خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای قبولی در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد باید چه رتبه ای بیارم؟

سلام دوستان. من تازه عضو این سایت خوب شدم. من قصد دارم در کنکور 95 شرکت کنم و هدفم قبولی در یکی از رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد مثل پرستاری ، مامایی، هوشبری یا اتاق عمل هستش. دوستان من چندین سال از دیپلمم میگذره و تقریبا بیشتر دروس دبیرستان رو فراموش کردم.رشته دبیرستانم علوم تجربی بوده و واقعا علاقه زیادی به رشته های پیراپزشکی دارم که متاسفانه در اون مقطع به دلایلی نتونستم دنبال علاقه م برم. حالا بعد از گذشت چند سال هنوز این خلاء رو احساس میکنم و دوست دارم به آرزوم برسم. میدونم الان شرایط ورود به این رشته ها خیلی سخت شده حتی دانشگاه آزاد. اما میخوام تلاشم رو بکنم. ولی نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم و آیا اصلا شانسی برای قبولی دارم؟ برای قبولی در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد چه رتبه و ترازی باید بیارم؟ شهرش مهم نیست. هر شهر یا شهرستانی که باشه میرم. منطقه 3 هستم. دوستان کنکوری خواهش میکنم از تجربیاتتون بگید و راهنماییم کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای رتبه لازم
      سایت کانون قسمت کارنامه کنکور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سایت کانون قسمت کارنامه ها رو دیدم که برای دانشگاه سراسری و پیام نور و غیرانتفاعی رو نشون داده. در مورد قبولی های پیراپزشکی دانشگاه آزاد مطلبی نبود

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ​برو تو قسمت تخمین رتبه کانون رتبه موردنظرتو بزن ببین چیا قبول شدن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببين پرستاري كه ميگن ميخوان بر دارن ديگه پذيرش نكنن
      ظرفيت مامايي هم يك سوم شده
      اتاق عمل تغييري نكرده
      و از هوشبري اطلاع كاملي ندارم

شهرش هم مهمه كه كجا رو بخوايد

تو بد ترين حالت ميتونيد ظرفيت مازاد دانشگاه ازاد مامايي بخونيد با رتبه ٢٥هزار منطقه سه اونم تو زاهدان با شهريه ي "ترمي" هفت ميليونو پونصد

و يا اينكه بيشتر و بهتر درس بخونيد براي اين رشته ها كه گفتين تو ازاد زير ١٥هزار و دولتي زير ٨هزار حدودا ميخواد

Sent from my apple iphone using tapatalk2

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اينم يه كارنامه كه ميتونيد باهاش پرستاري اگه باشه و مامايي شهر هاي متوسط ازاد قبول بشيد

Sent from my apple iphone using tapatalk2

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا پرستاری دیگه پذیرش نداره؟ امسال که گفتن ظرفیت پرستاری رو اضافه کردن؟

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن