خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      MRH
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقای نادری اگه ادم هدفمند بیاد سراغ معلمی زیادم ضرر نمیکنه الان اکثر دانشجو معلمان پسر دارای شغل دوم یا به دنیال شغل دوم هستن و چند برابر حقوقی که اموزش و پرورش میده در میارن در واقع به امید حقوق اموزش و پرورش نیستند خودت که بهتر میدونی چقدر وقت اضافه داریم الان خود من تو بازار دارم یه کارایی میکنم که اگه کارم بگیره از حقوق اموزش و پرورش بینیاز میشم یعنی از وقتی اومدم دانشگاه فرهنگیان فقط نشستم درس بخونم رفتم دنبال کارای دیگه اما موندم ارزش داره وقت بزارم برا کلاسای کنکور؟یعنی میتونم تو این اشفته بازار کنکور با تدریس خصوصی و... پول در بیارم یا نه تو شهر ما که معلمای کنکور خوب برای یه جلسه میگیرن از 80 تا 250 اگه ببینم کارم تو کنکور بگیره میمونم تو این خط خیر دیدم اینکاره نیستم به قول شما عمرمو تلف نمیکنم میزنم تو کار بازار ... شما چی تو خط کلاس کنکور و اینا هستید؟

2. Top | #17
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تنها دلیل تربیت معلم از دست ندادن 2 سال عمر. چون اگر بخوای با پول اموزش پرورش بگزرونی پرایدم که نمیشه خرید

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      ببخشین اون بورسیه ای ک میکنن تو هر دو دبیری و تربیت معلم هست ؟؟؟؟
      ...نه دبیری اصن تضمین نیس بورسیه هم نیستی فقط وقتی اموزش پرورش نیرو نیاز داشت از اولین کسایی که ازمون میگیره اینایی هستن که دبیری خوندن....ینی یه امتیاز بالاتر از افراد عادی هستن فقط هین...ولی تربیت معام چهارسال میخونی از روز اول بهت حقوق میدن از روز اول تحصیلت منظورم بود..به محضی که تموم کردی میری سرکار و اون چهارسال که داشتی درس میخوندی جز سابقه کاریت هم محسوب میشه ینی مث یه دبیری هستی که چهارسال تدریس کرده کلاااا تربیت معلم خیلی خوبه مخصوصا واسه دخترا ولی خب متاسفانه نیرو کم میخواد

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      با اجازه ی اقای نادری:
      بشینید درس بخونید لیسانس یا فوقتون رو بگیرید و برید دنبال کار
      دنبال هر کاری میرید فقط سر معلمی نرید که تباه میشید
      موفق باشید
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بنظر من هم تربیت معلم برا پسرا خوب نیس حداکثر حقوق یه معلم خییلی زیاد باشه و شرایط اب و هوایی و امتیازای دیگه هم بهش بخوره سه تمن...خوب پسرا چون باید خرج خانواده بدن کمه ولی برا دخترا خوبه چون خرجشون گردن شوهر و خانوادس و حقوق معلمیشونم یه پس انداز براشون خوبی معلمی اینه که در هفته 24 ساعت کلاس داری بقیش وقت ازاده و تابستونم بیکاری ولی خوب شغلای نظامی مثلا یا پزشکی یا اکثر شغلای دیگه ادم اختیار کاریش دست خودش نیست و وقتی برا زندگی کم کردن نمیمونه ولی خوب در عوض حقوقش بالاست...علاقه کاری و اینا هم از نظر من دیگه ارزشی نداره واسه ادم چون روز به روز داریم به این نتیجه میرسیم کهه رجا پوووول باشه قطعا علاقه هم هست

6. Top | #21
      MRH
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دبیریها جز رشته های دانشگاه فرهنگیانه و بورسیه است در ضمن دبیری و تربیت معلم چیز جدایی نیستند

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      با معلمی خودتونو و آیندتونوی تباه نکنید.
      میتونم دلیل حرفتون رو بدونم استاد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من میخواستم تربیت معلم برم ولی منصرف شدم
      پدرم معلمه و کسایی که خونوادشون معلمه میدونن چ سختی داره
      اگ وضعت خوبه برو تربیت معلم ولی اگه نه بزار بهت بگم که تو کشور برخلاف جاهای دیگه حقوقش خیلی کمه مگه این که اعزام به خارج(که شرایط خودشو داره)بزنی که اونم سختیاشو داره

بعدش گفتم دبیری برم اینجام که گفتن دبیری بورسیه و تضمین نیست و حقوق نمیدن کلا پشیمون شدم

فک کنم حقوق برام بهتره

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      من میخواستم تربیت معلم برم ولی منصرف شدم
      پدرم معلمه و کسایی که خونوادشون معلمه میدونن چ سختی داره
      اگ وضعت خوبه برو تربیت معلم ولی اگه نه بزار بهت بگم که تو کشور برخلاف جاهای دیگه حقوقش خیلی کمه مگه این که اعزام به خارج(که شرایط خودشو داره)بزنی که اونم سختیاشو داره

بعدش گفتم دبیری برم اینجام که گفتن دبیری بورسیه و تضمین نیست و حقوق نمیدن کلا پشیمون شدم

فک کنم حقوق برام بهتره
      سخت در اشتباهی!!!

تو دو سال اخیر به حقوق هرکس حداقل 500 هزار تومن اضافه شده... درضمن قراره زیر 1500 از مالیت معاف بشه... سال بعد هم قراره فاز بعدی رتبه بندی معلمان اجرا بشه...یعنی بازهم افزایش حقوق دارن...

الان یک مدیر با سابقه کار 20 سال داره حدود 2 و نیم دریافت میکنه ... از نظر من خوبه
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      سخت در اشتباهی!!!

تو دو سال اخیر به حقوق هرکس حداقل 500 هزار تومن اضافه شده... درضمن قراره زیر 1500 از مالیت معاف بشه... سال بعد هم قراره فاز بعدی رتبه بندی معلمان اجرا بشه...یعنی بازهم افزایش حقوق دارن...

الان یک مدیر با سابقه کار 20 سال داره حدود 2 و نیم دریافت میکنه ... از نظر من خوبه
      سلام

ویرایش :
      مطمئن هستید؟

ویرایش توسط hanjera : 05 بهمن 1394 در ساعت 22:29

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      سلام

ویرایش :
      مطمئن هستید؟
      از پدرتون درباره افزایش حقوقی ها ، معافیت و رتبه بندی معلمان سوال کنید
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      ،رشته ادبیات یا تجربی یا زبان،، کدوم احتمال قبولی تربیت معلم بیشتره؟؟؟ من رشته م تجربی،میخام رشته خودمم وزبان امتحان بدم، از طرفی بچه های ادبیات خیلی راحت دبیری میارن نظراتتون برام مهمه... هدفم اینه رشته ای ک میخونم آینده شغلی داشته باشه و تضمین باشه دبیری خیلی خوبه و هم راحت،پزشکی هم عالیه با توجه به سختی کنکور تجربی و رقابت سخت باید منتظر سخت ترین کنکور باشم ازاونجای ک سال چهارم کنکورمه، امسال دیگ آخرین شانسمه..
      سعی کن یکی از هدفات باشه و هدف اول نباشه!!!
      ولی خیلی خوبه
      خلاف قوانین.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سخت در اشتباهی!!!

ابجی با 1500 نمیشه زندگی کرد اگ بشه هم باید قناعت پیشگی کردش

در ضمن فاز دوم هم به کسایی هستش ک نگرفتن

و یه مدیر با 20سال سابقه 2ونیم دریافت نمیکنه مگر این ک طرف خاص باشه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      ابجی با 1500 نمیشه زندگی کرد اگ بشه هم باید قناعت پیشگی کردش

در ضمن فاز دوم هم به کسایی هستش ک نگرفتن

و یه مدیر با 20سال سابقه 2ونیم دریافت نمیکنه مگر این ک طرف خاص باشه
      اره خب..دو ونیم واسه اقا کمه...انصافا..مگر کلاس خصوصی داشته باشه وکارش حرفه ای باشه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سخت در اشتباهی!!!

انصافا میشه با 1500تا همون 2500توی گرونی امروز زندگی کرد؟اونم خرج کلیه یه خونواده ،اره خوبیش میدونی واسه کیه؟واسه یه دختر مجرد که معلم شه و فقط واسه خودش خرجش کنه،نه پدر خونواده ک نون اوره،منم بابا و مامانم هردو دبیرن خداروشکر از زندگیمون راضی هستیم ولی میشه گفت جزو قشر متوسط جامعه دبیرا محسوب میشن،اونم دبیرای پایه ابتدایی ک بیچاره ها اضافه کاری هم ندارن! پس لطفا همینجوری نگید خوبه!
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن