خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 86
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پارسالم یه دونه پزشکی ایثارگران داشتیم. ولی این یکی معدلش خوب بود. 18/86 بود
      رتبه این دختر خانم توی ایثارگران 540 شد.
      درصداش خیلی دقیق یادم نیست ولی درصداش اینجوری بودن
      ادبیات 40
      عربی 25
      دینی 47
      زبان 20
      ریاضی 2
      زیست 30
      فیزیک 40
      شیمی 26
      البته فیزیک 93 رو با 94 نمیشه مقایسه کرد. مثلا میشه گفت این 40 درصدی که ایشون زدن اگه فیزیک 94 رو بهش میدادن فک نکنم بیشتر از 25 درصد میزد

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی رتبه ی 38000 با سهمیه ایثارگران داروسازی تهران قبول میشه دیگه باید خودتون تأثیر این سهمیه رو بفهمید !
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      وقتی رتبه ی 38000 با سهمیه ایثارگران داروسازی تهران قبول میشه دیگه باید خودتون تأثیر این سهمیه رو بفهمید !
      بد جوری گیر دادی به این بنده خدا. بابا بیخیالش شو. هر جا در این مورد پست میزاری اینو میگی. فک کنم به خونش تشنه باشی که همش حرفشو میزنی.
      ولی بزار یه چیز بگم. ما توی شهرمون یه متخصص چشم داریم که بهترین چشم پزشک غرب کشوره. به خاطر اینم توی این شهر کوچیک خدمت میکنه چون شوهرش اهل اینجاست خودش اهل قمه. باور کن از شهر های بزرگ که متخصص های خوبی هم دارن میان پیش این خانم. واقعا کار و تشخیص و سوادش فوق العاده ست. یه روز توی بنیاد شهید بودم دیدم اینخانم دکتر اومد که یه نامه بگیره که فرزن شهیده. یعنی وقتی فهمیدم ایشون هم سهمیه داشتن باور نمیکردم اصلا. کلا منظورم اینه که این یه باور غلطه که میگن افرادی که با سهمیه پزشکی قبول میشن به مملکت اسیب میرسونن و با جون ادما بازی میکنن

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان از این به بعد کارنامه هارو تو صفحه های اول میزارم که راحت تر پیدابشه

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarsobhani نمایش پست ها
      دوستان به تایپک جدید بیاید به مدیر میگم این تایپک رو حذف کنه
      حالا چرا میخوای تاپیکو عوض کنی. در ضمن داداش همه کارنامه هایی که میزاری توی سایت کانون هم هستن. من که سعی میکنم رتبه های 200 تا 800 رو برای بچه بگم. چون اکثر بچه ها دنبال این رنج رتبه ایثارگران هستن. تازه کارنامه تک رقمی های ایثارگران که با کارنامه تک رقمی های کشوری زیاد تفاوتی نداره. اصولا تا رتبه 30 ایثارگران درصداشون واقعا عالی و نجومیه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم بابام جانبازه شیمیایی هست..این روزا زیاد درس نمیخونم به یه دلایل خانوادگی داغونم..چن روز پیش تومدرسه حالم بد بود 2 3 تا از بچه ها اومدن بالا سرم میگن توچته تو که سهمیه داری بابا قبولی حتما..نزدیک بود بزنم توگوششون..معلمامم چنتاشون گفتن یکم بجنبی قبولی...بااین حرفا من بیشتر اصابم خرد میشه کلاس ما واقعا همشون تاپن..معدل خودممنهاییم شد 19/43 تو کلاسمون دانشاموز متوسطیم..از بس این سهمیه رو کوبوندن توسرم..دیگه درس درس نمیخونم............
      <br>

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زهرا مروى علوم انسانی رنبه 31

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام بر دوستان گل خصوصا بچه های ایثارگران عزیز. من دیگه میخوام از این انجمن خدافظی کنم. بچه هایی که سهمیه دارن بعد از اینکه انشالله یه رشته خوب قبول شدید مدارک قبولی همراه با کارنامتونو ببرید بنیاد شهید شهرتون تا یه هزینه تحصیلی بهتون بدن. پول خوبی میدن. البته اگه کارمنداش سرتونو شیره نمالن با یه سری قوانین مندراوردی. البته شاید اکثرتون بدونین ولی خب اینو گفتم شاید بعضیا بی اطلاع باشن. بدرود همگی

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با رتبه 3900 و سهمیه جانبازی چه رشته ای میشه قبول شد؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی جوابمو بده لطفا

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شبنم 1369 نمایش پست ها
      یکی جوابمو بده لطفا
      شاید پرستارای شهرای کوچیک دولتی ...ترازت اگه بالا 5000 پرستاری آزاد میاری اونم شهرای کوچیک

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پردیش آزاد هم سه رشته اضلی رو بزن ولی فک نکنم بیاری

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه چن تا کارنامه سهمیه ایثارگری 95بزارید؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme_ebrahimi نمایش پست ها
      برو تو کانال تلگرام gamas20 کارنامه امسالو گذاشته رتبه ۶۸۹ پزشکی تبریز قبول شده خود منم ۲۵۰۰ سهمیه شدم ولی هیچ جا قبول نشدم اگه تجربی باید زیر ۱۰۰۰شی واسه رشته تاپا و تا ۲۰۰۰پیرا پزشکیا
      تو اگه سیصد تا کمتر میشدی بین الملل میوردی

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

توی همون کانال یه کارنامه 2200 سهمیه و اورده و پرستاری شیراز قبول شده حتما اشتباه میک

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme_ebrahimi نمایش پست ها
      برو تو کانال تلگرام gamas20 کارنامه امسالو گذاشته رتبه ۶۸۹ پزشکی تبریز قبول شده خود منم ۲۵۰۰ سهمیه شدم ولی هیچ جا قبول نشدم اگه تجربی باید زیر ۱۰۰۰شی واسه رشته تاپا و تا ۲۰۰۰پیرا پزشکیا
      توی همون کانال یه کارنامه 2200 سهمیه و اورده و پرستاری شیراز قبول شده حتما اشتباه میک

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن