خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آیا امتحان نهایی 95 سخت است ؟ نهایی ها 95 بیان تو

سلام دوستان. دوستان این که میگن امتحان نهایی داره سخت میشه چیه ؟ مگه قرار هست سوالی بالاتر از سطح کتاب آورده بشه؟ من که نظرم اینه اگر کسی توی طول سال مطالعه خوب + کنار منبابع خوب داشته حتی معدل نهایی 20 دور از دسترس نیست. مطمئن باشید امتحان نهایی سطح استاندارد تری نسبت به امتحان هایی که در مدارسمون گرفته میشه داره و این که برای افرادی که شب امتحانی هستن قطعا امتحان نهایی یا هر امتحان دیگه ای سخته که خب طبیعیه. در کل به نظرم از نهایی نترسید و موفق باشید ایشالله هممون معدلمون 20 میشه

نظراتتون رو درباره نهایی بدید
      ویرایش توسط pxc33 : 30 مهر 1394 در ساعت 20:29

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امتحان نهایی سخت نمیشه مفهومی تر میشه یعنی باید دقیق تر بخونیم
      درثانی ما هایی که داریم از الان در سطح کنکور می خونیم نباید از نهایی بترسیم هر چی باشه در حد کنکور که نیست
      فقط باید دقیق باشیم از هیچی تو کتابمون نگذریم تموم مباحثو بخونیم یادداشته باشیم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امتحان نهایی هیچ اتفاقی براش نمی افته!!!! فقط دیگه سوال های تکراری و آسون نمی یارن!!! باید کتاب رو بخونید و نه جزوه معلم! به حرف معلم ها هم گوش نکنید که میگن این مبحث مهمه و این مهم نیست!معلم ها بیشتر قسمت های کتاب رو درس نمیدن!شما همه جا رو بخونید(به جز بیشتر بدانید ها )!!! و اینکه حتما حتما یه کتاب درست کمک آموزشی مثل پرسمان گاج یا من و درسام خیلی سبز رو بگیرید. تست کم تر بزنید! دیگه جزوه بنی هاشم و سوال سال های قبل تاثیری نداره!اما برای جمع بندی،حتما به سوال های سوال های قبل نگاه کنید(البته تو این کتاب های کمک درسی،سوال های نهایی سال های پیش رو داره و نمی خواد جدا جزوه بنی هاشم رو بگیرید!)

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahro0 نمایش پست ها
      امتحان نهایی سخت نمیشه مفهومی تر میشه یعنی باید دقیق تر بخونیم
      درثانی ما هایی که داریم از الان در سطح کنکور می خونیم نباید از نهایی بترسیم هر چی باشه در حد کنکور که نیست
      فقط باید دقیق باشیم از هیچی تو کتابمون نگذریم تموم مباحثو بخونیم یادداشته باشیم
      قبلا ها اینطوری بوده که اگه یه نفر توی طول سال هیچی نمیخونده بعد میومده توی همون فورجه نهایی سوالات بنی هاشمی رو میخونده میتونسته 18 به بالا بگیره الان به خاطر افزایش تاثیر نهایی در کنکور دیگه اون روش کار جواب نمیده و باید توی طول سال هم خوب خونده باشی همین ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pxc33 نمایش پست ها
      قبلا ها اینطوری بوده که اگه یه نفر توی طول سال هیچی نمیخونده بعد میومده توی همون فورجه نهایی سوالات بنی هاشمی رو میخونده میتونسته 18 به بالا بگیره الان به خاطر افزایش تاثیر نهایی در کنکور دیگه اون روش کار جواب نمیده و باید توی طول سال هم خوب خونده باشی همین ...
      بله،کاملا درسته. میری مدرسه همه میگن که ول کن بابا،آخر سال جزوه بنی هاشم می خونیم،قبوووولیم! گولشون رو نخورید!امسال فیزیک و دینی خیلی سخت بود. عربی هم اصلا فرجه نداشت. ولی به جایش دو هفته تعطیل بودیم تا شروع اولین امتحان!!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امتحان نهایی سخت نبوده و نیست
      سوال های خط به خط کتابه
      هیچ چیز اضافه و سخت نداره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      عاخه این طرح ترمیم میره واسه خرداد یا دی؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      عاخه این طرح ترمیم میره واسه خرداد یا دی؟
      واقعا چقدر مربوط به موضوع بحث

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من خودم دیپلمه 94 ام و به شما میگم امتحانات نهایی رو جدی بگیرین چون امسال بعضی درس ها مثل دینی هیچ سوال تکراری سال های قبل نیومده بود و کسی که صرفا سوالات بنی هاشم رو حفظ کرده بود 10 هم نمیشد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      واقعا چقدر مربوط به موضوع بحث
      مگه همتون سومین؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عزیزم من الان سال چهارمم یعنی پارسال نهایی داددم...........نمیخوام بترسونمت ولی شدیییییییییید مفهومی بود من از معدل 19.76 به 18.90 رسیدم.درسم هم خیلی خوب بود..........مطمئن باش سوالات به دلیل حذف شدن کنکور سخت و مفهومی خ و ا ه د ب و د

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره الان اینجوری شده از هیچی نباید بگذریم همه ی کتابو باید بخونیم تموم نکته ها فعالیتها

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis77 نمایش پست ها
      عزیزم من الان سال چهارمم یعنی پارسال نهایی داددم...........نمیخوام بترسونمت ولی شدیییییییییید مفهومی بود من از معدل 19.76 به 18.90 رسیدم.درسم هم خیلی خوب بود..........مطمئن باش سوالات به دلیل حذف شدن کنکور سخت و مفهومی خ و ا ه د ب و د
      کنکور واسه ما هنوز برداشته نشده و خیلیم منتظر برداشته شدنش نباشین این یه آزمون استاندارد و بزرگه که نمیشه به همین الکیا برش داشت

نهایی هیچ ترسی نداره ما هرسالی اومدیم بالاتر اونا که از ما بالاتر بودن مارو از همه درسا ترسوندن اما خودمون که کار کردیم دیدیم خبری نیس
      خیلیا با پشتکار تلاش و مطالعه مناسب و یادگیری دیپلم با معدل 20 داشتن

" اگه کسی تونست یه کاریو بکنه مطمئن باش تو دومین نفری که میتونی "

اینو یکی از همین معلمای نهایی بهمون گفته و واقعا تاثیر داشته

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      کنکور واسه ما هنوز برداشته نشده و خیلیم منتظر برداشته شدنش نباشین این یه آزمون استاندارد و بزرگه که نمیشه به همین الکیا برش داشت

نهایی هیچ ترسی نداره ما هرسالی اومدیم بالاتر اونا که از ما بالاتر بودن مارو از همه درسا ترسوندن اما خودمون که کار کردیم دیدیم خبری نیس
      خیلیا با پشتکار تلاش و مطالعه مناسب و یادگیری دیپلم با معدل 20 داشتن

" اگه کسی تونست یه کاریو بکنه مطمئن باش تو دومین نفری که میتونی "

اینو یکی از همین معلمای نهایی بهمون گفته و واقعا تاثیر داشته
      دقیقاااااااااااااااا
      ایووووووووووووووووول
      با جملت حال کردم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis77 نمایش پست ها
      من خودمم مدرسه تیزهوشان میرم و درسمم خوبه معدلم شد 19.58 ... توی مدرسه ما توی رشته ریاضی حدود 25 نفر معدل بالای 19 داشتند که نسبت به معدل سال دومشون ارتفای معدل داشتن. حتی معدل 19.80 داشتیم توی مدرسه. این که میگن مفهومی یعنی چی ؟ یعنی مثلا میگه حساب کنید چجوری بریم کره ماه با استفاده از فرمول های فیزیکی که بلدید به نظر من که امتحان نهایی از مدرسه های خودمونم خیلی بهتره و هیچ ترسی هم نداره.

من دیدم جو بدی برای نهایی توی بین بچه ها افتاده گفتم این تاپیک رو ایجاد کنم که این جو بد تاثیر بدی روی ذهن سومی ها نداشته باشه چون واقعا استرسه کاذبه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)