خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      ویرایش جدید خیلی سبز تغییرات کتاب درسی هم لحاظ شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام بله تغییرات لحاظ شده

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر خودم که دریافت (ابته ویرایش جدید هر سال) بهترین گزینه برای منبع کمک آموزشیه.
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من هفت چیز خیلی سبزو دارم. راضی ام ازش. درسنامش خیی خوبه. تستاشم بد نیست.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R E Z A نمایش پست ها
      سلام دوستان امید وارم پیروز و موفق باشید.
      واسه زمین هفت چیز خیلی سبز خیلی عالیه کم حجم و مقوی

سلام =) ببخشید! من کتاب زمین شناسی خیلی سبز چاپ 90-91 رو دارم اسمشم کم حجم و مقویه عکس جلدشم بامزیِ !!! نوشته روش داروسازی قبول شو . لازمِ که حتما ویرایش جدید این کتاب تحت عنوان 7 چیز رو تهیه کنم ؟؟؟؟ یا نه میتونم از همونی که دارم استفاده کنم ؟ (میدونم زمین ی تغییراتی کرده)

من پزشکی میخوام درسته ضریبش صفره ولی میخوام زمینم بخونم. چند تا سوال ؟؟؟

باید کنار منبع کمک درسی حتما کتابای زمین سال سوم و چهارم رو هم بخونم؟؟ لطفا این رو هم در نظر بگیرید که خیلی نمیخوام واسش وقت بذارم ی پیشنهادی که زود بازده باشه لطفن !؟ و در کوتاه ترین تایمِ ممکن بهترین نتیجه رو بتونم ازش بگیرم ؟

اگه فرض رو بر این بگیریم که من فقط میخوام زمین شناسیو از روی "کتاب کمک درسی" بخونم! شما کدومو پیشنهاد میکنید که درسنامه + تستش عالی و جامع باشه هم اینکه مختصر و مفید باشه نه حجیم ( خب کتاب درسیو میخونم اصلن. چه کاریه ! :yahoo (4): ) نشر دریافت - خیلی سبز - مبتکران ؟؟؟

راستی زمین نشر دریافت همون کتاب همایششو میگید دیگه نه ؟؟ یا بغیر از اون انتشارات نشر دریافت "کتاب زمین شناسی" دیگه هم داره ؟؟؟

دوستان من فارغ التحصیلم بنظرتون خوندن زمین شناسی رو از کی شروع کنم بهتره ؟؟

پیشاپیش مرسی از همه دوستانی که به سوالات من جواب میدن و .... ببخشید که زیاد شد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Samira نمایش پست ها

سلام =) ببخشید! من کتاب زمین شناسی خیلی سبز چاپ 90-91 رو دارم اسمشم کم حجم و مقویه عکس جلدشم بامزیِ !!! نوشته روش داروسازی قبول شو . لازمِ که حتما ویرایش جدید این کتاب تحت عنوان 7 چیز رو تهیه کنم ؟؟؟؟ یا نه میتونم از همونی که دارم استفاده کنم ؟ (میدونم زمین ی تغییراتی کرده)

من پزشکی میخوام درسته ضریبش صفره ولی میخوام زمینم بخونم. چند تا سوال ؟؟؟

باید کنار منبع کمک درسی حتما کتابای زمین سال سوم و چهارم رو هم بخونم؟؟ لطفا این رو هم در نظر بگیرید که خیلی نمیخوام واسش وقت بذارم ی پیشنهادی که زود بازده باشه لطفن !؟ و در کوتاه ترین تایمِ ممکن بهترین نتیجه رو بتونم ازش بگیرم ؟

اگه فرض رو بر این بگیریم که من فقط میخوام زمین شناسیو از روی "کتاب کمک درسی" بخونم! شما کدومو پیشنهاد میکنید که درسنامه + تستش عالی و جامع باشه هم اینکه مختصر و مفید باشه نه حجیم ( خب کتاب درسیو میخونم اصلن. چه کاریه ! :yahoo (4): ) نشر دریافت - خیلی سبز - مبتکران ؟؟؟

راستی زمین نشر دریافت همون کتاب همایششو میگید دیگه نه ؟؟ یا بغیر از اون انتشارات نشر دریافت "کتاب زمین شناسی" دیگه هم داره ؟؟؟

دوستان من فارغ التحصیلم بنظرتون خوندن زمین شناسی رو از کی شروع کنم بهتره ؟؟

پیشاپیش مرسی از همه دوستانی که به سوالات من جواب میدن و .... ببخشید که زیاد شد
      سلام و درود فراوان

در مورد زمین شناسی باید بگم خوندن حداقل یه دور کتاب واقعا لازمه بعد از اون باید سراغ کمک درسی
      بهترین کمک درسی زمین کتاب همایش نشر دریافت که آقای چلاجور مولفشــِ
      اگه هم بخواین خیلی سبز بخونین باید چاپ جدید بگیرین اون اصلا قدیمه اصلا به درد نمیخوره به کل عوض شده کتابا
      قلمچی هم یه کتاب زمین شناسی داره که نسبت به اون دو تا ضعیف تره (سعی کنین همون همایشو بخونین)

موفق و پیروز باشین.

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALONE MAN نمایش پست ها
      سلام بر تمام دوستان و اساتید
      چطوری میشه زمین رو 20 گرفت؟
      آیا میشه بدون کتاب کمک آموزشی (خیلی سبز،مزینانی) فقط با کتاب نمره 20 گرفت؟
      خیلی ممنون،موفق باشید
      برای بیست گرفتن : کتاب + گل واژه
      برای درصد بالا : همایش دریافت

Sent from my Apple Ipad Air Using Tapatalk
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

منبع زمین شناسی

من کتاب 7چیز کنکور خیلی سبز واسه کنکور93 رو دارم لازمه واسه 94تغییرش بدم و همایش دریافت بخرم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کسی نبود جواب بده عایا؟؟؟؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [quote=خانوم دکتر;206746]من کتاب 7چیز کنکور خیلی سبز واسه کنکور93 رو دارم لازمه واسه 94تغییرش بدم و همایش دریافت بخرم؟
      همایش دریافت هنوز معلوم نیست چاپ بشه خود استاد چلاجور گفتن از نشر برد میتونین استفاده کنین. یه نمونه صفحه از زمین نشر برد قرار میدم میتونین با خیلی سبز مقایسه کنین
      gview-1-.png

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن