خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسی با این شرایط تونسته؟

سلام دوستان. من تازه عضو این سایت خوب شدم. من قصد دارم در کنکور 95 شرکت کنم و هدفم قبولی در یکی از رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد مثل پرستاری ، مامایی، هوشبری یا اتاق عمل هستش. دوستان من چندین سال از دیپلمم میگذره و تقریبا بیشتر دروس دبیرستان رو فراموش کردم.رشته دبیرستانم علوم تجربی بوده و واقعا علاقه زیادی به رشته های پیراپزشکی دارم که متاسفانه در اون مقطع به دلایلی نتونستم دنبال علاقه م برم. حالا بعد از گذشت چند سال هنوز این خلاء رو احساس میکنم و دوست دارم به آرزوم برسم. میدونم الان شرایط ورود به این رشته ها خیلی سخت شده حتی دانشگاه آزاد. اما میخوام تلاشم رو بکنم. ولی نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم و آیا اصلا شانسی برای قبولی دارم؟ برای قبولی در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد چه رتبه و ترازی باید بیارم؟ شهرش مهم نیست. هر شهر یا شهرستانی که باشه میرم. منطقه 3 هستم. دوستان کنکوری خواهش میکنم از تجربیاتتون بگید و راهنماییم کنید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هنوز دیر نشده شروع کنید درس هایی که مهم ترن رو بخونین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ببین منم چند ساله گذشته برو جلو تو گوشاتم پنبه بزار بیخیال فقط کاری ک دوست داری بکن
      91
      مهم نیس میرم مسیرو

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh1 نمایش پست ها
      سلام دوستان. من تازه عضو این سایت خوب شدم. من قصد دارم در کنکور 95 شرکت کنم و هدفم قبولی در یکی از رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد مثل پرستاری ، مامایی، هوشبری یا اتاق عمل هستش. دوستان من چندین سال از دیپلمم میگذره و تقریبا بیشتر دروس دبیرستان رو فراموش کردم.رشته دبیرستانم علوم تجربی بوده و واقعا علاقه زیادی به رشته های پیراپزشکی دارم که متاسفانه در اون مقطع به دلایلی نتونستم دنبال علاقه م برم. حالا بعد از گذشت چند سال هنوز این خلاء رو احساس میکنم و دوست دارم به آرزوم برسم. میدونم الان شرایط ورود به این رشته ها خیلی سخت شده حتی دانشگاه آزاد. اما میخوام تلاشم رو بکنم. ولی نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم و آیا اصلا شانسی برای قبولی دارم؟ برای قبولی در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد چه رتبه و ترازی باید بیارم؟ شهرش مهم نیست. هر شهر یا شهرستانی که باشه میرم. منطقه 3 هستم. دوستان کنکوری خواهش میکنم از تجربیاتتون بگید و راهنماییم کنید.
      بهترین مثال برای شما آقای رستگار رحمانی هستند!

درمورد رشته ها هم فک کنم بهتربن جایی که میتونه اطلاعات در اختیارتون بذاره سایت کانون باشه!

چون دنبال چند رشته اول نیستید،پس چرا تلاش نمی کنید که سراسری قبول شید؟ فکر کنم تقریبا با 2 یا 3 تا سوال از 10 سوال بتونید به هدفتون برسید!

انشاءالله یه روز بیاید تو سایت و بگید که به هدفتون رسیدید!

موفق باشید!

صفحه کارنامه های کنکور براساس رشته و دانشگاه!کلیک کنید!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا تست زنی حتما سوالات 5 سال آخر کنکور رو بگذارید در اولویت تا بتونید راحت تر به تسلط برسید
      اینم لینک مصاحبم
      یه سر بزنید
      *******/dlcf

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دقیقا با همین شرایط دارم میخونم اگرتلاش کنی قطعا موفق میشی فقط هرچه سریعتر منابع تهیه کن وشروع کن.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رو مشاهده کارنامه های کنکور سراسری | گزینه دو میتونی ببینی حتی با رتبه های بالاتر از 13000 هزار هم اتاق عمل یا پرستاری قبول شدن با توجه به معدلت 30 درصد هم بزنی دولتی قبولی دیگه چه برسه ازاد (ترازشم میشه حدود 7000) در مورد منابع هم تاپیک زیاد هست ولی با توجه به وقت محدودت با یه کتاب شروع کن درگیر منابع دیگه نباش.لازم نیست همه فصول یه کتاب رو بخونی مثلا" واسه فیزیک میتونی پیش 2 و گرما گازها رو که فصول ساده ای هستند رو بخونی یا مثلا" برای ریاضی تابع مثلثات مشتق کاربرد مشتق و چند تا فصل دیگه ای که بنظرت میتونی راحت باهاشون ارتباط برقرار کنی یا زود بازده و پر سوال هستند رو بخون.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن شما حتی اگه برای 30 درصد هم بخوای تلاش کنی باید آزمون های جامع چه قلم چی چه سنجش رو حتما" شرکت کنی هم استرست میخوابه هم تاحدودی اعتماد به نفست رو میبره بالا هم یه محکی میخوری.

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن