خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 89 از 89
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      به حرف اینایی که میگن زیاده نمیرسی بدنت نمیکشه وسطا کم میاری اصلاااااااااااااااااا توجه نکن با قدرررررررت بخون تلاشت قابل تحسینه...............

برنامتم خوبه داری متنوع میخونی....ایشالا 100 برابر اونی که آرزوشو داری بش برسی....

تلاش+تلاش+تلاش+تلاش+تلاش=مو قیت

بضی چیزای علمی هست که منطقی هستن مثل مدت خواب...تفریح...دوستا...تی وی ...نت...روحیس دیگه!!!امااااا یچیز بنام اراده وجود داره که این معادلات علمیو در عرض 3 سوت پوچ میکنه..برای هدفمون باید بجنگیم....حتی شده اخرا شبو نخوابیو 20 کیلو لاغر شی اما همینکه سایت سنجش بالا اومد...کلیکو زدی یه رتبه خوشششششگل روی صفحه ظاهر شد همه چی یادت میره.......
      موفق باشی پسر
      ان شاالله که قبول میشه

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      تراز و درصد من یه امر شخصیه برای ارزیابی خودم و برسی میزان افت و خیر های خودم.
      نه اینکه بیام به شما بگم که اگر از شما بالاتر بود حسرت و غم بخورید و یا اگر از شما کمتر بود خوشال بشید و ذوق بکنید که من ضعیفم.
      عدد درصد کنکور 95 همه چیز رو تعیین میکنه دوست عزیز .
      چرا بهت بر خورد برادرمن ...
      الله اکبر...
      اولین باره که میشنوم یکی بگه تراز شخصه...

منظورمو اشتب گرفتی...

من خوشم از برنامت امده فقط خواستم بدونم با این برنامت ترازت در چه حد هست...
      بعدشم من که نخبه ز ا ی ی د ه نشدم...

منم ضعیفم و معدلم
      پایین هست...

نه اتفاقا من یه تراز بالا ببینم بهش میگم خ ا ک ت و س رش مخ ن د ا ر ه...

یله کاملا موافقم با این یکی حرفتون که
      عدد درصد کنکور 95 همه چیز رو تعیین میکنه دوست عزیز...
      ویرایش توسط Fatemeh76 : 13 آبان 1394 در ساعت 01:20

3. Top | #78
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      جزوه گام اول گزینه 2 خوب بود
      تو همین سایت کنکور بگرد هست
      سلام
      جزوه ی کدوم درس گزینه دو رو میخواید؟؟
      خو اگه ببینم دارم بهتون میدم عزیز!
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #79
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم ربطی به این تاپیک داره یا نه تو سایت برنامه صد طبق آزمون قلم چی و گزینه دو برنامه روزانه میدن تو نظرات هم چند نفر نوشته بودند از طریق این برنامه ریزیا از تراز 4000 هزار رسیدن به 5700 شما هم یه نگا بندازید در ضمن کاملا به صورت رایگان هست

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh76 نمایش پست ها
      چرا بهت بر خورد برادرمن ...
      الله اکبر...
      اولین باره که میشنوم یکی بگه تراز شخصه...

منظورمو اشتب گرفتی...

من خوشم از برنامت امده فقط خواستم بدونم با این برنامت ترازت در چه حد هست...
      بعدشم من که نخبه ز ا ی ی د ه نشدم...

منم ضعیفم و معدلم
      پایین هست...

نه اتفاقا من یه تراز بالا ببینم بهش میگم خ ا ک ت و س رش مخ ن د ا ر ه...

یله کاملا موافقم با این یکی حرفتون که
      عدد درصد کنکور 95 همه چیز رو تعیین میکنه دوست عزیز...
      سلام باور کن ناراحت نشدم و منم منظوری نداشتم فقط از طرز استفاده تراز و درصد ها گفتم
      ببین همیشه رتبه برتر ها از همون اول تراز بالا و درصدای بالایی ندارن که
      ایناهم به تدریج پیشرفت میکنن من واسه این گفتم .
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      15 ساعت مطالعه در روز خیلی خوبه ، فقط حیف که به زمستون نرسیده میبری و دیگه نمیتونی ادامه بدی ...

7. Top | #82
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin-m نمایش پست ها
      بچه ها برا جریان الکتریکی جزوه توپ میخوام ک هفته ی بعد قلمچی رو عالی بزنم کسی لینک نداره برا فیزیک3؟؟؟؟؟ خوب باشه ها
      والا من فیلمای آموزشی امیر مسعودی رو دارم ولی نمیدونم چجوری برات بفرستمشون

8. Top | #83
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ...بر سر آرزوهای بزرگ دارم ولی نمیدونم چرا تا کتابو دست میگیرم خوابم میبره کاش یکی بود به منم انگیزه بده البته من آزمایشی کنکور پارسالو شرکت کردم هیچی هم نخوندم 4 سال هم از فضا دور بودم 17000 هزار منطقه 3 شدم درصدام همه افتضاح فقط دینی رو 74 زدم

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      15 ساعت مطالعه در روز خیلی خوبه ، فقط حیف که به زمستون نرسیده میبری و دیگه نمیتونی ادامه بدی ...
      اینا همش حرفای بیخوده عزیز...هدف داشته باشی این حرفو نمیزنی...کنکور ادم غیر منطقی میخاد که پا بذاره روی محدودیت ها :-)...موفق باشی

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو زنده ای؟؟!!
      چجوری انقد کم میخابی؟ مگه خسته نمیشی؟

11. Top | #86
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      اصلن همچین چیزی نیس
      من خودم از کم خوندن بریدم!

12. Top | #87
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من میرم دیه!
      منم پزشکی میخوام دوستمونم میخاد!
      نابود شدم با برنامه ات

من میانگینم تقریبا الان شده 9 ساعت!

13. Top | #88
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام ساعت مطالعه ات زیاده، باید دو یا سه ساعت ازش کم کنی، اینکه فکر میکنیاز خوابت بزنی و درس بخونی خوبه یه اشتباه هست. تمام حافظه ات بعدا مشکل پیدا میکنه. به جای اینطوری درس خوندن موثرتر درس بخون. مشاورم میگفت یه قانونی وجود داره به اسم پارتو.... این قانون میگه هشتاد درصد نتایج شما حاصل بیست درصد از فعالیت های شماست. یعنی توی هر درسی بیست درصد از حجمش اهمیت فوق العاده ای داره که باهاش میشه به هشتاد درصد سوالات جواب داد. مطالعه اتون رو جوری تنظیم کنید که روی اون هشتاد درصد باشین، البته به صورت ریز خودش برنامه میداد مشخص میکرد چیکار بکنیم واسه من خیلی موثر بود مخصوصا تو قلمچیا با ساعت مطالعه کمتر نتیجه بهتری از دوستام میگرفتم، البته در همین حدود 11 ساعت رو توی روزای تعطیل میخوندم.

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tahminerajabzad نمایش پست ها
      سلام ساعت مطالعه ات زیاده، باید دو یا سه ساعت ازش کم کنی، اینکه فکر میکنیاز خوابت بزنی و درس بخونی خوبه یه اشتباه هست. تمام حافظه ات بعدا مشکل پیدا میکنه. به جای اینطوری درس خوندن موثرتر درس بخون. مشاورم میگفت یه قانونی وجود داره به اسم پارتو.... این قانون میگه هشتاد درصد نتایج شما حاصل بیست درصد از فعالیت های شماست. یعنی توی هر درسی بیست درصد از حجمش اهمیت فوق العاده ای داره که باهاش میشه به هشتاد درصد سوالات جواب داد. مطالعه اتون رو جوری تنظیم کنید که روی اون هشتاد درصد باشین، البته به صورت ریز خودش برنامه میداد مشخص میکرد چیکار بکنیم واسه من خیلی موثر بود مخصوصا تو قلمچیا با ساعت مطالعه کمتر نتیجه بهتری از دوستام میگرفتم، البته در همین حدود 11 ساعت رو توی روزای تعطیل میخوندم.
      ممونم دوست عزیزم حتما این راهکارو در برنامه جدیدم اعمال میکنم .... ♥
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن