خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      دوست عزیزمن رفتم پلیس +10 و همین جواب رو به من داده که دوستان میگن این اشتباههموفق باشید
      ب تو چی گفت پلیس +10؟

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببینید کسی که مدرک پیشش رو تو خرداد گرفته یکسال وقت داره تا بره و خودشو معرفی کنه....این بقول @a z s درسته....اما نمیدونم قوانین اینا برا چه چیزی استواره....کسی که میخواد یه سال پشت کنکور بمونه باید حتما 8 واحدشو پاس نکنه...اگه بخواد دو یا سه سال پشت بمونه باید بره پیام نور یا ازاد..در هر دوی این دو حالت باید معافیت تحصیلی بگیره...این بقول @T!ger درسته ....این دوستمون هم بهتره خودشون برن پلیش + و قوانین رو بشنون و خیالشون راحت شه...10
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      ببینید کسی که مدرک پیشش رو تو خرداد گرفته یکسال وقت داره تا بره و خودشو معرفی کنه....این بقول @a z s درسته....اما نمیدونم قوانین اینا برا چه چیزی استواره....کسی که میخواد یه سال پشت کنکور بمونه باید حتما 8 واحدشو پاس نکنه...اگه بخواد دو یا سه سال پشت بمونه باید بره پیام نور یا ازاد..در هر دوی این دو حالت باید معافیت تحصیلی بگیره...این بقول @T!ger درسته ....این دوستمون هم بهتره خودشون برن پلیش + و قوانین رو بشنون و خیالشون راحت شه...10
      ینی چی 8 واحد رو پاس نکنه ؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilovegham نمایش پست ها
      دفترچه را ارسال کنیم کی باید بریم سربازی؟
      حدودادی 19 اسفند یا19بهمن

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilovegham نمایش پست ها
      آغا من گیج شدم یکی میگه تا یک سال بعدفارغ التحصیلی یک سال وقت هست یکی میگه غیبت یعنی ی نفر تاحالا نرفته پلیس +10؟
      آقا من 10 بار رفتم ولی بازم میگم بهتره از سایت بپرسی

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      ینی چی 8 واحد رو پاس نکنه ؟
      مثلا برادر من 4 واحد نگر داشته...میگن باید دی ماه پاس کنی.....باید 8 تا نگر میداشت...خب هر درسی چند تا واحده دیگه...نمیدونی؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مثلا برادر من 4 واحد نگر داشته...میگن باید دی ماه پاس کنی.....باید 8 تا نگر میداشت...خب هر درسی چند تا واحده دیگه...نمیدونی؟
      چی رو میگی دانشگاه یا مدرسه؟
      کجا نوشته باید 8 واحد باشه؟

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چی رو میگی دانشگاه یا مدرسه؟
      کجا نوشته باید 8 واحد باشه؟
      8 یا بیشتر....والا نمیدونم کجا نوشته...از مدرسه ی بزرگالن بهش گفتن....مدرسرو میگم داشی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      8 یا بیشتر....والا نمیدونم کجا نوشته...از مدرسه ی بزرگالن بهش گفتن....مدرسرو میگم داشی
      اخه وقتی خودم میخواستم پشت کنکور بمونم هنوزاون قانون که میگه فارغالتحصیل خرداد هم تا شهریور وقت داره نیومده بود
      من زمین شناسی رو نگه داشتم مشکلی هم نداشت
      والا دیگه اینو نمیدونم
      تا حالا نشنیده بودم

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اخه وقتی خودم میخواستم پشت کنکور بمونم هنوزاون قانون که میگه فارغالتحصیل خرداد هم تا شهریور وقت داره نیومده بود
      من زمین شناسی رو نگه داشتم مشکلی هم نداشت
      والا دیگه اینو نمیدونم
      تا حالا نشنیده بودم
      گفتم که هر کسی یه قانونی رو میگه....اصلا چیزی رو نمیشه فهمید ...باید ادم خودش بره و ضعیتشو بپرسه...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      دوستان من خرداد امسال فارغ التحصیل شدم و کنکور دادم و میخوام بمونم برا کنکور ۹۵ و یه چیز دیگه اینکه تا حالا به پلیس+۱۰ مراجعه نکردم.ایا من حالا غیبت خوردم؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید دارم از استرس میمیرم.متولد نیمه دوم ۷۵ ام.دیوستان لطفا جوابمو بدین خیلی مهمه
      تا یک سال پس از مشمولیت فرصت داری.تا روز تولدت.
      - حداکثر زمان معرفی مشمولانی که پس از سن مشمولیت ، فارغ التحصیل، انصراف، ترک تحصیل یا اخراج می شوند چه مدت می باشد؟ از تاریخ فراغت ، اخراج یا ترک تحصیل یکسال فرصت دارند تا خود را معرفی نمایند. مثال: دانش آموز متولد ۱۸/۲/۷۳ که در تیرماه ۱۳۹۱ فارغ التحصیل، انصراف ، ترک تحصیل ویااخراجی محسوب شوند تاپایان تیر ماه ۹۲
      مهلت معرفی خواهد داشت.

منبع
      نظام وظیفه و خدمت سربازی معافیت تحصیلی

12. Top | #42
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      -افرادی که قبل از رسیدن به سن مشمولیت دیپلم یا پیش دانشگاهی می گیرند و یا ترک تحصیل می کنند چه مدت مهلت معرفی دارند؟
      (یعنی مثلا من متولد 76/4/1 باشم و در 94/3/31 فارغ التحصیل شوم.)جواب: این افراد از اول ماهی که طی آن وارد سن 19 سالگی می شوند به مدت 6 ماه مهلت دارند تا وضعیت خدمتی خود را مشخص نمایند.
      (یعنی مثلا من که متولد 76/4/1 هستم تا 94/10/1 معافیت دارم.)

-دانش آموزانی که در خرداد و تیر ماه سال ورود به مشمولیت و بالاتر فارغ التحصیل می شوند چه مدت مهلت دارند تا خود را معرفی نمایند؟
      (یعنی مثلا من متولد 76/3/1 باشم ودر 94/3/31 فارغ التحصیل شوم.)

جواب: فراغت از تحصیل این قبیل دانش آموزان به منزله شهریور ماه همان سال محسوب می گردد و از تاریخ مذکور (از شهریورماه)به مدت یکسال مهلت دارند.
      (یعنی من تا 95/6/31 معافیت دارم و میتوانم درکنکور شرکت نمایم.)

-حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟
      جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 18/2/76 كه در خردادماه 1394 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان خرداد ماه 95 مهلت معرفي خواهد داشت.
      از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 31/6/سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.)

تمام این موارد از قوانین معافیت تحصیلی + قوانین اعزام استخراج شده است.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن