خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

Exclamation تقاضای منابع کنکوری انسانی(فقط برای کنکور)

با سلام
      بی زحمت اگه کسی منبع کنکوری از قبیل متن نوشته/فیلم/و..... دارد که برای کنکور مفید هست و خودش هم تست کرده و مفید بوده در درس های ذیل لطف کنه-بی زحمت منابعی معرفی کنین که تا حد امکان خودتون استفاده کردین یا میدونین مفیدند و برای پاسخ دادن به تست ها کارگشا هستند(هدف دادن لینک های معمولی که با یه سرچ تو گوگل پیدا میشه نیست)

1)فلسفه منطق سال چهارم و سوم انسانی
      2)ریاضی سال اول، دوم ،سوم و چهارم انسانی
      3)دینی و زندگی سال دوم،سوم و چهارم جامع کنکوری

این منابع رو برای بالای50 درصد زدن میخوام-لطفا منابع با کیفیت و جوابگو ارائه دهید
      اگه امکان دانلود از اینترنت باشه چه بهتر (خیلی عالی اولویت اول)اگه نه و باید خریداری بشه مشکلی نیست قرار بدین لینک رو(اولویت دوم)

باتشکر فراواااااااااااااااااان
      خلاف قوانین.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام.
      دو مورد اولو شرمنده که رشته ام ریاضیه و به انسانی مربوط نیست
      ولی برای دینی چشم.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دینی نشر جوکار
      فلسفه مهرماه و مشاوران
      ریاضی خیلی سبز انسانی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adept نمایش پست ها
      دینی نشر جوکار
      فلسفه مهرماه و مشاوران
      ریاضی خیلی سبز انسانی
      منبعی از اینترنت نداری؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh. نمایش پست ها
      سلام.
      دو مورد اولو شرمنده که رشته ام ریاضیه و به انسانی مربوط نیست
      ولی برای دینی چشم.
      منتظرم
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      با سلام
      بی زحمت اگه کسی منبع کنکوری از قبیل متن نوشته/فیلم/و..... دارد که برای کنکور مفید هست و خودش هم تست کرده و مفید بوده در درس های ذیل لطف کنه-بی زحمت منابعی معرفی کنین که تا حد امکان خودتون استفاده کردین یا میدونین مفیدند و برای پاسخ دادن به تست ها کارگشا هستند(هدف دادن لینک های معمولی که با یه سرچ تو گوگل پیدا میشه نیست)

1)فلسفه منطق سال چهارم و سوم انسانی
      2)ریاضی سال اول، دوم ،سوم و چهارم انسانی
      3)دینی و زندگی سال دوم،سوم و چهارم جامع کنکوری

این منابع رو برای بالای50 درصد زدن میخوام-لطفا منابع با کیفیت و جوابگو ارائه دهید
      اگه امکان دانلود از اینترنت باشه چه بهتر (خیلی عالی اولویت اول)اگه نه و باید خریداری بشه مشکلی نیست قرار بدین لینک رو(اولویت دوم)

باتشکر فراواااااااااااااااااان
      با سلام
      منطق و فلسفه : سه انتخاب وجود داره : گاج / مهر و ماه / مشاوران
      مهر و ماه یک کتاب جمع بندی داره و لقمه های فلسفه و منطق ، من استفاده میکنم و مفیده ، تست های کتاب گاج اکثرا آبکی هستند و برای دستگرمی خوبه ، و در نهایت توصیه بقیه مشاوران هست که تست هاش جون دار تر هست و مطابقت زیادی با کنکور داره.

ریاضی : دو انتخاب وجود داره : گاج / خیلی سبز
      گاج بهتره ، هم منظم و کامل مطالب پوشش داده شده و هم اشتباه چاپی کمتری داره نسبت به خیلی سبز ، چون خیلی سبز تازه چاپ اول است!!!

دین و زندگی : آیات و نکات گاج + کتاب / گاج جامع
      بین این دو هم خودتون انتخاب کنید. ببخشید اگر طولانی شد

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مرسی از دوستان
      دینی گاج و الگو گرفتم اما جالب بودن (دیگه نمیخوام خرج کنم)اگه جزوه ای هست مفید لطفا بگید
      ریاضی گاج دارم اما جوابگو نیست(اخه من دبیر ریاضی یا درس نمیدادو مسخره بازی میکرد یا نمیومد سر کلاس یه چیزی میخوام خوب توضیح داده باشه با تست های عالی)
      فلسفه منطق هم کتاب اخر مهروماه با ایه های تمدن دارم اما بازم منطقو خوب نمیفهمم نمیتونم تستاشو بزنم(این دبیرمم جالب نبود///اخ خدا)

حالا ریاضی خیلی سبز بگیرم خوبه؟کسی خریده جواب داده؟
      فلسفه منطق مشاوران بگیرم؟یا گاج ؟کسی گرفته جواب داده؟

کسی فایل اسکن شده دینی جوکار رو داره؟یا فلسفه مشاوران؟ریاضی خیلی سبز چی؟
      خلاف قوانین.
      ویرایش توسط Ali.N : 02 دی 1394 در ساعت 10:45

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      واسه ی دینی گاج نقره ای بگیر جلد دومش هم که پاسخشه بگیر خیلی دیدت رو باز تر میکنه!!در کل اگر دینی گاج نقره ای رو خوب بخونی مطمئن باش دینی کم تر از 100 نمیزنی!!من خودم دینی امسال رو 78 زدم البته خوب اون اواخر خودم کم کاری کردم وگرنه سر جلسه میخواستم کامل سوالا رو بزنم توی 5 تاش شک داشتم که وقتی اومدم خونه دیدم اون 5 تایی هم که میخواستم بزنم درست بوده همش ولی خوب من ترسیدم درصدم منفی نشه نزدم وگرنه الان دینی 98 زده بودم!!روزی 1 درس از دینی بخون تا روز کنکور هم 100 دور دینی رو خوندی دیگه هیچ دغدغه ای نداری!برای ریاضی اگر خیلی ضعیفی واسه ی اموزش کوله پشتی بگیر اگر هم از پس تست ها بر میای ابی قلم چی رو بگیر!!اگه چند دور کامل بخونی تا درصد 40 میرسونتت!!من خودم برای ریاضی فقط ابی قلم چی رو میخونم!!البته چون ریاضی برام درس سختی نیست ابی قلم چی رو میخونم!اونم در حد این که یاداوری بشه برام مطالب!!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      واسه ی دینی گاج نقره ای بگیر جلد دومش هم که پاسخشه بگیر خیلی دیدت رو باز تر میکنه!!در کل اگر دینی گاج نقره ای رو خوب بخونی مطمئن باش دینی کم تر از 100 نمیزنی!!من خودم دینی امسال رو 78 زدم البته خوب اون اواخر خودم کم کاری کردم وگرنه سر جلسه میخواستم کامل سوالا رو بزنم توی 5 تاش شک داشتم که وقتی اومدم خونه دیدم اون 5 تایی هم که میخواستم بزنم درست بوده همش ولی خوب من ترسیدم درصدم منفی نشه نزدم وگرنه الان دینی 98 زده بودم!!روزی 1 درس از دینی بخون تا روز کنکور هم 100 دور دینی رو خوندی دیگه هیچ دغدغه ای نداری!برای ریاضی اگر خیلی ضعیفی واسه ی اموزش کوله پشتی بگیر اگر هم از پس تست ها بر میای ابی قلم چی رو بگیر!!اگه چند دور کامل بخونی تا درصد 40 میرسونتت!!من خودم برای ریاضی فقط ابی قلم چی رو میخونم!!البته چون ریاضی برام درس سختی نیست ابی قلم چی رو میخونم!اونم در حد این که یاداوری بشه برام مطالب!!
      مرسی.
      دینی گاج دارم(جزوه جدید میخوام-البته رایگان -نمیخوام هزینه کنم)
      این کوله پشتی ریاضی انسانی داره؟گشدم پیدا نکردم !!!
      خلاف قوانین.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان نظری ندارند؟؟
      خلاف قوانین.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تست هاي فلسفه و منطق مشاوران در حد سوالات كنكور هست البته من هنوز تهيه نكردم اما اونايي كه دارن خيلي تعريفشو ميكنن
      رياضي رو من كلا كنار گذاشتم چون هيچ جوره نميتونم
      ديني هم گاج

زن عشق می کارد و کینه درو می کند
      او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی...
      -او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد...
      -او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی...
      -او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر....
      -و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فلسفه ومنطق:مشاوران/مبتکران اخری غلط املایی داره....فلسفه ازمونهای گزینه دو سطحش بالاس وخوبه مهروماهم برای جمع بندی خوبه لقمش

دینی اگه الگو داری کافیه چه جزوه ای اخه؟بس کنید اینهمه حاشیه....

ریاضی انسانی رفتن پیش یه دبیر مناسب برای کسایی که ضعیفن مفیده...چون گاج سطحش متوسطه برای سطح بالاها خوبه...کتاب مشاوران هم مفیده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن