خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

دست رنج من بعد دوندگی بسیار-جواب اعتراض

سلام رفقا...اگه یادتون باشه من یه اعتراضی ب سنجش داده بودم در مورد این که رتبمو بد اعلام کردن(البته بت با کلی پارتی و امضا نماینده شهرمون و دنگ و فنگ بسیار)حدود 5 مهر بود ک نتیجه ش رو پست کردن و بدستم رسید جواب اعتراضمواقعا شوکه کننده بودخیلیییییییی شوکه شدم!اگه یادتون باشه یه کارنامه گذاشته بودم درصداش همه از من کمتر بود و رتبش بهتر...علتش این بود ک مشمول معدل نمیشد اون فرد!ایشون تراز کنکورشون 9700بود و با همون براش رتبه صادر کرده بودن وشده بود 400منطقه 3 و الان دندون زنجان میخونه....بنظرتون تراز کنکور من چند بود؟؟10087!!!معدل من 18.7 هستش رفقا...تراز معدلمو تو جوابیه سنجش اعلام کرده بودن بنظرتون چند بود؟؟حدود7600!!!
      تراز کنکور من با تاثیر معدل حدود 600تا اومده بود پایین و شده بود 9402 و رتبم شده بود 900 واقن تعجب کردم معدل 18.7 معدل بدی نبود بنظرم ولی الان خیلی شوکم!!!یه رفیق هم داشتم تو اکثر درسا غیر زیست ازش بهتر بودم کارنامشم تو انجمن گذاشته بودم...اون تراز کنکوریش 10200بود و با معدلش ک ب من نزدیک بود شده 9600!!!
      خب پس دوتا نکته یاد میگیریم برا کنکور 95:
      1-سومیا معدل خیلییییییی مهمه ینی میتونه از عرش بیارتتون تو فرش خیلی حواستون باشه...منی 18.7 هس معدلم اینمهمه داغونم کرد دیگه کمتر از این باشین واویلاس
      2-پشت کنکوریا زیست یه چیز دیگه س...74درصد از رفیقم تو مجموع درسا جلو بودم و اون همش 20درصد زیست جلو بود...ترازش 200تاااااااااااااااااااااا بیشتر از من شده!!
      .
      .
      .
      ففقط موندم تو این ایا سقف تراز معدل با سقف تراز کنکور یکیه؟؟یا نه
      راستی بحث ترمیم معدل چی شد خبر دارین؟؟اگه بشه حتما اقدام کنین حتماااا
      اسپم:
      دلم تنگه برا @
      moho @ParsaYousefi @Hellion @eli94 @Parloo @Weed Master @Majesty @Mr.Dr @SanliTa
      و @همه رفقای دیگم

راستی جوابیه رو براتون اپلود میکنم الان کافی نتم مقدور نبود برام اگه فرصت شد میدم براتون
      فدا مدا

و اینجایی که ایران است

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین علی جان صادقانه بگم اینا هرکی رو بخوان قبول میکنن تاثیر معدل تاثیر داره ولی ساده نباش اشتباه زیاد دارن و هیچوقتم قبول ندارن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      ببین علی جان صادقانه بگم اینا هرکی رو بخوان قبول میکنن تاثیر معدل تاثیر داره ولی ساده نباش اشتباه زیاد دارن و هیچوقتم قبول ندارن
      ینی چی که هرکیو میخوان قبول میکنن؟؟؟؟؟مگه استخدامِ بانکه؟؟؟؟
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      ینی چی که هرکیو میخوان قبول میکنن؟؟؟؟؟مگه استخدامِ بانکه؟؟؟؟

آره متاسفانه ، حق خوری زیاده
      ، هر کسی که ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاپیکت بیشتر شبیه تضعیف روحیه برای کنکوریا بود..این چه کاریه برادر من؟!!!امیدوارم کسایی که با دیدن این تاپیک روحیشون زده میشه موفق بشن و بتااازن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

آره متاسفانه ، حق خوری زیاده
      ، هر کسی که ...
      من با این حرف مخالفم....علی آقا گفته اون آقایی که کارنامشوگذاشته بود مشمول معدل نمیشد.

وقتی کسی با دیپلمِ ریاضی میاد کنکور تجربی میده مشخصه که تو زیست از من جلوتره چون واس اون از 100% حساب میشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      تاپیکت بیشتر شبیه تضعیف روحیه برای کنکوریا بود..این چه کاریه برادر من؟!!!امیدوارم کسایی که با دیدن این تاپیک روحیشون زده میشه موفق بشن و بتااازن
      دقیقا...به نظر من اوضاع به این وخامتی که گفتن نیست بخدا

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من با این حرف مخالفم....علی آقا گفته اون آقایی که کارنامشوگذاشته بود مشمول معدل نمیشد.

وقتی کسی با دیپلمِ ریاضی میاد کنکور تجربی میده مشخصه که تو زیست از من جلوتره چون واس اون از 100% حساب میشه

اگه با این حرف که «
      تو اعلام نتایج کنکور حق خوری زیاد میشه » مخالفین ، من دیگه حرفی ندارم آجی

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ساده این بخدا نمیتونم بعضی حرفارو بگم چون همه ی سایتا زیر نظر اطلاعاته بگم مارو میبرن جز بلک لیست نبرن لیستی که اگه بری جزش.........

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اگه با این حرف که «
      تو اعلام نتایج کنکور حق خوری زیاد میشه » مخالفین ، من دیگه حرفی ندارم آجی
      هرچقد پول بدی همونقدر آش میخوری!

هرچقدر درصدت بالا باشه همونقدر رتبت پایینتره....

حق خوری که نه...بی عدالتی زیاده اونم بخاطر سهمیه های ایثارگری و شاهد میگم!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      خیلی ساده این بخدا نمیتونم بعضی حرفارو بگم چون همه ی سایتا زیر نظر اطلاعاته بگم مارو میبرن جز بلک لیست نبرن لیستی که اگه بری جزش.........
      شناسایی نمیشی راحت بگو

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هرچقد پول بدی همونقدر آش میخوری!

هرچقدر درصدت بالا باشه همونقدر رتبت پایینتره....

حق خوری که نه...بی عدالتی زیاده اونم بخاطر سهمیه های ایثارگری و شاهد میگم!

آجی لاله منظورتون رو از عبارت «
      هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری! » نفهمیدم ، میشه واضح تر بحرفین

این حرفتون رو قبول دارم ، هر چی درصدت بیشتر باشه مسلماً رتبت هم کمتر و بهتر میشه

ببخشید آجی لاله
      بی عدالتی و حق خوری چه فرق با هم میکنن؟!

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خلاصه بگم درسته بیشترش تلاشه و موفقیت و درصدت تو کنکور ولی عوامل دیگه هم هست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      سلام رفقا...اگه یادتون باشه من یه اعتراضی ب سنجش داده بودم در مورد این که رتبمو بد اعلام کردن(البته بت با کلی پارتی و امضا نماینده شهرمون و دنگ و فنگ بسیار)حدود 5 مهر بود ک نتیجه ش رو پست کردن و بدستم رسید جواب اعتراضمواقعا شوکه کننده بودخیلیییییییی شوکه شدم!اگه یادتون باشه یه کارنامه گذاشته بودم درصداش همه از من کمتر بود و رتبش بهتر...علتش این بود ک مشمول معدل نمیشد اون فرد!ایشون تراز کنکورشون 9700بود و با همون براش رتبه صادر کرده بودن وشده بود 400منطقه 3 و الان دندون زنجان میخونه....بنظرتون تراز کنکور من چند بود؟؟10087!!!معدل من 18.7 هستش رفقا...تراز معدلمو تو جوابیه سنجش اعلام کرده بودن بنظرتون چند بود؟؟حدود7600!!!
      تراز کنکور من با تاثیر معدل حدود 600تا اومده بود پایین و شده بود 9402 و رتبم شده بود 900 واقن تعجب کردم معدل 18.7 معدل بدی نبود بنظرم ولی الان خیلی شوکم!!!یه رفیق هم داشتم تو اکثر درسا غیر زیست ازش بهتر بودم کارنامشم تو انجمن گذاشته بودم...اون تراز کنکوریش 10200بود و با معدلش ک ب من نزدیک بود شده 9600!!!
      خب پس دوتا نکته یاد میگیریم برا کنکور 95:
      1-سومیا معدل خیلییییییی مهمه ینی میتونه از عرش بیارتتون تو فرش خیلی حواستون باشه...منی 18.7 هس معدلم اینمهمه داغونم کرد دیگه کمتر از این باشین واویلاس
      2-پشت کنکوریا زیست یه چیز دیگه س...74درصد از رفیقم تو مجموع درسا جلو بودم و اون همش 20درصد زیست جلو بود...ترازش 200تاااااااااااااااااااااا بیشتر از من شده!!
      .
      .
      .
      ففقط موندم تو این ایا سقف تراز معدل با سقف تراز کنکور یکیه؟؟یا نه
      راستی بحث ترمیم معدل چی شد خبر دارین؟؟اگه بشه حتما اقدام کنین حتماااا
      اسپم:
      دلم تنگه برا @
      moho @ParsaYousefi @Hellion @eli94 @Parloo @Weed Master @Majesty @Mr.Dr @SanliTa
      و @همه رفقای دیگم

راستی جوابیه رو براتون اپلود میکنم الان کافی نتم مقدور نبود برام اگه فرصت شد میدم براتون
      فدا مدا

تاپیک تضعیف روحیه نداشتیم که شما زحمتشو کشیدین

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آجی لاله منظورتون رو از عبارت «
      هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری! » نفهمیدم ، میشه واضح تر بحرفین

این حرفتون رو قبول دارم ، هر چی درصدت بیشتر باشه مسلماً رتبت هم کمتر و بهتر میشه

ببخشید آجی لاله
      بی عدالتی و حق خوری چه فرق با هم میکنن؟!
      منظورمو تو جمله ی پایینی گفتم...ینی هرچقدر درصدت بالا باشه همونقدر رتبت پایینه...

حق خوری ینی بینِ دونفر بد و خوب ، بد رو انتخاب کنن..اما بی عدالتی ینی تعادل برقرار نیس...همین قدر تونستم توجیه کنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن