خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 113 از 113
    1. Top | #106
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ampd نمایش پست ها
      راه حلش رو که نوشته 2*3*5ولی اصلا منطقی نیست اینم گفته چون دو عمل انجام شده پس باید ضرب کرد!!!
      احتمالا گفته تو کوپه اول سه جا داره تو کوپه دوم پنج .. اون دو هم ماله انتخاب 1 از 2 نفر ... اشتباهه ..

2. Top | #107
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRZ نمایش پست ها
      اولی میشه 56 حالت
      دومی رو واضح تر بگو
      سومی خوبیه
      در واقع از ما میخواد 4دختر یا پسر رو بین 5 دختریا پسر بچینیم به طور خلاصه بگم فورمولش میشه n فکتوریل ضربدر ان +1 فاکتوریل
      دومی منظورم اینه که جوابش میشه انتخاب 6تا از12تا و 6 تا 6 تا تقسیم بر دوفاکتوریل توی مهروماه نوشته چون جای دو تیم عوض بشه تفاوتی نمیکنه و جایگشت تغییر نمیکنه باید به دو فاکتوریل تقسیم کرد من نمی فهمم منظورش چیه!
      برای سومی رو من فهمیدم که چون دایره ست پنج تادختر رو بذاریم میشه 4!حالا پسرا رو با گروه دخترا میشن 6تا که اینا چون دایره است میشن 5!ولی اینجوری دخترا رو تو یه دسته فرض کردیم و یه در میون بودن عملا از بین میره من سعی کردم اینجوری خودمو توجیه کنم که آخرش باز به بن بست خوردم!

3. Top | #108
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ampd نمایش پست ها
      دومی منظورم اینه که جوابش میشه انتخاب 6تا از12تا و 6 تا 6 تا تقسیم بر دوفاکتوریل توی مهروماه نوشته چون جای دو تیم عوض بشه تفاوتی نمیکنه و جایگشت تغییر نمیکنه باید به دو فاکتوریل تقسیم کرد من نمی فهمم منظورش چیه!
      برای سومی رو من فهمیدم که چون دایره ست پنج تادختر رو بذاریم میشه 4!حالا پسرا رو با گروه دخترا میشن 6تا که اینا چون دایره است میشن 5!ولی اینجوری دخترا رو تو یه دسته فرض کردیم و یه در میون بودن عملا از بین میره من سعی کردم اینجوری خودمو توجیه کنم که آخرش باز به بن بست خوردم!
      در صورتی تقسیم بر دو فاکتوریل میشه که اسامی تیم ها مشخص نباشه .. ولی اگه بگیم به دو تیم پرسپولیس و استقلال 12 نفروتقسیم کنیم .. اون موقع تقسیم بر دو فاکتوریل نمیشه

4. Top | #109

نمایش مشخصات
      عنوان عوض شد از هر درسی میخوایید مطابق ازمون 24 ام تست بزارید .

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی راجع به 3 مطمئنی راهت درسته ؟ منبعت کجاس میتونی از سوال و پاسخنامه عکس بگیری؟[/quote]

کدوم سوال منظورتونه؟قطار؟اون که تو جزوه معلمم بود

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله من پارسال مهروماه داشتم امسال خیلی سبز رو گرفتم ممنون

7. Top | #112
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRZ نمایش پست ها
      عنوان تایپیک رو میشه تغییر داد ؟
      وگرنه @Araz یا @Mohadese اسم رو تغییر بدید به تست برای ازمون 24 ام . ( همه دروس)
      تشکر.
      @Araz
      @Mohadese
      مدیران عزیز لطفا اون "به" رو قبل از اسم تاپیک بردارید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

8. Top | #113

نمایش مشخصات
      UP

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن