خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زنی که 3 همزاد خود را پیدا کرد+تصاویر

می‌گویند به ازای هر انسانی 7 همزاد در سراسر دنیا وجود دارد، اما اگر خیلی خوش‌شانس باشید می‌توانید تنها یکی از آن‌ها را در کل زندگی‌تان ملاقات کنید. هرچند یک زن ایرلندی آن‌قدر خوش‌شانس بود که نه یک نفر که سه همزاد خود را پیداکرده است.

نیف گاینی وب‌سایتی به نام «غریبه های دوقلو» (Twin Strangers) را راه‌اندازی کرده است که در آن افراد با قرار دادن عکس خود و پرداخت مبلغی اندک می‌توانند همزادشان را پیدا کنند. این خانم قصد داشت ظرف مدت 28 روز همزاد خود را بیابد و در کمال تعجب متوجه شد کارِن برَنیگِن در فاصله‌ی یک‌ساعتی محل زندگی‌اش زندگی می‌کند.

نیف که از موفقیت خود بسیار خوشحال بود به جست‌وجوی خود ادامه داد و ظرف چند هفته همزاد دوم خود به نام لوییزا گیزاردی را پیدا کرد و برای دیدنش به جِنِوای ایتالیا رفت. دیدار این دو بسیار عاطفی بود و هر دو را به گریه انداخت زیرا نه‌تنها به لحاظ خصوصیات ظاهری باهم مو نمی‌زدند که ازنظر شخصیتی هم آینه یکدیگر بودند.

سومین کشف معجزه‌وار نیف ظرف چند هفته بعد اتفاق افتاد و او سومین همزاد خود، ایرنه آدامز را در ساحل غربی ایرلند ملاقات کرد. ایرنه از طریق یکی از هم‌مدرسه‌ای‌های قدیمی‌اش درباره نیف و ماجرای پخش شدن خبر همزادها در یوتیوب مطلع شد و با مراجعه به اینترنت بیشتر در جریان مسئله قرار گرفت. مدتی بعد درخواست دوستی نیف از طریق فیس‌بوک به دستش رسید و نهایتاً همدیگر را ملاقات کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینم اون سایته :https://twinstrangers.net
      کی میره هم زادش رو پیدا کنه؟

3. Top | #3
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      مرسی...
      نمیدونم این که میگن هرکس nتا همزاد داره تا چه حد درسته ولی تا اونجایی که میدونم یه نفر هست که تو دیار خودمون میزیسته(!) و خیلی شبیه منن هست!!متاسفانه با این که شهر خیلی بزرگی نداریم ولی تا حالا موفق با زیارت ایشون نشدم! ولی با توجه به یه سری قضایا حدس میزنم خیلی خلافی داره لامصب!!
      ناموساً تا حالا 2بار بخاطر ایشون نزدیک بود ****** برم...خدا شاهده!
      اولیش رو که نمیگم خیلی بد بود!!سوء تفاهم در حد فجیع...
      دومیش هم که کتک کاری در حد نسبتاً فجیع!!
      .................................................. .
      هرچی میگم بخدا من فلانی نیستم اشتباه شده مگه میفهمیت!فقط میگفتن چیز خوردی که نیستی!!
      ولی با این حال(سگ تو روحش)خیلی مشتاقم که ببینم ایشون رو...
      نتیجه1: همزادها وجود دارند!
      نتیجه اخلاقی1:اگه تو موقعیت های مشابه من قرار گرفتید،بی برو برگشت غیب شید!!توضیح و رفع ابهام فایده نداره میزنن لت و پارتون میکنن!آره...
      باتشکر
      ویرایش توسط A.Z : 05 آذر 1394 در ساعت 11:49

4. Top | #4

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ASkonkur نمایش پست ها
      من که تا حالا هم زادی چیزی ندیدم....فقط قدیمیا میگن ادم یه همزاد هم توی اجنه داره....
      ولی من دیدم
      جکی چان و خداداد عزیزی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ولی من دیدم
      جکی چان و خداداد عزیزی
      اره خیلی بهم شبیهن....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ینی من برم این سایت میتونم همزاد خودمو پیدا کنم؟این پسوردو اینا که میخواد چیه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نیدونم

9. Top | #9
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      باید ثبت نام کنی دیگه!!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      باشه برای بعد.
      الان حوصله خودمم هم ندارم چه برسه به همزادم........

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوش بحالش..منم انقد دوست دارم همزاد خودمو پیدا کنم....از یابنده های همزادم تقاضا میشه سریعا بم پ.خ بدن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منو خواهرم دو قلو نیستیم خواهرم 8 سال ازم بزرگتره ولی خیلیییی شبیه همیم من هر روز دارم یکی شبیه خودمو میبینم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جون من واقعا 7 تا همزاد داریم؟؟ من که خودم 4 تا شونو پیدا کردم.... همش همجنس باید باشه؟؟ اخه یکیشون پسره خخخخخ خیلی جالبه
      بنده خداها انقده خوشحال بودن مثه مننن

14. Top | #14
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      جون من واقعا 7 تا همزاد داریم؟؟ من که خودم 4 تا شونو پیدا کردم.... همش همجنس باید باشه؟؟ اخه یکیشون پسره خخخخخ خیلی جالبه
      بنده خداها انقده خوشحال بودن مثه مننن
      آآآخــــی...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      روز نو :دختری ایرلندی همزاد خود را در سوئد پیدا کرد. "شانون لونرگان" از ایرلند همزاد خود را در سوئد پیدا کرده است. همزاد او "سارا نوردستروم" نام دارد و در سوئد زندگی می کند. آن دو پس از ملاقات یکدیگر در دوبلین هیجان زده شده بودند و یکدیگر را در آغوش می کشیدند".
      رسانه های اروپایی ضمن اعلام این خبر اشاره کرده اند که اگرچه ممکن پیدا شدن همزادها موضوعی عجیب به نظر برسد اما تا به امروز تعداد زیادی از انسان های مشترک همزاد در نقاط مختلف دنیا پیدا شده اند.
      رسانه ها اعلام کرده اند که شانون 21 ساله از منطقه "کری" در ایرلند از طریق سایت اینترنتی "دوقلوهای غریبه" سارا نوردستروم 17 ساله از سوئد را پیدا کرده است. این دو دختر ایرلندی و سوئدی هر دو موهایی بلوند دارند و اجزای صورت شان هم شبیه هم است.
      شانون گفته است که پس از دیدن همزادش قلبش در حال از جا کنده شدن بوده است.

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن