خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: زیست پیش : گاج یا الگو یا خیلی سبز؟

رأی دهندگان
    39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گــاج

11 28.21%
    • الگـــو

21 53.85%
    • خیلــی سبــز

6 15.38%
    • سایــــر

8 20.51%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 136
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msg نمایش پست ها
      سلام.
      کدوم یک از این سه تا کتاب خوبه؟ من میخام زیست را خوب بخونم و به درصد بالا برسونم. خودم یه نگاهی به کتاب خیلی سبز کردم. اما درسنامه ش تو پاسخنامه بود. ولی در کل بد نبود. اما میخوام بهترین و نزدیک ترین کتاب به کنکور را بهم معرفی کنید. که بتونم نتیجه خوبی هم بگیرم. (درضمن من دیپلم ریاضیم و میخام تجربی کنکور بدم)
      سلام.
      چون تازه تغییر رشته دادید وآشنایی با زیست ندارید الگو نمیتونه خیلی گزینه ی مناسبی باشه.
      شما در وهله ی اول به یک منبع آموزشی قوی نیاز دارید.
      بین کتبی که ذکر کردید درسنامه های خیلی سبز قوی تر و روان ترن.
      اما خب خیلی جاها زیاده گویی هم شده.
      روی کتاب گاج برای درسنامه خیلی نمی تونید حساب کنید.اما اگر هنوز در زیست شناسی به توانایی مطلوب نرسیدید بهترین گزینه برای حل تست گاج هست چون تست های نرمال ومتوسطی داره اما برای کسب درصد بالا خیلی کارآمد نیست.
      میتونید بعد از گاج از تست های خیلی سبز استفاده کنید.
      اما در مورد سوال آخرتون:
      با توجه به رویه ی دوسال اخیر در زیست کنکور ما کمتر شاهد تست های مستقل هستیم وتست ها ماهیت بسیار ترکیبی دارن.به همین خاطر کتاب های فوق بیشتر مبحثی کار کردن و خیلی به زیست ترکیبی کنکور نزدیک نشدند.
      اینجا تازه کار شما شروع میشه وباید خودتون قوه ی استدلالی رو به کار بگیرید وطبق منطق طراحان کنکور یک شیوه ی مطالعه ی خوب رو انتخاب کنید.
      موفق باشید.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همه دوستان دارن اشتباه میکنن
      دوست گل من ، خواهر من ، شما اول باید کتاب درسی رو بخونید ... همین!
      فقط فعلا کتاب رو بخونید ، تمام خطوط کتاب رو
      الان اخه برای کسی که صفره میان خیلی سبز و الگو پیشنهاد میدن!!!؟؟؟
      اول کتاب رو بخون بعد ازمهرماه بیوفت دنبال تست و درسنامه @yaghma@
      داداش من دستت رو میبوسم از پشت کامپیوتر
      متاسفانه تو انجمن خیلی راهنمایی های غلط میکنن بچه ها رو
      واقعا هرچی بیشتر میگذره بیشتر متوجه میشم که شما یکی از منطقی ترین کاربران انجمن هستید
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من سه سال تجربه رو دارم میگم......... فقط نشر الگو .................. وقتی سر کنکور میری انگار تمام تستا برات آشنا ست من تستای مبحث های حفظی مثل فصل های سال دوم رو نمیزدم چون تمام نکات رو تو درسنامه گفته ولی ژنتیک و میوز ومیتوز تست های جالبی داره ....ولی جدا کتابی هستش که اگر درست بخونی مطمئن باش من بهت قول میدهم بالای 80 میزنی ...از فصل 8 که مربوط به متابولیسم هستش رو اول از همه شروع کن و بار ها بخون همینطور فصل های بعدش رو .تو سوم هم اصلا از گیاهی نترس بار ها بخونش که یه بخشش تو الگو سال دوم اورده شده و عالی ..

گاج خیلی تست های سطحی و تکراری داره و درسنامه هم نداره و تست هاش آبکی و بخش های مخصوصی که آخر هر فصل داره به تست های سخت و چرت وپرتی داره
      من کتاب فروشی از دوتام هستش گفت همه از الگو میبرن و یکی از اونها پارسال 80 زده با خوندن الگو

البته یه پیشنهاد برات دارم زیست پیش 2 رو از فصل رفتار به اون ور و تا قارچ ها دور کتابا خط بکش و فقط الگو بخون ولی دوم رو اول فقط کتاب ( فصل های 6-8-4-5-7) فصل سوم رو بهتر ه از الگو بخونی.بعد همراهش الگو... سوم هم فصل آخرش فقط از رو کتاب نکاتش رو که به نظرت مربوط به متن کتاب از رو الگو بردار چون نکات چرت وپرت زیادی داره ..هورمون ها اول کتاب همراهش الگو.....حواس فقط متن (90%) ..10% نکته پراکنده داره باید از رو الگو برداری..فصل 2 سوم اول کتاب بعد الگو به خصوص بخش انعکاس نخاعی زردپی زیر زانو رو عالی گفته..فصل اولم فقط کتاب چون اگه نکات پیچیده زیادی بخونی سر کنکور گیج میشی البته نکات مهمو از رو الگو بردار البته مقدارش خیلی کمه ..گیاهی اول الگو بعد کتاب چون اول متوجه بشی مفاهیم پیچیده رو

و شما که از صفری من دارم میگم بازهم کتاب درسی والگو گوشی به حرفا نده که میگن تو از صفری با خیلی سبز شروع کن من دوستام ریاضی بودن اومدن تجربی....الان اگر میخوای موفق شی فقط باید تکرار کنی اونم نکات ساده ومهمو حالا بخوای بری خیلی سبز بخونی که این همه جزییات داره و اصلا گیریم یه فصل رو بهت بفهمونه 12 روز بعدش همشو یادت رفته .قبول نداری یه ماه آزمون و خطا کن.

امیدت به خدا باشه ...

این حرف ها نظر شخصی من هستش و هر کسی ممکن است نظری متفاوت داشته باشه
      ویرایش توسط optimax : 10 مرداد 1395 در ساعت 13:23

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسنامه فقط و فقط خیلی سبز-تست نشر الگو
      اصلن دور گاج نقره ای رو خط بکش خیلی کتاب خوبی نیست

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان کامل توضیح دادن ، برای شروع خیلی سبز مناسبتزین گزینه است ، هم درسنامه داره هم تست ، اگه میخواین تست های بالاتر بزنین گاج هم خوبه ، الگو براتون خوب نیست

در ضمن ، دوست عزیز بخدا یه نگاهی به انجمن بکنین حداقل 2 ؛ 3 تا تاپیک منابع داریم ، لطفا تاپیک تکراری نزنید ، بسیار ممنون

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سطحت اگه خوبه الگو متوسطی خیلی سبز ضعیف گاج جامع رو بگیر البته من خیلی سبز رو به خاطر درسنامه هاش در هر سطحی واحب میدونم

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      I Feel

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انقدر کتاب بازی نکنید و منبع دور خودتتون جمع نکنید که ضر میکنید
      شما روزی 3 وعده کتاب درسیو بخور بعدم از درسنامه و تست خیلی سبز استفاده کن
      البته نمیدونم پیش دانشگاهی رو آپدیت کردن یا نه.اگر نکردن به اجبار از الگو استفاده کن
      اگر نتیجه نگرفتی بیا بزن تو گوش من

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      همه دوستان دارن اشتباه میکنن
      دوست گل من ، خواهر من ، شما اول باید کتاب درسی رو بخونید ... همین!
      فقط فعلا کتاب رو بخونید ، تمام خطوط کتاب رو
      الان اخه برای کسی که صفره میان خیلی سبز و الگو پیشنهاد میدن!!!؟؟؟
      اول کتاب رو بخون بعد ازمهرماه بیوفت دنبال تست و درسنامه @yaghma@
      داداش من دستت رو میبوسم از پشت کامپیوتر
      متاسفانه تو انجمن خیلی راهنمایی های غلط میکنن بچه ها رو
      واقعا هرچی بیشتر میگذره بیشتر متوجه میشم که شما یکی از منطقی ترین کاربران انجمن هستید
      سلام پوریا عزیز
      شما نسبت به بنده لطف دارین
      متاسفانه هیچ کسی نسبت به سطحی که داری انتخاب کتاب نمیکنه و این ذهنیت رو داره که فرضا اگر شخصی با الگو نتیجه گرفته ,قطعا برای اون فرد هم این کتاب میتونه مناسب باشه حتی این سوال از ذهنش شاید خطور نکنه که شاید اون فرد دارای پایه قوی در اون درس بوده ,نهایتش هم این میشه که بجای پیشرفت باعث زده شدن اون فرد از اون درس میشه و در بهترین حالتش در اواسط سال بجای پیشرفت درسی فقط یک کتابخانه شخصی قشنگ با انواع و اقسام کتب اموزشی رنگارنگ حاصلش میشه,از این موضوع بدتر هم اینه که کسی رو دیدم که رشته ریاضی میخوند و برای درس زیست اومده بود الگو پیشنهاد میداد .
      به خدا خیلیا با اکثریت نظر ما اقدام به خرید کتاب میکنن از کسی که برای خرید حتی مجبور شده بره کارگری کنه تا دختری که با خجالت به پدرش رو میندازه , کمی انصاف هم خوب چیزیه.
      الگو کتاب سطح بالایی هست نه در زیست بلکه در اکثر دروس ,این کتاب برای کسایی میتونه مفید باشه که پایه قوی داشته باشه به کتابهای سه سال دبیرستان تسلط نسبی داشته باشه ,کسی نمیتونه از درضد 0 توی زیست فقط و صرفا با استفاده از این کتاب جهش به درصد 100 داشته باشه.
      متاسفانه نمیشه بیشترین از این اصرار کرد

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا گیج شدیم هر کی یه چیزی میگه.من با بعضی رتبه برترا حرف زدم گفتن انتشارات گاج بهترینن.

فرستاده شده از HUAWEI MT7-TL10ِ من با Tapatalk

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msg نمایش پست ها
      سلام.
      کدوم یک از این سه تا کتاب خوبه؟ من میخام زیست را خوب بخونم و به درصد بالا برسونم. خودم یه نگاهی به کتاب خیلی سبز کردم. اما درسنامه ش تو پاسخنامه بود. ولی در کل بد نبود. اما میخوام بهترین و نزدیک ترین کتاب به کنکور را بهم معرفی کنید. که بتونم نتیجه خوبی هم بگیرم. (درضمن من دیپلم ریاضیم و میخام تجربی کنکور بدم)

سلام

اینا رو میگم انتخاب با خودته

بهترین درسنامه کتاب درسی+ کتابهای دریافت هست
      اما برای تست بهترین کتاب الگو هستش
      اما چون سنگینه توصیه می کنم اول با گاج شروع کنی و سپس تست های الگو رو بزنی
      خیلی سبز به نظر من برای این سبک کنکور جواب نمیده و درسنماه هاش زیاده گویی و بیهوده گویی داره

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این زیاده گویی به رفع ابهام کمک میکنه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kingmehdi00p99 نمایش پست ها
      سطحت اگه خوبه الگو متوسطی خیلی سبز ضعیف گاج جامع رو بگیر البته من خیلی سبز رو به خاطر درسنامه هاش در هر سطحی واحب میدونم

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      مثل که دوستان اصلا اسپم رو نمیخونن نظر میدن بابا ایشون و کسایی مث من که دیپلم ریاضی داریم تازه میخوایم شروع کنیم هنوز سطحی نداریم!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره منم ریاضی بودم .هیچ اشنایی با زیست ندارم

فرستاده شده از HUAWEI MT7-TL10ِ من با Tapatalk

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم درسنامه نمیخونم اما شما چون ریاضی بودی نیاز به درسنامه داری.
      به
      هیچ وجه کتاب درسی
      رو کنار نذاز.

و درسنامه خیلی سبز خوب هست و ویرایش های جدیدش تست های استانداردی هم داره .گاج نقره ای پاسخنامه خیلی خوبی داره و مطابق خط کتاب جواب داده و سطح تست هاش هم بد نیست اما بیشتر کتاب رو تست های متوسط تشکیل میده.
      نشرالگو و iq گاج کتاب های خیلی خوبی هستن اما واسه شما که با زیست اشنایی نداری مناسب نیست اگه سطحتون بالا رفت حتما سراغشون برید.
      سوال دیگه ای داشتی در خدمتم.
      ویرایش توسط mohmmad.amin.v : 12 مرداد 1395 در ساعت 16:31

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای کیو رو بخر 4800 تست داره روزی 48 تست بزن تحلیل کن تو 200 روز تا اخرای بهمن 2بار کتابو زدی بعد اونم کتابای عمارلو بخون وتستای ای کیو هرفصلو بزن دوباره وتستای کنکور بخدا کافیه الگو شوروشو دراورده از طرفی خیلی سبز زیادی حرف زده...ببین تاکنکور میتونی 3بار ای کیو رو بجویی شک نکن جوییدن همچین کتابی که از الگو بالاتره تورو پرتاب میکنه به سمت بهترینارو...متد من اینه کتابای نانو برای درسنامه وکتاب درسی وای کیو...بعد عیدم معجزه مهروماه...نشرالگو برای دانش اموزا خوبه اما ای کیو برای کنکوریا درضمن 55 درصد برای پزشکی تهرانم کافیه کنکور فقط زیست نیست الگو بخری قوول میدم نمیتونی بیشتر از یکبار بزنی بعدشم میزاری کنار اماای کیو 3سالی واسه نگارشش وقت گذاشتن الگو موج ازمونشو بزن ک تالیف خود هاشمیه این کتاب سال ب سالش دخل تصرف داره....درکل تحلیل ازمونای ماز کتاب درسی کتاب ای کیو مطلق کافیه...بخدا قسم کافیه...ای کیو یه متد خوب داره اولش یک سری تست داره برای یاد گیری اخر فصلم تسایی حت عنوان ای کیو داره برای سنجش...80دردص تستاشم تالیفیه...این کتاب رو سه تا پزشک نوشتن ....

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن