خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      خوده وزیر گفت احتمالش بسیار بالاست که از سال آ ینده این اتفاق بیافته

یکی توی پیج علوم آز قلم چی گفت از ما امتحان علوم پایه میگیرن درست نگفته؟
      از حرف تا عمل خیلی فاصله هست....

خیر-در حال حاضر علوم آز امتحان علوم پایه نداره
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

2. Top | #17
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      از حرف تا عمل خیلی فاصله هست....

خیر-در حال حاضر علوم آز امتحان علوم پایه نداره
      خب دوسنت عزیز اگر ان شا الله سال بعد دکترا بشه (دوست خوبم شما فکر کن شده و انقد آیه یاس نخون)امتحان علوم پایه هم میگیرن دگ از ما؟

الان سوالم اینه اگه سال بعد شد فقط از قبولی های سال آینده به بعد امتحان علوم پایه میگیرن یا از امثال من هم میگیرن؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب دوسنت عزیز اگر ان شا الله سال بعد دکترا بشه (دوست خوبم شما فکر کن شده و انقد آیه یاس نخون)امتحان علوم پایه هم میگیرن دگ از ما؟

الان سوالم اینه اگه سال بعد شد فقط از قبولی های سال آینده به بعد امتحان علوم پایه میگیرن یا از امثال من هم میگیرن؟؟؟
      من فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم. من به این امید رفتم تو این رشته که دوباره دوره دکتری علوم آزمایشگاهی برگذار بشه ولی متاسفانه نشد که نشد. از سال 87 که من ترم اول کارشناسی بودم همچین شایعه ای بود ولی پزشکان پاتولوژیست اجازه نمیدن این دوره دوباره برگذار بشه. اجازه تاسیس آزمایشگاه هم در انحصار پزشک پاتولوژیسته. متاسفانه ما علوم آزمایشگاهی ها حتی اگه دکتری هم بگیریم تنهایی اجازه تاسیس آزمایشگاه نداریم. در ضمن آزمون علوم پایه فقط برای 3 رشته دکتری است(پزشکی و دارو و دندان).

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال، خب الان علوم از دکترای حرفه ای بشه به نفع بچه های سال بعدی هست یا به ضررشون؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      یه سوال، خب الان علوم از دکترای حرفه ای بشه به نفع بچه های سال بعدی هست یا به ضررشون؟
      اولا امکان نداره همچین چیزی. اگرم دکتری حرفه ای بشه از طریق آزمون اختصاصی خودش که فقط اونایی که کارشناسی دارن میتونن شرکت کنن برگذار میشه نه کنکور سراسری.
      پس اگه بشه به نفع اونایی هست که الان فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستن.

6. Top | #21
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگر فکر کردی پاتولوژیست ها میزارن این اتفاق بیفته سخت اشتباه میکنی طرف رفته 7 سال پزشکی خونده رتبه برتر کنکور شده تا رفته پزشکی بعد با سختی بیشتر رفته پاتولوژی قبول شده حالا میزاره یکی با کارشناسی بیاد هم ردش بشه؟سر جمع 11 سال درس خونده و دو سه سال هم طرح رفته.

7. Top | #22
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yany نمایش پست ها
      من فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم. من به این امید رفتم تو این رشته که دوباره دوره دکتری علوم آزمایشگاهی برگذار بشه ولی متاسفانه نشد که نشد. از سال 87 که من ترم اول کارشناسی بودم همچین شایعه ای بود ولی پزشکان پاتولوژیست اجازه نمیدن این دوره دوباره برگذار بشه. اجازه تاسیس آزمایشگاه هم در انحصار پزشک پاتولوژیسته. متاسفانه ما علوم آزمایشگاهی ها حتی اگه دکتری هم بگیریم تنهایی اجازه تاسیس آزمایشگاه نداریم. در ضمن آزمون علوم پایه فقط برای 3 رشته دکتری است(پزشکی و دارو و دندان).
      شما هیچی نمیدونی. بنظرم
      از این جمله ت ک گفتی دکترا علوم نمی تونه آزمایشگا بزنه معلومه

استاد ما آزمایشگاه داره دکترا علوم آز هم هست

8. Top | #23
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      دوست عزیز اگر فکر کردی پاتولوژیست ها میزارن این اتفاق بیفته سخت اشتباه میکنی طرف رفته 7 سال پزشکی خونده رتبه برتر کنکور شده تا رفته پزشکی بعد با سختی بیشتر رفته پاتولوژی قبول شده حالا میزاره یکی با کارشناسی بیاد هم ردش بشه؟سر جمع 11 سال درس خونده و دو سه سال هم طرح رفته.
      وزیر بهداشت مگه دکتر نیست؟.مارو گیر آوردی؟میگم خوده وزیر گفت از سال بعد دکترا میشه و اونا هم 7 سال درس میخونن و مثل پزشک ها زحمت می کشنافتاد؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وزیر بهداشت مگه دکتر نیست؟.مارو گیر آوردی؟میگم خوده وزیر گفت از سال بعد دکترا میشه و اونا هم 7 سال درس میخونن و مثل پزشک ها زحمت می کشنافتاد؟
      زمانی که من دانشجو بودم دکترای حرفه ای بود اما نه مستقیم بلکه باید ارشد میگرفتی بعدم دکترا.میتونستیم ازمایشگاه بزنی ولی از اونجایی که پزشکا همه چیو واسه خودشون میخواستن حق ازمایشگاهو گرفتن ازشون.
      ?

10. Top | #25
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      زمانی که من دانشجو بودم دکترای حرفه ای بود اما نه مستقیم بلکه باید ارشد میگرفتی بعدم دکترا.میتونستیم ازمایشگاه بزنی ولی از اونجایی که پزشکا همه چیو واسه خودشون میخواستن حق ازمایشگاهو گرفتن ازشون.
      الان هم همونجوریه ولی قراره مستقیم دکترا حرفه ای بشه

آزمایشگاه هم میشه زد با دکترا علوم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما هیچی نمیدونی. بنظرم
      از این جمله ت ک گفتی دکترا علوم نمی تونه آزمایشگا بزنه معلومه

استاد ما آزمایشگاه داره دکترا علوم آز هم هست
      من بیخودی که حرف نمیزنم عزیز! از سال 87 تو این رشتم. باور به حرف من نداری یه سرچی تو گوگل بزن. بنویس آیین نامه تاسیس آزمایشگاه تشخیص طبی.
      استاد شما و بقیه دکتری ها که تنهایی آزمایشگاه دارن مدرکشون رو دهه 70 گرفتن. اون موقع دوره دکتری وجود داشت. آزمونی هم داشت به اسم کاردانی به دکتری.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

12. Top | #27
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      میبینم که چی میشه تحت هیچ شرایطی اگر هم بشن در سطح یه پاتولوژیست نمیشن فکر کنم که دکترای تخصصی بشن نه حرفه ای.
      برای ورود به رشته پزشکی شما باید زیر 2000 کشوری بشی در حالت معمول ولی علوم آزمایشگاه روکه دیگه مشخصه لازم به گفتن نیست منظور اینکه سخت ترین کار همون قبول شدن در رشته پزشکیه و کسی نمیتونه این رو دور بزنه یا بهتر بگم کسی نباید بتونه این رو دور بزنه.
      اگر اینطور باشه که شما میگی کارشناس های بیهوشی مانند همین آقا بهزاد باید ادامه تحصیل بدن به دکترای حرفه ای و...
      اتفاقی که خیلی در فارغ تحصیل های علوم پزشکی دیده میشه اینکه از جایگاه خودشون راضی نیست و همش خودشون رو با پزشک مقایسه میکنن من فکر میکنم که الان شما به همین خاطر به من حمله کردی البته این برمیگرده به اخلاق خود ما ایرانی ها و اینکه بی انصافی و اختلاف درامد طوریه که ناخداگاه به انسان این حس دست میده.
      به احتمال زیاد خودم به رشته پرستاری میرم و قسم میخورم که اگر این اتفاق بیفته به جای نگاه به بالا فقط نگاهم رو به جلو میندازم.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا اگه وزیر بهداشتم گفته باشه تا دستورالعمل ندن معلوم نیست چیه ولی فکر نمیکنم مستقیم بشه.سال 86 اومدن فیزیوتراپیو دکترای حرفه ای کردن ولی سال بعد برداشتن تو هیج جای جهان مثه ایران پزشک سالاری نیست
      ?

14. Top | #29
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      والا اگه وزیر بهداشتم گفته باشه تا دستورالعمل ندن معلوم نیست چیه ولی فکر نمیکنم مستقیم بشه.سال 86 اومدن فیزیوتراپیو دکترای حرفه ای کردن ولی سال بعد برداشتن تو هیج جای جهان مثه ایران پزشک سالاری نیست
      بحث فیزیوتراپی جداس الان تو بعضی از کشور ها تا فلوشیپش هم هست.

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من فکر نمیکنم مقطع دکترای حرفه ای علوم ازمایشگاهی بیاد!اگرم بیاد به صورت نا پیوسته خواهد بود.فیزیو نسبت به علوم در اولویت هست برا گرفتن دکترای حرفه ای

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن