خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      یعنی چی همین الان تو شهرتون هستن؟ حاجی اشتب نمیکنی؟
      یه سرچی بزن تو نت میفهمی چقد دارن تو شهرای غرب کشور داعشیا رو دستگیر میکنن قبلنم گفتم این ماه حدود 10 15 نفرو دستگیر کردن ... حالا خبرگزاریا همه اخبارو نمیزنن ما اینجاییم خودمون میبینیم ... ولی خوشبختانه اطلاعات نزاشته حتی یه انفجار کوچیک هم بکنن ... تا میخوان یه غلطی بزنن دستگیر میشن ... من دو تا لینک اخبارو بهت میدم کارت راحت تر شه :
      بازداشت عوامل مسلح داعش در غرب ایران + تصاویر | muslimpress

دستگیری عضو مهم داعش در ایران – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      یه سرچی بزن تو نت میفهمی چقد دارن تو شهرای غرب کشور داعشیا رو دستگیر میکنن قبلنم گفتم این ماه حدود 10 15 نفرو دستگیر کردن ... حالا خبرگزاریا همه اخبارو نمیزنن ما اینجاییم خودمون میبینیم ... ولی خوشبختانه اطلاعات نزاشته حتی یه انفجار کوچیک هم بکنن ... تا میخوان یه غلطی بزنن دستگیر میشن ... من دو تا لینک اخبارو بهت میدم کارت راحت تر شه :
      بازداشت عوامل مسلح داعش در غرب ایران + تصاویر | muslimpress

دستگیری عضو مهم داعش در ایران – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
      احتمالا اون کسایی رو که گرفتن داشتن تبلیغی چیزی میکردن که نیرو جمع کنن ببرن عراق و سوریه و الا عناصر مسلح داعش به کشور نفوذ نکردن خوشبختانه
      خدا رو شکر باز امنیت دارین

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      احتمالا اون کسایی رو که گرفتن داشتن تبلیغی چیزی میکردن که نیرو جمع کنن ببرن عراق و سوریه و الا عناصر مسلح داعش به کشور نفوذ نکردن خوشبختانه
      خدا رو شکر باز امنیت دارین
      والله نمیدونم ولی عکسا اگه ببینی توش جزوه ی ساخت بمب و ... هست .. آره خدا رو شکر امنیت هست .. حالا شما اون سر کشور خبر از این سر کشور ندارین که

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ۲۰ آدر مگه آزمون قلمچی نیست؟صبح حمله میکنن یا بعد از ظهر

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      والله نمیدونم ولی عکسا اگه ببینی توش جزوه ی ساخت بمب و ... هست .. آره خدا رو شکر امنیت هست .. حالا شما اون سر کشور خبر از این سر کشور ندارین که
      همون دیه چند نفر لباس شخصی از داخل که گول حقه های داعش رو خوردن هر جوری میخواستن از بین مردم به هر شیوه ای نیرو جمع کنن و دست به عملیات بزنن چون از خارج که نمی تونن نیروی نظامی وارد کنن ، آره اون جزوه ها رو هم دیدم ، این سر کشور که همچی امن و امانه خدا رو شکر که اون ور کشور هم امن و امانه

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      ۲۰ آدر مگه آزمون قلمچی نیست؟صبح حمله میکنن یا بعد از ظهر
      از بامداد 20 آذر حمله پوشکیشون رو شروع میکنن ، آزمون مدادچی هم لغو میشه احتمالاً

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      t-90 تانک خوبیه اما در مقایسه با تانکای آمریکایی که اساسا عربستانو ترکیه و اسرائیل ازونا تغذیه میشن ضعیفتره...البته عرستانم فک کنم تعدادی t-90 داره...
      یه تانک داشتیم به اسم ذوالفقار کسی نمیدونه تولیدش به کجا رسید..؟

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nakayama نمایش پست ها
      t-90 تانک خوبیه اما در مقایسه با تانکای آمریکایی که اساسا عربستانو ترکیه و اسرائیل ازونا تغذیه میشن ضعیفتره...البته عرستانم فک کنم تعدادی t-90 داره...
      ذوالفقار تانک پیشرفته ای بود عایا؟ینی به این t90 میرسد یا نه؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      ذوالفقار اساسا همون t-72 روسیه بود که بهینه سازی شده بود پس قطعا ضعیفتر از t-90 هستش...اما خوب t-90 هم درسته بهترین تانک روسیست اما خیلی هم قوی نیست...فک کنم از 10 تا تانک پنجم یا شیشم بود...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ذوالفقار اساسا همون t-72 روسیه بود که بهینه سازی شده بود پس قطعا ضعیفتر از t-90 هستش...اما خوب t-90 هم درسته بهترین تانک روسیست اما خیلی هم قوی نیست...فک کنم از 10 تا تانک پنجم یا شیشم بود...
      درسته پایه ی ذوالفقار تی ۷۲ بود

t 90 از ابرامز و لیوپارد ضعیف تره یکم ولی پنجم شیشم فکر نکنم باشه

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      تانک ذوالفقار مدل های مختلفی داره ، مثل ذوالفقار 1 و 2 و 3 و 3 بهینه شده و ...
      قبلاً یه مقاله ای خونده بودم از همین تانک ذوالفقار که درش آخرین تعداد عملیاتی این تانک رو
      حدود 110 تا عنوان کرده بود الان رو نمیدونم و فکرم نکنم اطلاعات صحیحی در دست باشه ، خط تولیدش که در جریان ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      ترکیه ابرامز نداره
      از لیوپارد استفاده میکنه
      اسراییل هم مرکاوا داره
      که اولی از تی نود قویتره دومی رو نمی دونم!
      در مورد ذوالفقار هم تا جایی که من شنیدم تولید انبوه نشده
      دقیقا نمیشه گفت

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed735 نمایش پست ها
      نه تانک خیلی پیشرفته ای هستش نه خیلی ساده ، مسلماً کارایش به t-90 روسی نمیرسه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه تانک خیلی پیشرفته ای هستش نه خیلی ساده ، مسلماً کارایش به t-90 روسی نمیرسه
      داداش یه تانکی توی مستندی دیدم که با استفاده از کاری که ماهی ها برای استتار میکنن طراحی شده بود.یعنی توی جنگل طوری ناپدید میشد که اگه توی فاصله ی نیم متریشم بودی نمیدیدیش..همچین تانکی وجود داره؟

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دقیقاً ارتش تانک بومی ذوالفقار رو با اجزای اصلی تانک های آمریکایی پاتون مدل m-48 و m-60 و تانک روسی t-72 ساخته و هر سال هم تا جایی که جا داره بهیه سازیشون میکنه ، مسلماً ذوالفقار در مقایسه با t-90 روسی ضعیف تره

نه داداش ، t-90 جزء بهترین تانک های دنیاست ، حداقل بین 3 یا 4 تا تانک برتر هستش

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن