خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جدیدترین خبر ترمیم معدل(94/8/17)

عبدالرسول عمادی (رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش) در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه ایلنا با اشاره به ترمیم معدل و نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان گفت: امکان ترمیم سوابق تحصیلی دانش‌آموزان به این دلیل در حال فراهم شدن است که این سوابق به طور مستقیم در نتیجه کنکور و انتخاب دانشگاه موثر است در حالی که برخی از دانش‌آموزان تاکنون نسبت به نمرات و سوابق تحصیلی خود حساس نبودند. وی افزود: البته در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش تدوین آیین‌نامه مربوط به ترمیم سوابق تحصیلی دانش‌آموزان را شروع نکرده است، منتهی پیش‌نویس غیرقابل استناد این طرح توسط مرکز سنجش آماده شده، اما هنوز وزارت آموزش و پرورش در ارتباط با این موضوع درخواستی از ما نداشته است.

منبع:خبرگزاری ایلنا

لینک منبع:پیش‌نویس طرح ترمیم معدل دیپلم دانش‌آموزان آماده شده است | خبرگزاری ایلنا

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با این اوصاف به کنکور امسال میرسه خداروشکر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به دی نمیرسه؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دی رو خدا داند ولی خرداد بنظرم قطعاً میرسه, خرداد برا من فارغ التحصیل عالیه
      فرض می کنم دارم پیشو امتحان می دم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیش‌نویس غیرقابل استناد این طرح توسط مرکز سنجش آماده شده، اما هنوز وزارت آموزش و پرورش در ارتباط با این موضوع درخواستی از ما نداشته است.

بازم یه خبر به درد نخور و مبهم برای ایجاد تشویش و استرس بیشتر...
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      دوست عزیز از کجا شما این چنین مطمئن هستید؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایشالا که بتونیم خرداد بدیم...دی کی آماده اس اصلا

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با این اوصاف به کنکور امسال میرسه خداروشکر
      یه بار دیگه بخون:
      وی افزود:
      البته در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش تدوین آیین‌نامه مربوط به ترمیم سوابق تحصیلی دانش‌آموزان را شروع نکرده است، منتهی پیش‌نویس غیرقابل استناد این طرح توسط مرکز سنجش آماده شده، اما هنوز وزارت آموزش و پرورش در ارتباط با این موضوع درخواستی از ما نداشته است

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      دوست عزیز از کجا شما این چنین مطمئن هستید؟
      نظرم اینه, چون اخبارشو از تابستون امسال دادن خیلی احتمالش کمه که به خرداد هم نرسه و کلی اعتراض کنکوریایی مثل من و شمارو به جونشون بخرن, ولی در هر صورت خوشبینانه هست نظرم و باید دید چی میشه

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمرات نهایی خرداد ماه سال 95 اصلا قبل تا نتایج کنکور 95 تراز بندی نمیشن یوسف جان! شما نهایتا باید تا دی ماه و قبل از ثبت نام کنکور دیپلمت اماده باشه و باهاش ثبت نام کنی تا نمراتت تراز بندی بشه نسبت به بقیه!
      دیپلمی که شما در سال 95 بگیری به درد کنکور 95 نمیخوره ، حداکثر باید تا دی ماه 94 مشخص کنی تکلیف رو.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      خاک تو سرشون با این حرف زدنشونمعلوم نیست چه خبرایی پشت پرده هست..اخرشم کلی مسخره بازی در میارن براش!!و یا یه قانونایی میزارن که خیلیا نتونن برن شرکت کنن...نقاط ابهام زیادی وجود داره باید ببینیم چی پیش میاد

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      نمرات نهایی خرداد ماه سال 95 اصلا قبل تا نتایج کنکور 95 تراز بندی نمیشن یوسف جان! شما نهایتا باید تا دی ماه و قبل از ثبت نام کنکور دیپلمت اماده باشه و باهاش ثبت نام کنی تا نمراتت تراز بندی بشه نسبت به بقیه!
      دیپلمی که شما در سال 95 بگیری به درد کنکور 95 نمیخوره ، حداکثر باید تا دی ماه 94 مشخص کنی تکلیف رو.
      به هیچ عنوان همچین چیز پیش پا افتاده ای نیست! اولاً خودشون توی تابستون که خبر مصوبه رو دادن گفتن که از این لحاظ مشکلی نیست و نمرات جدید همون خرداد جایگزین میشه و با توجه به زمان کنکور که تابستونه هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد,
      و ثانیاً هم اینکه امسال 5% نمرات پیش تاثیر داده میشه و حتی خود نمرات پیش هم اواخر خرداد تکلیفش معلوم میشه!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      هرجا خبر ترمیم معدل بوده شما حضور داشتی و به شدت باهاش مخالف بودی و موج منفی دادی و تاکیدت رو دیپلم مجدد بوده
      این موج منفی رسوندن چی به شما میرسونه دقیقا؟؟؟ تراز بندی نمرات هیچ زحمتی واسه اینا نداره کارش همه با کامپیوتر انجام میشه بعدش از کجا انقدر اطمینان داری که باید حتما قبل ثبت نام کنکور باشه؟؟ اونوقت پیش رو چطوری تاثیر میدن که بعد از ثبت نام کنکوره؟؟ شما موج منفی نده بشین درست رو بخون با این چیزا رقابت عوض نمیشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرم اینه, چون اخبارشو از تابستون امسال دادن خیلی احتمالش کمه که به خرداد هم نرسه و کلی اعتراض کنکوریایی مثل من و شمارو به جونشون بخرن, ولی در هر صورت خوشبینانه هست نظرم و باید دید چی میشه
      ولی در هر حال همینطوره ، اگه به خرداد نرسه کلی اعتراض میشه

منم امیدوارم که به خرداد برسه ....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما دقیقا مشکلت با ترمیم معدل چیه ؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن