خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      دوست من چطور یه موسسه میتونه به خودش اجازه بده به هر کی پیشرفت تراز داشته تهمته تقلب بزنه بیاد ازشون امتحان دوباره بگیره یا سواله اعتبار سنجی بذاره و استاندارده یه کنکورو بریزه به هم یا یه پاسخ نامه کتبی نده دست شرکت کننده هاش ؟ همین طرز تفکرا باعث میشه امثال قلم چی به خودشون اجازه بدن هر کاریدلش میخواد بکنه اگه شما 15 سال پیش کنکوری بودی میگفتم خوب چاره ای نیست فقط یه قلم چیه اما الان 3 تا موسسه دیگم دارن آزمون برگزار میکنن که تنها فرقشون با قلم چی اینه که هزینه کمتر میگیرن وسرشون تو لاک خودشونه اما بازم من و شما بدو بدو میریم کلی پول دو دستی تقدیم کاظم میکنیم من مگه میگم سایت قلم چی بده ؟ قلم چی میتونه سایتشو از نظره علمی روز به روز بهتر کنه خدام عمرش بده اما این جو سنگین رقابتیو خود قلم چیا انداختن به جون یه مشت بچه 17 ساله که حاضرن همه کار بکنن که یه بارم شده مطرح باشن
      اینکه سوالات اعتبار سنجی بشن و یا آزمون دوباره بگیرن یه چیز مرسوم تو آزمون هاست و حتی تو کنکور سراسریم دیده شده؛اینکه پاسخنامه نمیدن و امنیت سوالات ضعیفه این یه مشکله بزرگه؛اینکه قلم چی وجه تمایزی با دیگر موسسات نداره و مردم پولشون زیادی کرده که میرن قلم چی این یه برداشت نادرسته؛اینکه کسی بخواد با گذاشته شدن عکسش تو سایت کانون مطرح بشه باید بره بمیره!
      همه چی سیاه سیاه یا سفید سفید نیست قلم چی هم مزایا و عیب های خودشو داره کما اینکه نظام آموزشی ما از پای بست ویرانه

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      30 نفر از هم حوزه ای من با خودم قراره در عوض این دوهفته به نشانه ی اعتراض پرچمامونو بالا ببریمو بگیم پاسخنامه چی شد...

به همه ی پشتیبانای قلم چی اطلاع رسانیده بشه..
      حتی تو دوست عزیز
      مسخرشو دروردن واقعا..

میشه بگین قضیه چیه؟؟؟

به گزینه 2 ربط داره؟؟؟

خلاف قوانین.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      میشه بگین قضیه چیه؟؟؟

به گزینه 2 ربط داره؟؟؟

خیر..ربط به قلم چی داره..
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیر..ربط به قلم چی داره..[/QUOTE]

خو قضیه چیه؟
      خلاف قوانین.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من عمو کاظم هستم به خدمت شما دوست عزیز میرسونم چون که نمایندگی های ما خالیه تو طول هفته وکارکنان حوصلشون سر میره من گفتم پاسخنامه هارو ندن بهتون تا در طول هفته برید واسه پاسخنامه و کارنامه راستی این خرابیه سایتم واسه اینه بری نمایندگیت مثل بچه ی ادم کارنامه کاغذی بگیری داغیشو مثله نون سنگک حس کنی حالا فهمیدی عمو جون ( این هم دلایل کاملا قانع کننده عمو کاظم توتونچی وقف خودم )

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      خیر..ربط به قلم چی داره..
      خو قضیه چیه؟[/QUOTE]
      سه آزمون پیاپی هستش که پشتیبانای ما (همه ی داوطلبای کنکور شرکت کننده تو آزمونای قلم چی)دارن بهمون میگن به دلیل اینکه تقلب شده پاسخ ها داده نمیشه..
      منی که تحلیل میکنم آزمونمو دفتر خودآموزمو تکمیل میکنم باید دوشنبه ی بعد از آمون برم و دفترچه بگیرم..یا از سایت دانلود کنمو از لپ تاپ پاسخارو ببینمو تحلیل کنم.برنامم به هم ریخته..حالا دوشنبه و یک شنبه ام که میریم میگن پاسخ های آزمون تموم شده..
      این اصافه؟
      700 هزار تومنمون فقط صرف برگه های نظر شنجی چرتو پرت و خودنگاری آغازینو پایانی و هزاران زهره ماریه دیگه میشه...
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      30 نفر از هم حوزه ای من با خودم قراره در عوض این دوهفته به نشانه ی اعتراض پرچمامونو بالا ببریمو بگیم پاسخنامه چی شد...

به همه ی پشتیبانای قلم چی اطلاع رسانیده بشه..
      حتی تو دوست عزیز
      مسخرشو دروردن واقعا..

ای بابا ای بابا
      دیگه وقتی آقا قلمچی قنطرات تبلیغات Tv رو برداره بهتر از این نمیشه.استارت این کارشو از بهمن پارسال زد این همه پول میگیره میمیره یه پاسخنامه 15ص چاپ کنه
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      ای بابا ای بابا
      دیگه وقتی آقا قلمچی قنطرات تبلیغات Tv رو برداره بهتر از این نمیشه.استارت این کارشو از بهمن پارسال زد این همه پول میگیره میمیره یه پاسخنامه 15ص چاپ کنه
      عمو جون کاظم فدات شه اخه من تو حوضه تو طول هفته تنها میمونم واسه همین گفتم پاسخنامه رو بهتون ندن تا بیاین پیشم

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظراتو خوندم تقریبا درست بود حرف بچه ها..کارای قلم چی رو مخه و بیشترینشم همین ندادن پاسخ نامه هست چون واقعا به اونایی که اهمیت میدن به تصحیح بعد از ازمون ظلم میشه من خودمم از اون افراد بودم که ظلم شد بهم..همیشه چشمام پشت کامیپوتر بود تا نکته زیستو ببینم..اخه یکی نیس بگه قلم چی عزیز کسی که تقلب میکنه تو فقط 1 درصدشونو تو محل حوزه دیدی که دفترچه برداشتن بزنن و تقلب کنن خیلیای دیگه از شب قبل کلید سواارو دارن..اون جارو باید بگیری و تقلب جلوگیری بشه..بعدشم باید گفت شما اگه دو تا مراقب خوب بزاری بالاسر ملت کسی جرات تقلب نداره..نکه وسط جلسه طرف پا میشه میره بیرون انگار نه انگار..اینجوری تقلب میشه..

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اما نکته دوم اینکه دوستان شما فکرتونو مشغول این قضایا نکنین که اعتصابو اعتراض و از این کارا..نه..این کارا فقط به خودتون ضربه میزنه و شما تو این مدتی که الکی و بدون داشتن نتیجه خاصیی صرف این کارا میکنین دوستاتون ازتون جلو میزنن..پس خودتونو هر چند سخت باشه با شرایط وفق بدید

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظرات دوستان برخی جاهاش درست بود برخی جاهاش نه..سایت قلمچی پربازدید شده وهمه چی گزاشته اعم از فرهنگی و اجتماعی و درسی و غیره برای اینه که دانش اموز وقتی میاد اینترنت وقتش تو سایتا هدر نره مثلا و تو همون سایت انواع خبر ورزشی/اجتماعی وغیره رو بگیره..اما اونکه گفتین عکس بچه هارو میزنن و باعث میشه فشار بیاد به بچه ها منم تا حدودی قبول دارم..تو این چن ساله اونقدر کانون قلم چی پیشرفت کرده و همه گیر شده که خیلی چیزا درگیرش شده..بنده خودم سال چهارم دبیرستان به عینه میدیدم دانش اموزی ک دوستم بود و ترازش بالای8000 بود و نفر اول شهر بود همیشه مدیر مدرسه دم در کلاس بود و به دبیرا گفته بود هر وقت این دانش اموزخاست میتونه نیاد سرکلاسا..اون دانش اموز دانش اموز خوبی بود اما خب همین چیزا که همه چی ربط داده شده به قلم چی امار تقلبو بالامیبره..اما اونجا که گفتین اگه عکس نفرات برترو نزنن و این حرفا فک نکنم حرفتون درست باشه چون تقلبایی که میشه خیلی متنوعه و به دلایل مختلفی هم انجام میشه..جامعه اماریش بالایه خیلی از خانواده های پولدار جامعه شاید واقعا بچه شون رو به زور ثبت نام کردن که بیاد شرکت کنه و اونم تقلب میکنه..اما میگم که اگه سر ازمونا دو تا مراقب خوب بزاره بالا سر بچه ها حل میشه همه چی

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پارسال یه برگه اسیا میدادن که توش اسم و تراز کسایی که تو شهر بالای 6000 اوردن رو مینوشتن.
      اون چی شد پس؟

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhnz نمایش پست ها
      چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      حداقل انقدر حرف و سخن پشت سرش نیست
      پاسخ نامه هم بهشون میدن

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil mil نمایش پست ها
      نظراتو خوندم تقریبا درست بود حرف بچه ها..کارای قلم چی رو مخه و بیشترینشم همین ندادن پاسخ نامه هست چون واقعا به اونایی که اهمیت میدن به تصحیح بعد از ازمون ظلم میشه من خودمم از اون افراد بودم که ظلم شد بهم..همیشه چشمام پشت کامیپوتر بود تا نکته زیستو ببینم..اخه یکی نیس بگه قلم چی عزیز کسی که تقلب میکنه تو فقط 1 درصدشونو تو محل حوزه دیدی که دفترچه برداشتن بزنن و تقلب کنن خیلیای دیگه از شب قبل کلید سواارو دارن..اون جارو باید بگیری و تقلب جلوگیری بشه..بعدشم باید گفت شما اگه دو تا مراقب خوب بزاری بالاسر ملت کسی جرات تقلب نداره..نکه وسط جلسه طرف پا میشه میره بیرون انگار نه انگار..اینجوری تقلب میشه..
      گل گفتی
      آقا دیروز حدود ساعت 10:45 یه دفعه دیدم 2 نفر با هم پا شدن برن بیرون ( یکیشون کنار دستم نشسته بود چند بار که نگاش کردم دیدم اصلا هیچ کاری نمیکنه فقط سوالا رو نگاه میکنه ) توی راهم هی اشاره میکرن به دوستاشون که اونام برن ، آخرش شدن 5 نفر ، رفتن بیرون
      ساعت 11:20 دیدم شاد و خندون اومدن تو بعد همون که کنارم بود شروع کرد مثل جت گزینه ها رو پر کردن
      انشالا که تقلب نکردن
      الله اعلم ...
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 05 دی 1394 در ساعت 17:03

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بچه ها...اونایی ک قلمچی میرین با تراز حدود 7000 تا 7300 تو منطقه سه در شرایط نورمال چه رتبع ای میشه ب دست اورد؟؟با توجه به میزان دشواری امسال قلمچی و میانگین تراز های امسال؟
      نمیشه گفت میدونم ولی حدودی هم باشه مشکلی نی

و اینجایی که ایران است

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن