خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

درامد بینایی سنجی

سلام بازار کار و درامد بینایی سنجی چطوریه؟ با چه رتبه ای میشه قبول شد؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ما یه فامیل داریم بینایی سنجی داره
      راحت15تومن در میاره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره چون بینایی سنج به نسبت بقیه رشته ها کمه
      کلا4 تا یونی میگیره
      پس عملا درامد بدی نباید داشته باشن
      رشته خوب و با پرستیژی هم هستش

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با رتبه بالا نمیشه قبول شد هرچند نظر قطعی نمیشه داد ولی اگه ی سرچ بکنین میفهمین با چ رتبه هایی قبول شدن
      تعداد زیاد نمیگیره و متقاضی هم داره

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام من دختر عمم و شوهرش دوتاش بینایی سنجن با هم کلینیک زدن ماهی حدودا 25 تومن دوتاش درآمد دارن از لحاظ درآمد تقریبا در حد پزشک عمومی هستن

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من رشته ام ریاضی به نظرتون اگه کنکور تجربی بدم زیست و زمین هم هیچی نزنم به جاش تو درسای دیگه جبران کنم قبول می شم؟؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3aaa نمایش پست ها
      من رشته ام ریاضی به نظرتون اگه کنکور تجربی بدم زیست و زمین هم هیچی نزنم به جاش تو درسای دیگه جبران کنم قبول می شم؟؟
      نه والا حداقل زیست باید 30بزنی شایدم بیشتر
      ویرایش توسط dars : 03 شهریور 1396 در ساعت 19:39

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست زیر 40 بزنی هیچ فایده ای نداره

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام کسی میدونه که آیا ارزش داره بینایی سنجی پردیس خوند ؟یعنی اون هزینه ای که میکنید بعدا برگشت داره

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      سلام کسی میدونه که آیا ارزش داره بینایی سنجی پردیس خوند ؟یعنی اون هزینه ای که میکنید بعدا برگشت داره
      اگه علاقه دارین شک نکنین که خوبه براتون

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من این رشته رو کامل شخم زدم رفتم دو سه جا از خود طرف پرسیدم نوبت گرفتم صحبت کردم باهاشون همه شون میگن بازار کار زیاد جالب نیست و اشباع شده و میگن مردم برای عینک و نمره چشم و چیز هایی که ماله حرفه بینایی سنجی هست رو میرن پیش چشم پزشک ها درامدش چنگی به دل نمیزنه در حالت نرمال اما اگه بودجه داشته باشی و عینک سازی کنار مطبت بزنی میشه رو درامدش حساب کرد ولی اونم به این سادگیا نیست پول زیادی میخواد

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram52 نمایش پست ها
      سلام من این رشته رو کامل شخم زدم رفتم دو سه جا از خود طرف پرسیدم نوبت گرفتم صحبت کردم باهاشون همه شون میگن بازار کار زیاد جالب نیست و اشباع شده و میگن مردم برای عینک و نمره چشم و چیز هایی که ماله حرفه بینایی سنجی هست رو میرن پیش چشم پزشک ها درامدش چنگی به دل نمیزنه در حالت نرمال اما اگه بودجه داشته باشی و عینک سازی کنار مطبت بزنی میشه رو درامدش حساب کرد ولی اونم به این سادگیا نیست پول زیادی میخواد
      بله هنوز جا نیفتاده این شغل !
      من خودم 2 3 سال پیش میرفتم چشم پزشک واسه عینک و ...
      ولی یه روز که رفتم عینک فروشی که عوض کنم دیدم عه ! یه همچین شغلی هم داریم و راحت توی 10 دقیقه معاینه کرد و همونجا عینک رو سفارش دادم و ... (درصورتی که توی مطب چشم پزشک 2 3 ساعت باید معطل باشی واسه یه نمره چشم!)
      ولی خوب شما یه عینک میگیری تا 2 سال اکی ای ولی ممکنه 2 3 ماه ممکنه مریض شی بری دکتر ...
      واسه همین خیلی مریض ندارن ...
      ولی انصافا شغل خیلی خیلی راحتیه ! میشینی پشت دستگاه 10 دقیقه یه بار یکی رو میذاری پشت دستگاه شماره چشمشو میگی به سلامت !
      نه دیگه مثه دندون پزشکا باید رو پا وایسی نه مثل بعضی رشته های پزشکی کثیف کاری داره و ... و شما 60 سالتون هم که بشه بازم میتونید ادامه بدید ولی یه دندون پزشک چی ؟ توی 50 سالگی 7 جد و آبادش در میاد ... انواع بیماری و درد و مرض میگیره

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram52 نمایش پست ها
      ببخشید شما مال کدوم شهرید ؟ آخه وضعیت رشته ها شهر به شهر هم فرق میکنه من خودم تو شهر خودم رفتم از تنها بینایی سنجی که در شهر بود پرسیدم گفت بازار کار خوبی داره تا ۱۰ تومن هم میشه درآورد
      در رابطه با اشباع شدنش هم بگم بینایی سنجی یه رشته جدیدی و هر سال حدود ۱۰۰ نفر پزیرش داره ودر حال حاضر حدود ۲۵۰۰ اپتومتریست در ایران داریم که به طور عمده در تهران متمرکز ان پس چطور هنوز نیومده اشباع شده تازه رفتم پیش یک عینک فروش که به صورت تجربی عینک هم میساخت گفت خیلی بینایی سنج کم داریم و من همین حالا حداقل ۲تا بینایی سنج میخام ماهی هم حدود ۵ یا ۶ تومن بهش میدم (۳ ساعت صبح ۳ ساعت هم عصر ) با توجه به تحقیقاتی که من کردم رشته ی خوبیه کارش هم فوق العاده راحته
      اما اگه خودت بتونی کنار مطب عینک فروشی بزنی که نونت تو روغنه
      ویرایش توسط ehsan.iz : 09 آذر 1396 در ساعت 18:25

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه بتونی ریاضی فیزیک و شیمی رو بالای 90 بزنی زیست رو صفر بزن میتونی قبول شی
      البته این فکر رو هم نکن دانشگاه پزشکی ساده اس بعد 1 سال دیگه میبری باید علاقه داشته باشی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)