خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

75درصد کنکور دست خودته...

دوستان چند ماهی بود تو جمع انجمن بودم..خواستم ببینم که رقیبام کیان راس میگن که همه سیاه لشگرن تو تجربی؟....من بعد کنکور کارنامه میذارم ونتایج رو میبینید....راست میگفت مهندس مسعو.دی که دلیلل قبول نشدن بچه ها نه معدله نه کلاس فقط تو حاشیه بودنه....توکنکور 94 پسره با چشمای کور بدون خط بریل 525شد...اونم رشته ریاضی که فقط محاسباته...این ایتی از جانب خدا بود که اون باچشمای کور 525شد شماها فقط ادعا دارید....خود سنجش میگه درصدای خوب میتونه معدل رو بی اثر کنه اما شماها چون پرفسورید هرروز یه مشت کارنامه میارید مگید فلان شد وبهمان شد...75درصد قبولی دست خودتونه اما نمیفهمید...میدونید 100زدن توکنکور چقدر عالیه اما به جا تلاش فقط دنبال ترمیم هستید..کسی که حالشو درنیابه عمرا به ایندش برسه....قسم میخورم تو ترمیم هم خراب میکنید...یک ذره غیرت درس خوندن ندارید....یه کنکوری فقط فکرش تسته نه حاشیه نه تراز...دکتر افشار ایمان سرورپور همه میگن معدل قابل جبرانه اما شماها زانو غم بغل گرفتید...به جا این کارا بشینید تو یک درس عمومی قوی کنید خودتونو واسه صد برنامه بریزید فقط دنال جنگولک بازی هستید...معدل 10باشه خب تو تلاشتو بکن ..اگه معدل 20ها 6ساعت میخونن البته اونایی ک مدرسه میرن رو میگما شماها 14ساعت بخونید تا سوادتون رو بالا ببرید دعاکنید نذر کنید همت کنید معدل کیلو چنده...این جهان کوه است وفعل ماندا......دربرابر خدا کسی جلودارنیست...به زحمتای پدر ومادر فکر کنید به اون پولی که پدراتون باسختی درمیاره ومیرید کلاس وه...........ازما گفتن بود ...انقد دوسدارم بامعدل پایین پزشکی بهشتی قبول شید بعد به همه شاگرد زرنگا بفهمونید ماهم اره....سینه سپر کنید بگید بابا دیدی تونستم...من نه انم که زبونی کشم از چرخ وفلک/چرخ برهم زنم گر غیر مرادم گردد.....سعی کنید قرابت این بیت رو بفهمید....مندعاتون میکنم دعاکنید همو..... ....لطفا به حرفام فکر کنید..موقع درس خوندن بگید اگه پارسال رتبه یک فیزیک رو. 77زد من 100میزنم ...اینا جو وشعارنیس واقعیتیه که خیلیا حسش کردن......ازاینم سفرها معجزه دور نیس ببین دست دنیا تو دست منه دعامیکنم تا اجابت بشه...دعاکنید چون دلم روشنه....ارزوم دندون بهشتیه...ومشاور شدن توراه کنکور....امین...خدانگهدارتا اعلام نتایج...من شک ندارم مشیه توکنکور....پدر سوالات رو دراورد......یاعلی
      ویرایش توسط Defne : 19 آبان 1394 در ساعت 02:22 دلیل: خرید و فروش dvdممنوع وخلاف قوانین+قراردادن ایمیل در تاپیک خلاف قوانین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      توکنکور 94 پسره با چشمای کور بدون خط بریل 525شد !

میشه یکم راجعبه ش توضیح بدی ؟!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      75درصد ترازو میشه با هر معدلی و هر درصدی(زیر 30 همش)بدست اوردرقابت سر 25 درصد اخرهحالا ک ترمیم اومده خداروشکر پس انگ بی انگیزه کردن نمیخورم لاقلولی معدل نباشه هیچ کاری نمیشه کرد...60درصد متن شعار بود...زیاد بخون 100 بزن...روزی 14 ساعت بخون هَه...دوست عزیز تا حالا 14 ساعت حوندی ببینی چ حالی میشی؟؟مغزت باد میکنه...ی روز 14 ساعت بخونی فرداش مغزت میپوکه 3 ساعت بیشتر نمیتونی بخونی...
      با 40%بقیش موافقم...دنبال حاشیه نرید...بس کنین منبع بازیو...بس کنین حساب کتاب ترازو...ولی ترمیم حاشیه نیسحسابی ب فکرش باشین ایشالا سال بعد انجمن بترکونید با مصاحبه هاتون...
      موفق باشین

