خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 85
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان من الان یه چیزو نمیفهمم

ما تو کارنامه ازمون قلمچی یه تراز کل داریم که میانگین تراز عمومی و اختصاصیمونه درسته ؟

حالا ایا این دروسی که بصورت گواه هستن تو تراز کلی تاثیر میذارن یا نه ؟

2. Top | #62
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      دوستان من الان یه چیزو نمیفهمم

ما تو کارنامه ازمون قلمچی یه تراز کل داریم که میانگین تراز عمومی و اختصاصیمونه درسته ؟

حالا ایا این دروسی که بصورت گواه هستن تو تراز کلی تاثیر میذارن یا نه ؟
      مدیر سایت تو پاسخ یکی از کامنتا گفته در حد 10 سوال در دو درس مشخص شده در هر آزمون رو تراز کل تاثیر داره.

3. Top | #63
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالا واسه همه یکیه
      کسی هم نمیره گزینه ها رو حفظ کنه
      خوندن سوالات کنکور هم خیلی خوبه
      در کل طرحش بد ـه ولی نه اونقدرا!!

4. Top | #64
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم بگم که دیدن زور جواب نمیده
      جنگ نرم درپیش گرفتن

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر میگفتن خرید کتابای آبی کانون موقع ثبت نام الزامیه خیلی بهتر و قابل توجیه تر از اینکاری بود که انجام دادن !

هرچند که اگه یکی دلش به حال خودش بسوزه اصلا و ابدا نمیاد سوال حفظ کنه. ولانسبت دوستان خریت محضه اینکار ! ولی این مدل دانش اموزان هم کم نیستن. یه روز مونده به ازمون راحت 20 تا سوال رو حفظ میکنه و فردا ظرف 2-3 دقیقه جوابشون میده

تو متن خبرش هم که خیلی راحت داره میگه شما 200 تا سوال رو حفظ کن مطمئن باش فردا 20 تاش تو ازمونت میاد !

6. Top | #66
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام

من هم اولین بار تو شهریور ماه متوجه این طرح شدم

به مدیر کل گروه چهارم ریاضی گفتم یعنی چی؟ چرا این طرحو گذاشتین؟

گفتن که به خاطر گفته آقای قلم چیه:

دلایل این کار:
      1- فروش بیشتر کتاب های آبی کانون

2-مقایسه درصد آزمون گواه با آزمونی که طراح های قلم چی آماده کردن((میخان ببین چقدر فرق داره و آیا بین میانگین درصد این دروس فرقی بسیاری زیادی هست؟چون به گفته مدیر گروه چهارم باید یه سنجشی بین این که آزمون های ما استاندارد هستن یا نه باید باشه))

3-ایده آزمایشی جدید برای بررسی بیشتر این که آیا این فایده ای داره یا نداره

امسال نگاه به گذشته که عینا دو سوال از آزمون قبل تکرار میشد برداشته شده است.

یکی از دلایل به خاطر بافشاری بعضی ها به این موضوع که اگر بچه ها ،خوب سوالای کنکور های سال های قبل رو یاد بگیرین میتونن بهتر نتیجه بگیرن.

7. Top | #67
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همین موضوع زرد عمومی تو تابستون خیلیارو اذیت کرد.
      یه اعتماد به نفس کاذبی به دانش آموز میده.مثلا یکی که تو سوالای عادی ادبیات رو 50 نمیزد،منتخب کنکورو میزد 100.
      افت ترازی که این دانش آموزا تو آزمونهای پاییز به بعد میارن روحیشونو داغون میکنه.
      حالا هم که آزمون گواه

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      سلام

دلایل این کار:

2-مقایسه درصد آزمون گواه با آزمونی که طراح های قلم چی آماده کردن((میخان ببین چقدر فرق داره و آیا بین میانگین درصد این دروس فرقی بسیاری زیادی هست؟چون به گفته مدیر گروه چهارم باید یه سنجشی بین این که آزمون های ما استاندارد هستن یا نه باید باشه))

یکی از دلایل به خاطر بافشاری بعضی ها به این موضوع که اگر بچه ها ،خوب سوالای کنکور های سال های قبل رو یاد بگیرین میتونن بهتر نتیجه بگیرن.
      سلام
      جناب خندان سوالای نگاه به گذشته همچنان پابرجاست و فقط توی اون دو درس گواه در هر آزمون سوالای نگاه به گذشته و آبی حذف میشه
      یعنی طبق معمول از هر 20 سوال برای درسی در آزمون مورد نظر که گواه نداشته باشه 16 تا تالیفی خواهد بود و 2 تا آبی و 2 تا هم نگاه به گذشته

دیگه داره به سمتی میره که سوالای تالیفی کمی به دانش آموزا بدن و کلا از سوالای ابی و کنکورای گذشته بدن که متاسفانه ما میایم کانون که سوال تالیفی جدید ببینیم سوالای کنکور که همه جا هست

10-1-2015-3-21-19-pm.jpg
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 10-1-2015-11-13-39-am.jpg  

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چقد دوستان همه ترازی شدن ... تراز رو بیخیال شین .. درصداتون رو در نظر بگیرین .. ببینین تا جایی که خوندین چقد از تستاشو میتونین بزنین .. رتبه و تراز و .. ش زیاد مهم نیستش مهم فهم و درک شماست از مطالب و تعیین حد و حدود یادگیریتون ...

10. Top | #70
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      سلام

دلایل این کار:

حس موش ازمایشگاهی بم دست داد

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه سوال ...
      سوال های سراسری فقط یا تالیفی های ابی هم جزشه
      الان که دیگه همه ی کتابا تمام تستای کنکور رو دارن

برنامه ی راهبردی 97 مینویسن تو برنامشون کتاب ابی بخرین خود پشتیبان میاد جوابا رو بهتون میده
      شعارشم طرحشم اینه : با خریدن کتاب ابی گند بزنین به تراز بقیه
      (تمامی حقوق نزد کاظم محفوظ است)
      600 پول دادیم که بشینین تست طرح کنید!
      اگه قراره ترازمونو یه سری با حفظ کردن بهم بریزن و بشینیم ازمون گواه بدیم که تو خونه خودمون تست کنکور میزدیم درصد میگرفتیم پدرجان

12. Top | #72
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      سلام
      جناب خندان سوالای نگاه به گذشته همچنان پابرجاست و فقط توی اون دو درس گواه در هر آزمون سوالای نگاه به گذشته و آبی حذف میشه
      یعنی طبق معمول از هر 20 سوال برای درسی در آزمون مورد نظر که گواه نداشته باشه 16 تا تالیفی خواهد بود و 2 تا آبی و 2 تا هم نگاه به گذشته
      من سوالات سال چهارم ریاضی و چهارم تجربی رو از آزمون 24 مهر تا 6 آذر ویرایش کردم((همه سوالات ریاضی))

هیچ کدوم نگاه به گذشته نداشتند.

دروس دیگه رو نمیدونم.

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ترفندای کناب فروشی . پارسال به اندازه کافی از کتاباش خوردم دیگه بسمه

فرستاده شده از SM-E700Hِ من با Tapatalk

14. Top | #74
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعن ک مسخره س!! اشتباه محض کردم و رفتم قلمچی ثبت نام کردم!!
      این کارشون باعث میشه دانش اموزا خودشونو گول بزنن!!
      ما کانون ثبت نام کردیم ک با سوالای تالیفی و متنوع خودمونو محک بزنیم، سوالای کنکور سالهای قبلو ک همه کتابا دارن خودمون هم باهاشون اشنا هستیم هدف ما سوالای متنوع دیگه هس!! این کارشون واقعا بی معنیه!!
      ب جای اینکار موقع ثبت نام خرید کتابای ابی رو اجباری میکردن ک سنگین تر بود!!

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moazami نمایش پست ها
      ترفندای کناب فروشی . پارسال به اندازه کافی از کتاباش خوردم دیگه بسمه

فرستاده شده از SM-E700Hِ من با Tapatalk
      منم هنگام جمع بندی امسال از کتاب دریک نگاهش آسیب دیدم.

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن