خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه آزاد برای کنکور تجربی

سلام!
      آقا دو تا سوال دارم
      من دانشجوی مهندسی دانشگاه آزاد هستم ترم سوم
      اگه کنکور تجربی بخوام بدم باید از دانشگاه انصراف بدم ، بعد کنکور بدم یا میشه در همین حین کنکور شرکت کنم اگه قبول شدم بعد انصراف بدم !؟؟!!؟
      داستان این که میگن باید شهریه بدی چیه ؟ مثلآ اگه من بر فرض مثال دولتی پزشکی دندون دارو آوردم باید شهریه بدم در صورتی که دانشگاه آزاد ترم سوم در حال تحصیل هستم ؟؟؟!!!
      جواب لطفآ

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما میری کنکور میدی بدون این که بخوای از دانشگاه قبلش انصراف بدی!یعنی در حین این که دانشگاه ازاد درس میخونی میای برای دولتی هم درس میخونی که قبول شی!!حالا اگه قبول شدی تو کنکور بعدش میری از دانشگاهتون انصراف میدی!!این که میگن باید شهریه بدی چرت و پرت میگن البته اگه دولتی قبول شی به خاطر این که بعدش باید از دانشگاه ازاد انصراف بدی یه مبلغی به عنوان مبلغ انصرافی ازت میسونن!!که فکر کنم حداقل 500 هزار تومان و حداکثر یک میلیون و نیم باشه !فکر کنم سالی 500 هزار تومان واسه انصرافی بگیرن...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه آزاد رو که میدونم برای انصراف پول میگیرن
      دانشگاه دولتی رو میگم ... ازم پول میگیره چون من قبلآ دانشجو بودم ؟؟ممنون
      ویرایش توسط KARGADAN.isBACK : 17 آبان 1394 در ساعت 17:16

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فکر میکردم انصراف بدی یه ماه طول میکشه تا حکم انصراف از طرف مراجع زیربط صادر بشه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این آخری رو یکی جواب بده خواهشآ

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه دانشگاه دولتی پول نمیگیره ازت!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARGADAN.isBACK نمایش پست ها
      دانشگاه آزاد رو که میدونم برای انصراف پول میگیرن
      دانشگاه دولتی رو میگم ... ازم پول میگیره چون من قبلآ دانشجو بودم ؟؟ممنون
      خیر...چون تو دانشگاه سراسری که نخوندین دانشگاه آزاد بودین...
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام!
      آقا دو تا سوال دارم
      اگه کنکور تجربی بخوام بدم باید از دانشگاه انصراف بدم ، بعد کنکور بدم یا میشه در همین حین کنکور شرکت کنم اگه قبول شدم بعد انصراف بدم !؟؟!!؟
      داستان این که میگن باید شهریه بدی چیه ؟ مثلآ اگه من بر فرض مثال دولتی پزشکی دندون دارو آوردم باید شهریه بدم در صورتی که دانشگاه آزاد ترم سوم در حال تحصیل هستم ؟؟؟!!!
      جواب لطفآ
      چرا داری انصراف میدی؟منم ریاضیم همه میگن برو تجربی از آیندش میترسم ولی میدونم توان قبولی تو شریف تهران و امیرکبیرو دارم راهنماییم کن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فکر میکنم بهتره اول کنکور رو بدین بعدا اگه قبول شدین انصراف بدین
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      چرا داری انصراف میدی؟منم ریاضیم همه میگن برو تجربی از آیندش میترسم ولی میدونم توان قبولی تو شریف تهران و امیرکبیرو دارم راهنماییم کن

سلام !

راستشو بخوای زیاد مشاوره دادن رو دوست ندارم ! چرا که احساس میکنم ممکنه با زندگی مردم بازی کنم و مسیر زندگی شونو تغییر بدم و یه وقت خدایی نکرده اگه چیزی شد منو مقصر بدونن !! شما باید خودت تصمیم بگیری

اما دلیل من برای شرکت تو تجربی اینه که دارم فک میکنم مهندسی خوندن مفت گرونه ! باید اولش از سد کنکور سراسری بگذری و یه جای خوب قبول شی که خود این یه داستانیه برای خودش !!!! بعد چهار الی پنج سال با هزار بدبختی دروس لیسانس و با معدل خوب پاس کنی که دروس مهندسی اگه از دروس پزشکی سخت تر نباشه آسونتر نیست !!! دوباره روز از نو ، باید کنکور ارشد بدی که منابعش ۱۰ برابر کنکور سراسری حجیم تر و سخت تره ، باز بری ۳ سال ارشد بخونی ، بعد فارغ التحصیلی بری سربازی ، بعد سربازی هم دو سه سال بری کارآموزی که سابقه کار برات جور شه ...... آخره همه ی اینا اگه پارتی داشتی یه شرکت ورشکسته استخدامت کنه بشی تازه یه کارمند

خب آدم که میخواد این همه بدبختی بکشه یه دفعه یه پزشکی بخونه

این نظر منه !!! اصلآ هم به شما یا کس دیگه این راه رو پیشنهاد نمیکنم چون دوست ندارم مسیر زندگی کسیو عوض کنم !!
      اگر هم در حال حاضر پیش دانشگاهی ریاضی هستی بهت توصیه میکنم که رشته عوض نکنی چون نه ریاضی میفهمی چی شد نه تجربی
      اگر هم میخوای تجربی بدی امسال ریاضی رو با تمام توان بده ، تجربی رو بذار چند سال بعد چون تو پیش دانشگاهی رشته عوض کردن= سرگردانی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام !

راستشو بخوای زیاد مشاوره دادن رو دوست ندارم ! چرا که احساس میکنم ممکنه با زندگی مردم بازی کنم و مسیر زندگی شونو تغییر بدم و یه وقت خدایی نکرده اگه چیزی شد منو مقصر بدونن !! شما باید خودت تصمیم بگیری

اما دلیل من برای شرکت تو تجربی اینه که دارم فک میکنم مهندسی خوندن مفت گرونه ! باید اولش از سد کنکور سراسری بگذری و یه جای خوب قبول شی که خود این یه داستانیه برای خودش !!!! بعد چهار الی پنج سال با هزار بدبختی دروس لیسانس و با معدل خوب پاس کنی که دروس مهندسی اگه از دروس پزشکی سخت تر نباشه آسونتر نیست !!! دوباره روز از نو ، باید کنکور ارشد بدی که منابعش ۱۰ برابر کنکور سراسری حجیم تر و سخت تره ، باز بری ۳ سال ارشد بخونی ، بعد فارغ التحصیلی بری سربازی ، بعد سربازی هم دو سه سال بری کارآموزی که سابقه کار برات جور شه ...... آخره همه ی اینا اگه پارتی داشتی یه شرکت ورشکسته استخدامت کنه بشی تازه یه کارمند

این نظر منه !!! اصلآ هم به شما یا کس دیگه این راه رو پیشنهاد نمیکنم چون دوست ندارم مسیر زندگی کسیو عوض کنم !!
      اگر هم در حال حاضر پیش دانشگاهی ریاضی هستی بهت توصیه میکنم که رشته عوض نکنی چون نه ریاضی میفهمی چی شد نه تجربی
      اگر هم میخوای تجربی بدی امسال ریاضی رو با تمام توان بده ، تجربی رو بذار چند سال بعد چون تو پیش دانشگاهی رشته عوض کردن= سرگردانی
      اگه توان قبولی تو شریف تهران امیرکبیرو داشته باشم چی؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام !

من شنیده بودم کسی پزشکی بخونه باس زندگی رو ببوسه بزاره کنار
      بعد مگه ارشد 2سال نیست؟
      منم گیجیدم چیکار کنم
      با فارغ التحصیلای مکانیک تهران صحبت کردم میگن باارشد میتونی بری سرکار بعد دوسه سال بین 1.5 تا 5تومن میگیری
      از طرفی خودم علاقه ای به پزشکی و این چیزا ندارم ولی....
      فعلا که دلو زدم به دریا دارم ریاضی میخونم برم شریف اپلای کنم یکی از آشناهام اینکارو کرده
      هرچند پروسه اپلایو مهاجرت هم دردسر زیاد داره و چند سال وقت میگیره چون مهاجر همیشه از منفی شروع میکنه تا به صفر برسه
      ولی بازم هدفی تو ذهنم ندارم که 100درصد دنبالش باشم یه چیزی تو مایه های 60_40 هستم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه توان قبولی تو شریف تهران امیرکبیرو داشته باشم چی؟
      داداش بیشتر از این دیگه نمیتونم بهت بگم
      باید خودت تصمیم بگیری

از قدیم گفتن رفیق بی کلک مادر ؛ با مادر پدرت صحبت کن نظر اونارو بخواه ، باز پرس و جو کن آخرش همه چیزو بذار کنار هم ، یه دو دو تا چارتا کن ببین چیکاره ای !!! همینجوری رو هوا تصمیم نگیر ! پزشکی خوندن هم یه راهه مهاجرت هم یه راهه ریاضی دولتی خوندن هم یه راهه ..... همه ی اینا میتونه از لحاظ مالی اجتماعی .... تأمینت کنه ! شما باید خودت ببینی چیکاره هستی ! بعدشم اینقدر سریع نظرتو عوض نکن چرا که آیندت وسطه ؛ باید با فکر باز ، سره فرصت تصمیم بگیری و حواشی تصمیمتو بسنجی ! حالا من گفتم میخوام پزشکی بخونم بگی من میرم یا یکی بگه مهاجرت کن بگی چشم

من خودم دو سه ماه فکر کردم ببینم آدمش هستم پزشکی بخونم یا نه ؟ خیلی پرس و جو کردم بعده سه ماه تصمیم گرفتم ! این نبوده که صبح از خواب پا شم بگم خب بریم پزشکی بخونیم

به نظر من نظر خانواده + تصمیم نهایی خودت بهترین راهه !! بقیه اش رو بریز دور

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به عنوان جمله آخر هم میگم که سال پیش دانشگاهی رشته عوض نکن ! نه ریاضی قبول میشی نه تجربی ! اگر هم یه وقت خواستی تجربی بدی بذار سال بعد یا سال های بعد ! امسال باید همون ریاضی و بدی
      اگه هی بری تو نخ تغییر رشته ، به کنکور ریاضی کم اهمیت میشی و ( از این ور رونده ، از اون ور مونده )

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام!
      آقا دو تا سوال دارم
      جواب لطفآ
      شما همین الان میتونی بعد کنکور هم میتونی به نظر من بذار بعد کنکور دیدی قبول شدی انصراف بده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن