خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

سوال از دوستانی ک پارسال سال سوم ریاضی بودن و معدلشون نهایی شون بالا شد

سلام
      سوالم اینه که با چه نوع برنامه ریزی ای نتیجه گرفتین ؟ روی هر درس چقدر وقت میزاشتین . چند ساعت در روز مطالعه داشتین . بیشتر تست میزدین یا نمونه سوالای امتحان نهایی حل میکردین ؟برای دروسی مثل ادبیات و زبان فارسی برای امتحان نهایی کتاب کمک آموزشی لازمه ؟!
      راستش امسال خودم نهایی دارم و نمیخوام معدلم کم شه از طرفی نمیدونم چطور درسا رو مطالعه کنم.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      والا من سوم تجربی بودم معدلمم بد شد(مرسی که تگ شدم اصن)
      معدلم17/4 شد ولی خدا وکیلی اگه شب امتحانا بیدار نمیموندم 10 هم نمیشد
      قبل امتحان ریاضی اصن نمیدونسم چن فصله! امتحان مستمرو نیم گرفتم ولی نهایی شب بیدار موندمو بنی هاشم و درسنامه های پرسمانو خوندم 18/5 گرفتم
      شما مثل من نذار شب اخر چون سالی که من امتحان دادم گویا اخرین سال اسون بودن نهایی نام گرفته (شانسه دیگه)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نیست تجربشو منتقل کنه ؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین امسال فقط به نهایی فکر کن،تست اگه وقت داشتی بزن،از الآن مفهومی خوندنو یاد بگیر،اگه استرسی هستی خیییییییلییییییی سعی کن کنترلش کنی چون من بیشتر از دوستام میخوندم سر حوزه تمرکز نداشتم به خاطر استرس،درسای تخصصیو خیلی خیلی خوب بخون از الآن،تمرکزتم رو کتاب باشه من خودم چند روز قبل شزوع امتحانا بخاطر حجم بالای فیزیک کتابو 1دور تقریبا خوندم با وجود اون قبل امتحانم خیلی کتابو خوب خوندمو بنی هاشمی حل کردم (نمرمم 19 شد)
      خلاصه زیاد سخت نگیر!
      در کل سعی کن واسه همه درسا بنی هاشمی بگیری خیلی کمکت میکنه

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bozorgvar نمایش پست ها
      سلام
      سوالم اینه که با چه نوع برنامه ریزی ای نتیجه گرفتین ؟ روی هر درس چقدر وقت میزاشتین . چند ساعت در روز مطالعه داشتین . بیشتر تست میزدین یا نمونه سوالای امتحان نهایی حل میکردین ؟برای دروسی مثل ادبیات و زبان فارسی برای امتحان نهایی کتاب کمک آموزشی لازمه ؟!
      راستش امسال خودم نهایی دارم و نمیخوام معدلم کم شه از طرفی نمیدونم چطور درسا رو مطالعه کنم.
      به نظر من تو الان اصلا به نهایی فکر نکن، نمی گم کلا تشریحی نخونی ها، نه، فقط برا مدرسه بخون و همه وقتت رو بذار برا تست و آزمون، حدود 1 ماه به امتحانا دیگه کلا تست رو تعطیل کن و شروع کن به تشریحی خوندن، فقط کتاب رو بخون و سوالای سال های قبل رو حل کن و اگه تونستی، از خلاصه ها یا نکته برداری هایی که کردی و ... استفاده کن، شبای قبل امتحان هم زود بخواب، سعی کن روز قبل از امتحان زیاد بخونی، یعنی مثلا اگه برا درسی 4 روز وقت دادن، 3 روز اولش رو متعادل بخون، ولی روز قبل امتحان خیلی زیاد بخون تا مغزت آماده باشه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پارسال معدلم 19/47 شد(ریاضی-فیزیک) اگه یه سال برگردم عقب بیشتر تستی کار میکنم مخصوصا تو فیزیک که اگه تستی مسلط شی راحت به سوالای تشریحی طوری جواب میدی که تو نهایی هم قبول کنن.من خودم تو فیزیک فقط یه سوال از مبحث خازن ها رو بلد نبودم چون نفهمیدم چطور بسته شدن. اما نکته اصلی:کتاب کتاب کتاب!!! شما فقط کتابو بخون من آخر سال یعنی دم امتحانات جزوه دبیر رو شاید تو 2 درس خوندم بقیش فقط کتابو خوندم و اون چیزی که باعث شد معدلم 20 نشه از مباحثی که تو کتاب به چشمم نیومد بود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط starswar نمایش پست ها
      من پارسال معدلم 19/47 شد(ریاضی-فیزیک) اگه یه سال برگردم عقب بیشتر تستی کار میکنم مخصوصا تو فیزیک که اگه تستی مسلط شی راحت به سوالای تشریحی طوری جواب میدی که تو نهایی هم قبول کنن.من خودم تو فیزیک فقط یه سوال از مبحث خازن ها رو بلد نبودم چون نفهمیدم چطور بسته شدن. اما نکته اصلی:کتاب کتاب کتاب!!!شما فقط کتابو بخون من آخر سال یعنی دم امتحانات جزوه دبیر رو شاید تو 2 درس خوندم بقیش فقط کتابو خوندم و اون چیزی که باعث شد معدلم 20 نشه از مباحثی که تو کتاب به چشمم نیومد بود
      به شدت موافقم
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)