و اینجایی که ایران است
      ویرایش توسط علی پاتر : 19 آبان 1394 در ساعت 02:36

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برید سایت کانون متوجه میشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداشم بخدا من همین تعداد ساعات میخونم...مدرسه رو کنسل کردم کلا....بعدشم به ولاه 100زدن شعار نیس ...دراخر بگم من از تراز منظورم اون چیزی هس که بادرصدای مثلا فیزیک 80میده نه 20درصد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببین اینکه شما باید کنکور رو خوب بزنید شکی نیست
      ولی اون 25% دقیقا تو رتبه های زیر 5000 خلاصه شدن شما با اون 75% میتونی به راحتی رتبه ی بالای 5000 بیاری اگر معدلتم کم باشه میتونی تا 3000 رو لااقل راحت بیاری ولی پایینتر دیگه کار حضرت فیله باید 100 بزنی 2 تا درس رو لااقل و 100 زدن کنکور به شدت سخته و حرفهای شما همش شعاره سر جلسه با اون سوالات با اون استرس اگه همه چیه همه چی اوکی باشه باز کار هرکسی نیست مثلا تخصصی رو بیاره بالای 60 یا 70 این چیزا به حرف عزیز من تو عمل ازین خبرا نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جواب حرفات رو روز کنکور میدم...درضمن من خونسردم به شدت واسه همینه هرچی بلد باشم میزنم...اما یکی باسواده اما استرس خرابش میکنه ویادت باشه کنکور رقابت فقط سواد نیس بلکه سرعت دقت خیلی مهمه....وقتی استادت شهاب اناری باشه زبانم 100میشه...شک نکن...یادت باشه همیشه به هرچی بخوای میرسی....بخوایا...درضمن ترمیم معدلم هس نگرانش نیستم....

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یادمه یه جا میخوندم : کنکور یه کار حرفه ای است
      ...............
      ترکیبی از ایناست :
      ++ مدیریت زمان (مهم ترین سرمایه و داشته هر فرد)
      ++ مدیریت مطالعه (همون اکثرن بهش میگه برنامه ریزی)
      ++ مدیریت انتخاب و استفاده درست از منابع (تکراری ترین و گسترده ترین بحث بین خیلیا!)
      ++ مدیریت انرژی (هیچ ماشینی بدون بنزین راه نمیره، حتی اگه مرسدس بنز باشه!)
      ++ مدیریت خواب (به نظرم اصل منبع انرژی طول روز همین خوابه!)
      ++ مدیریت ارتباط (افراد در ارتباطای مختلف بر روی هم تأثیر گزارن)
      ++ مدیریت شهوت (سادش همون روابط دوس دختر دوس پسریه ...)
      ++ مدیریت فکر (فکر رو رفتارمون تأثیر میزاره )
      ++ مدیریت حواس (حس و حالمون رو رفتارومون تأثیر میزاره، به راحتی!)
      ++ مدیریت عکس العمل ها (همونه که گفته میشه «حساس نشو!»)
      ++

.........................
      یاد گرفتی ... خوش به حالت ...
      یادت میدن .... بازهم خوش به حالت ...
      ..
      .
      بلد نباشی ....... از این جا به بعد هستش که ممکنه چندان کار راحت نباشه .....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فکر میکنم ب جای بحث سر اینکه حالا باید چیکار کرد و میشه یا نمیشه یا صد بزنیم یا نزینم یا ترمیم کنیم یا نکنیم

بخونیم و توکلمون بخدا باشه و تلاشمونو بکنیم

90 درصد اون دوستایی ک معدل خوب نداشتن مثلا 13 یا 14 حتی اگه رتبشون 3000 هم بشه میتونن آزاد یا حتی پردیس بیارن ک خب اینم خودش میتونه براشون یه موفقیت بزرگ محسوب بشه البته این ب این معنی نیس ک حق زیر 1000 شدن رو نداشته باشن و نتونن

آدم هیشوقت نباید توانایی های خودشو دست کم بگیره
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ایشون راس میگن ترمیم معدل برا کسی یه ک 75 درصد کنکور بگیره و دنبال اون 25 تا باشه ن اونای ک مث من 50 شم نمی تونیم بگیرم البته من ب این نتیجه رسیده بودم حلا مطمعین تر شم ممنون
      27

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اون قضیه خط بریل و اینا نمیدونم پارسال بوده یا نه ولی سال 83 یکی از دانش آموزای بابام همین طوری بوده و باید رتبه یک میشد اما بدلیل نبود امکانات (همین بریل و...) 10 شد الان هم مسئول انفورماتیک قلم چی هست و قراره تو انگلیس اگه اشتباه نکنم یه کرسی بهش اختصاص داده بشه !
      اسمش هم اردوان دهبوده هست ! میتونید خودتون سرچ کنید یه مصاحبه هم داره با قلم چی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوستان چند ماهی بود تو جمع انجمن بودم..خواستم ببینم که رقیبام کیان راس میگن که همه سیاه لشگرن تو تجربی؟....من بعد کنکور کارنامه میذارم ونتایج رو میبینید....راست میگفت مهندس مسعو.دی که دلیلل قبول نشدن بچه ها نه معدله نه کلاس فقط تو حاشیه بودنه....توکنکور 94 پسره با چشمای کور بدون خط بریل 525شد...اونم رشته ریاضی که فقط محاسباته...این ایتی از جانب خدا بود که اون باچشمای کور 525شد شماها فقط ادعا دارید....خود سنجش میگه درصدای خوب میتونه معدل رو بی اثر کنه اما شماها چون پرفسورید هرروز یه مشت کارنامه میارید مگید فلان شد وبهمان شد...75درصد قبولی دست خودتونه اما نمیفهمید...میدونید 100زدن توکنکور چقدر عالیه اما به جا تلاش فقط دنبال ترمیم هستید..کسی که حالشو درنیابه عمرا به ایندش برسه....قسم میخورم تو ترمیم هم خراب میکنید...یک ذره غیرت درس خوندن ندارید....یه کنکوری فقط فکرش تسته نه حاشیه نه تراز...دکتر افشار ایمان سرورپور همه میگن معدل قابل جبرانه اما شماها زانو غم بغل گرفتید...به جا این کارا بشینید تو یک درس عمومی قوی کنید خودتونو واسه صد برنامه بریزید فقط دنال جنگولک بازی هستید...معدل 10باشه خب تو تلاشتو بکن ..اگه معدل 20ها 6ساعت میخونن البته اونایی ک مدرسه میرن رو میگما شماها 14ساعت بخونید تا سوادتون رو بالا ببرید دعاکنید نذر کنید همت کنید معدل کیلو چنده...این جهان کوه است وفعل ماندا......دربرابر خدا کسی جلودارنیست...به زحمتای پدر ومادر فکر کنید به اون پولی که پدراتون باسختی درمیاره ومیرید کلاس وه...........ازما گفتن بود ...انقد دوسدارم بامعدل پایین پزشکی بهشتی قبول شید بعد به همه شاگرد زرنگا بفهمونید ماهم اره....سینه سپر کنید بگید بابا دیدی تونستم...من نه انم که زبونی کشم از چرخ وفلک/چرخ برهم زنم گر غیر مرادم گردد.....سعی کنید قرابت این بیت رو بفهمید....مندعاتون میکنم دعاکنید همو..... ....لطفا به حرفام فکر کنید..موقع درس خوندن بگید اگه پارسال رتبه یک فیزیک رو. 77زد من 100میزنم ...اینا جو وشعارنیس واقعیتیه که خیلیا حسش کردن......ازاینم سفرها معجزه دور نیس ببین دست دنیا تو دست منه دعامیکنم تا اجابت بشه...دعاکنید چون دلم روشنه....ارزوم دندون بهشتیه...ومشاور شدن توراه کنکور....امین...خدانگهدارتا اعلام نتایج...من شک ندارم مشیه توکنکور....پدر سوالات رو دراورد......یاعلی

100زدن دروس تو کنکور راحته مگه؟؟؟!؟!؟!؟!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      از طرز فکرت خوشم اومد ک میگی بخاطر معدل پایین نباید قید کنکور و ب طبع آیندتو بزنی باید تلاش کرد،هنوز ک هنوزه کنکور مشخص میکنه کی برندس نه معدل ،چرا که سهمش بیشتره و با درصد بالا میتونی تاثیر منفیه معدلتو هر چند کم،پایین بیاری..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن