمایی اشنا میشی که تا روتو برمیگردونی اولین خنجرو بهت میزنن از همچین جوی متنفرم ولی چه میشه کرد هر شروعی پایانی دارد
      این دوازه سال هم گذشت تقریبا
      باید توکل به خدا و کمک او برای یک شروع جدید اماده بشیم ان شا الله که اونقدر دوران خوشی داشته باشیم تا هیچوقت دلتنگ خوشی های دوران مدرسه نباشیم.
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همیشه از اخرین روز مدرسه متنفر بودم ... از لوس بازیایی که بچه ها در میو وردن ...
      همیشه هم روز اخر مدرسه به یه نحوی دوستام رو میپیچوندم....
      سال سومم این کارو کردم از بهترین دوستم که 10سال باهاش دوس بودم خداحافظی نکردم اونم باهام قهر کرد...3 ماه از هم بی خبر بودیم سال چهارم تو مدرسه منتظر اومدنش بودم اما فهمیدم از طهران رفته یه شهری که باهم کلی اختلاف مکانی داریم ...بدون خداحافظی فک کنم تلافی کرد ...حتی شمارشم عوض کرده بود.....حالا 3ساله منتظره تماسشم

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من از 22 بهمن مدرسه نرفتم
      خیلی دلم واسه گیر دادنای معاونا و ناظما تنگ شده !!
      توی اذر فقط 2 روز به موقع رفته بودم
      مدرسه بابام کارنامه رو گرفت گفت چرا انظباط 16 هستش ؟ معاون دفتر رو باز کرد و فقط نگاه کرد !!!! )
      ویرایش توسط _Rasul_ : 05 اردیبهشت 1394 در ساعت 22:45

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به قول اون دوستمون . هنوز داغید - نمی دونید بعدن چی میشه - هنوز وارد جامعه نشدید - وقتی وارد جامعه بشید میفهمید چی به چیه
      بچه ها اینو بدونین که دوستای مدرسه
      هیچ وقت تکرار نمیشن -دوستای مدرسه چه خوب باشن چه بد-با دوستای فامیل و محله و... فرق دارن

روی دوستای دانشگاه اصلا حساب باز نکنید - اونا اصلا براتون دوس نمیشن - حتی اگه بشن به کیفیت و صفای دوستای مدرسه نیستن - توی مدرسه با دوستاتون هر ماه حدود 100 ساعت با هم و کنار هم هستید و در طول یک سال تحصیلی حوله حوشه 800 ساعت با هم و کنار هم هستید( یکی از دلایلی که واقعا دانش اموزان از مدرسه زده میشن همین ساعات زیادشه ) ولی توی دانشگاه یه ترم بیشتر باهم نیستید - ترمی که از آخرای مهر شروع میشه و تا آخر آذر ادامه داره - یعنی دو ماه و یک هفته - هفته ای هم یک ساعت بیشتر هم دیگه رو نمیبینید - یعنی توی دانشگاه دوستتون رو شاید 10ساعت بیشتر نبینید

منم جز اون دسته از بچه هایی بودم که خدا خدا میکردم مدرسه تموم بشه ولی الان حسرتش رو میخورم

یه مدت پیش تو واتس اپ توی گروپی دعوت شدم - اولش هنگ کردم - باورم نمیشد - دوستان دبیرستانم رو بعد از 6 7سال دارم میبینم - 40 نفر یه جااااا - آآخخخخخ - مونده بودم با کی حرف بزنم - همه بزرگ شدن - قیافه هاشون عوض شده - یارو دکتر شده - یارو ازدواج کرده - یارو آخوند شده و...
      حالا هر پنجشنبه یه برنامه میذاریم میریم ساحلی -میشینیم از خاطرات دبیرستان میگیم - چقدر میخندیم - اووووف ... باورم نمیشه اینها همون بچه هایی هستن که ازشون خسته شده بودم -

کلا پسرا یه سری دوستانه دیگه رو هم تجربه میکنند که اون ها هم تکرار نمیشن - دوستان سربازی - آخخخخ - شما دخترا اگه توی مدرسه چهار ساعت رو با دوستانتون میگذرونید ولی توی سربازی 24 ساعت کنار همیم - با هم غذا میخوریم با هم میخوابیم - با هم تنبیه میشیم - با هم عذاب میکشیم و...

یه سری دوستانه دیگه هم هستن -دوستان محل کار - که اینا هم سبک خاصی دارن

7. Top | #97
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      20 اسفند از مدرسه اومدم بیرون و هنوز نرفتم
      جمعا پیش رو 2 ماه فک کنم رفتم
      هرروز مدیر اِن بار زنگ میزنه ب خونه موبایل ورنمیداریم
      فقط میتررسم اخراجم کنه !! این حقو داره ؟

دوست ؟ ))))))))))))) وییی دوست چیه
      همشون حسود همشون خودخواه همشون دروغگو همشون...
      حالم از مدرسه و معلم و نیدونم دوست به هم میخوره
      شکر ک تموم شدیم رف

دوست فقط خواهر برادر و مادر پدر
      مابقی نیدونم دختر عمه و خاله و هم خوابگاهیو و ... چرتن و بس

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن