خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ایا میتونم برای معدل نهایی خودم که پایین میباشد دوباره امتحان بدم بعضی از دروس رو

سلام خدمت همه بنده فارف التحصیل خریدار همین سال هستم و امسال کنکور دادم که رتبم جالب نیومد رشته ریاضی معدل بنده 15.79 هس برای نهایی که واقعا کمه اذیتم میکنه 2 درس رو خیلی کم شدم هیچ جوری نمیتونم این دو درس رو امتحان مجدد بدم برای نمره بالاتر ؟ ی هتوضیح دقیق بدید لطفا اگه این دو درس رو بالای 18 بشم معدلم میاد بالای 17.5 که مطمئنن خیلی بهتره . و یه سوال دیگه امسال تاثیر معدل برای من همون 25 درصد میباشد ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ????

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش مملکت خر تو خره ! یه دو ماه صبر کن ببینیم چیزی معلوم میشه یا نه ... خوده بنده هنوز نفهمیدم داستان این معدل آخر سر چجوری شد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه اخه باید ببینیم واقعا میشه یا نه چون خیلی مهمه من ب هخاطر 2 درس مهم معدلم این شده که الان امتحان بدم خیلی خوب میارم مطئنن
      منبع موثق میخام

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakhaki نمایش پست ها
      نه اخه باید ببینیم واقعا میشه یا نه چون خیلی مهمه من ب هخاطر 2 درس مهم معدلم این شده که الان امتحان بدم خیلی خوب میارم مطئنن
      منبع موثق میخام
      قانون ترمیم معدل برای خرداد ماه امسال به احتمال قوی تصویب و برای کنکور 95 اجرایی خواهد شد....منتظر باش....یکی دو ماه اینده نتیجه ی تصویب اعلام خواهد شد...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از کجا و کی باید بفهمم این قضیه رو؟ میتونم مثلا 23 درسو امتحان بدم نمرم بهتر شد جایگزین کنم؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه مدتی بحث تصحیح معدل بود که دوباره امتحان بدی ... فکر کنم آزمونش دی ماه برگزار میشه... ولی خیلی خودتو درگیر نکن کنکورتو بچسب
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطمئنن کنکورو میچسبم ولی من یه درس رو واقعا خیلی کم شدم اونم درسی که تاثیر بسیاری در کنکور داره برا رشتم فیزیک ! شدم 10 ! الان امتحان بدم در کمترین حالت 18 رو میارم که خیلی تاثیر میزاره تو معدل همین یه درسو بتونم بدم راضیم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      مطمئنن کنکورو میچسبم ولی من یه درس رو واقعا خیلی کم شدم اونم درسی که تاثیر بسیاری در کنکور داره برا رشتم فیزیک ! شدم 10 ! الان امتحان بدم در کمترین حالت 18 رو میارم که خیلی تاثیر میزاره تو معدل همین یه درسو بتونم بدم راضیم
      من خودمم فیزیک و حسابان که درسای اصلی بودن شدم 12.75 و *** به رتبم
      بنظرم برای دیپ مجدد دی ماه ثبت نام کن بقیه درسا رو تطبیق بزن فقط همینا رو امتحان بده هر چند من اگه جات بودم (که هستم ) همه درسا رو برا 20 از اول امتحان میدادم
      حالا 2 حالت پیش میاد
      یا قانون تصویب نمیشه برای ترمیم در خرداد که در این صورت میری دی امتحان میدی
      یا میشه که خوب اصن میتونی سر جلسه امتحان دی ام نری و بچسبی به دیپلم قبلی
      run forrest runnn

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      من خودمم فیزیک و حسابان که درسای اصلی بودن شدم 12.75 و *** به رتبم
      بنظرم برای دیپ مجدد دی ماه ثبت نام کن بقیه درسا رو تطبیق بزن فقط همینا رو امتحان بده هر چند من اگه جات بودم (که هستم ) همه درسا رو برا 20 از اول امتحان میدادم
      حالا 2 حالت پیش میاد
      یا قانون تصویب نمیشه برای ترمیم در خرداد که در این صورت میری دی امتحان میدی
      یا میشه که خوب اصن میتونی سر جلسه امتحان دی ام نری و بچسبی به دیپلم قبلی
      من متوجه نشدم میتونم مثلا 2 درس امتحان بدم خوب بخونم فقط همین دوتا رو وارد کنن بقیه همون باشه ؟ از کجا باید بفهمم ؟ من حسابان 19 شدم جبر16.5 که واقعا کم بود و هندسه17.5 عربی و فیزیک بدمنو اورد پایین

12. Top | #12
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من متوجه نشدم میتونم مثلا 2 درس امتحان بدم خوب بخونم فقط همین دوتا رو وارد کنن بقیه همون باشه ؟ از کجا باید بفهمم ؟ من حسابان 19 شدم جبر16.5 که واقعا کم بود و هندسه17.5 عربی و فیزیک بدمنو اورد پایین
      نه ( اگه اين طرح ترميم نباشه خدايي نكرده) فقط ميتونين ديپ مجدد تجربى يا انسانى بگيرين كه بايد درساى اونا هم تو دى امتحان بدين و درساى مشترك

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببین وقتی میخوای دیپ مجدد بگیری باید یه رشته دیگه بگیری (تجربی انسانی )
      برای گرفتن دیپلم مجدد اول باید بری آمورش پرورش ناحیتون فرم تطبیق برات پر کنن
      اونجا میتونی درسایی که دلت میخواد رو تطبیق بزنی (نمره قبلیت رو بزنن و دیگه امتحان ندی )
      فقط باید علاوه بر درسایی که میخوای امتحان بدی درسای غیر مشترک هم بدی
      مثلا من میخوام دیپ تجربی بگیرم باید زیست و زمین هم امتحان بدم ولی فقط باید قبول شی این دو تا رو چون نمرشون تو کنکور تاثیر نداره
      run forrest runnn

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا رو شکر ما سال 83 دیپلم گرفتیم این بدبختیها رو نداریم

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

فزیک رو 65% بزنی نمره درست روش تاثیر نمیذاره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)