خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منی که معدلم کتبیم فاصله کمی با 12 داره مثلا 11/90 باید چیکار کنم تا رتبه 3000به پایین بیارم اصلا امکانش هست؟
      مثلا از هر درس چند درصد باید بزنم؟

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman2kc نمایش پست ها
      آخه خداوکیلی من تنبلی نکردم
      حالا کسی از شما میتونه با منطقه 3 شرایطم رو حساب کنه؟
      اقا کنکور ریاضی مثل تجربی نیست که انقد فشردگی جمعیت و حساسیت داشته باشه ، دختر عمه من جمع درصداش خدا شاهده به 50 درصد نمیرسید شد 5 هزار منطقه سه ریاضی (معدل 16) شما مطمئن باش عمومی ها و شیمی رو 50 بزنی ریاضی رو 10 درصد و فیزیک رو 20 درصد بزنی هر چی دلت بخاد قبول میشی.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه فامیل شما معدلش 16 بود.
      من کجا و اون کجا!!
      امسال 90درصد مدرسه ی ما از دروس مختلف افتادن که ای کاش منم می افتادم تا معدلم رو خوب میکردم.ولی معدلم گویای درسم نیست برعکس ، درسم خوبه امسال خیلی استرس گرفتم
      مثلا من با این درصدا الان رتبم چی میشه؟
      عربی:90درصد
      ریاضی:20درصد
      فیزیک:30درصد
      دینی:80درصد
      شیمی:40درصد
      زبان:80درصد
      :ادبیات و زبان فارسی:15درصد
      معدل:تقریبا 12

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه فامیل شما معدلش 16 بود.
      من کجا و اون کجا!!
      امسال 90درصد مدرسه ی ما از دروس مختلف افتادن که ای کاش منم می افتادم تا معدلم رو خوب میکردم.ولی معدلم گویای درسم نیست برعکس ، درسم خوبه امسال خیلی استرس گرفتم
      مثلا من با این درصدا الان رتبم چی میشه؟
      عربی:90درصد
      ریاضی:20درصد
      فیزیک:30درصد
      دینی:80درصد
      شیمی:40درصد
      زبان:80درصد
      :ادبیات و زبان فارسی:15درصد
      معدل:تقریبا 12
      ادبیاتت رو یه کم بیشتر کار کنی بدون شک هر رشته ای که بخای قبول میشی ، اما احتمالا نباید به فکر دانشگاه های 5 شهر بزرگ کشور باشی.

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      ادبیاتت رو یه کم بیشتر کار کنی بدون شک هر رشته ای که بخای قبول میشی ، اما احتمالا نباید به فکر دانشگاه های 5 شهر بزرگ کشور باشی.
      مثلا چند میشه رتبم؟حالا اینا رو تقریبی گفتم شاید اگه بخونمشون خیلی خیلی بهتر بشن.اگه میشه نحوه ی تاثیر معدل رو بگین.مثلا معدل 12 رتبه ی 1 کشور رو چند میکنه(1کشور گفتم چون بهتر تاثیرش رو بفهمم!)
      آخه منم از یه مشاور پرسیدم اون اینجوری بهم فهموند که معدل تاثیر منفی نداره یعنی از درصد ها و رتبه و ترازت کم نمیکنه تاثیر منفی معدل یعنی اینکه مثلا اگه درس زبان رو نهایی 20 بشی 25درصد ازش توی کنکور آماده میگیری حالا اگه مثلا صفر بشی 25 درصد رو نمیگیری و اصلا صفر درصد یعنی هیچی ازش نمیگیری یا مثلا 10 بشی 12 درصد میگیری دیگه نگفت که ازت کم میکنن و رتبتو خراب میکنن حالا این یارو درست گفته؟

6. Top | #36
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثلا چند میشه رتبم؟حالا اینا رو تقریبی گفتم شاید اگه بخونمشون خیلی خیلی بهتر بشن.اگه میشه نحوه ی تاثیر معدل رو بگین.مثلا معدل 12 رتبه ی 1 کشور رو چند میکنه(1کشور گفتم چون بهتر تاثیرش رو بفهمم!)
      آخه منم از یه مشاور پرسیدم اون اینجوری بهم فهموند که معدل تاثیر منفی نداره یعنی از درصد ها و رتبه و ترازت کم نمیکنه تاثیر منفی معدل یعنی اینکه مثلا اگه درس زبان رو نهایی 20 بشی 25درصد ازش توی کنکور آماده میگیری حالا اگه مثلا صفر بشی 25 درصد رو نمیگیری و اصلا صفر درصد یعنی هیچی ازش نمیگیری یا مثلا 10 بشی 12 درصد میگیری دیگه نگفت که ازت کم میکنن و رتبتو خراب میکنن حالا این یارو درست گفته؟
      اون مشاور كاملا چرت و پرت گفته!! چون از هر نمره يك تراز بدست مياد مثلا تراز نمره ٦٠٠٠ و تراز درصد ٨٠٠٠ در اينصورت تراز ميانگين ميشه ٧٥٠٠
      معدل ٢٠ هم حتى تو درصداى بالا تاثير منفى ميذاره و فقط تو درصداى پايينه كه تاثير مثبت داره

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7p7 نمایش پست ها
      اون مشاور كاملا چرت و پرت گفته!! چون از هر نمره يك تراز بدست مياد مثلا تراز نمره ٦٠٠٠ و تراز درصد ٨٠٠٠ در اينصورت تراز ميانگين ميشه ٧٥٠٠
      معدل ٢٠ هم حتى تو درصداى بالا تاثير منفى ميذاره و فقط تو درصداى پايينه كه تاثير مثبت داره
      البته اون مشاور برای هر درس میگفت من کُلّیش کردم.
      1-معدل رو اصلا چطور توی رتبه اعمال میکنن؟
      فقط اینو بهم بگین که2- اگه کسی رتبه 1 کشور بیاره(بدون اعمال معدل) بعدش معدلش اگه 12باشه رو روش اعمال کنن رتبش چند میشه؟
      3-یکم در مورد اعمال معدل توضیح بدین ممنون میشم.
      4-تکلیف من این وسط چی میشه؟!! یعنی با این معدل بووووقیم باید چه بووووقی بوخورم!
      تو رو خدا یه راهنمایی جامع کنین من بدونم باید چیکار کنم شاید تغییر رشته دادم رفتم یه رشته دیگه خوندم شایدم ترک تحصیل !والا بوخودا!!!

8. Top | #38
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته اون مشاور برای هر درس میگفت من کُلّیش کردم.
      1-معدل رو اصلا چطور توی رتبه اعمال میکنن؟
      فقط اینو بهم بگین که2- اگه کسی رتبه 1 کشور بیاره(بدون اعمال معدل) بعدش معدلش اگه 12باشه رو روش اعمال کنن رتبش چند میشه؟
      3-یکم در مورد اعمال معدل توضیح بدین ممنون میشم.
      4-تکلیف من این وسط چی میشه؟!! یعنی با این معدل بووووقیم باید چه بووووقی بوخورم!
      تو رو خدا یه راهنمایی جامع کنین من بدونم باید چیکار کنم شاید تغییر رشته دادم رفتم یه رشته دیگه خوندم شایدم ترک تحصیل !والا بوخودا!!!
      رو درصداى رتبه ١ چه تاثيرى داره رو نميدونم ولى اينو ميدونم تو كنكور رياضى امسال يكى كه درصداش در حدود ١٥٠ كشورى بود به خاطر معدل نه چندان بد ١٧/٣٠ رتيش شد ٧٢٠ كشورى جالا چه برسه به معدلهاى پايين تر ...( هر چي پايين تر بياد كاهش تراز هم بيشتره )
      نميگم كارى نميشه كرد و نميخوام اميد الكى بدم ولى با تلاش خيلى خيلى زياد نتيجه ى خوبى ميشه گرفت ولى كلا اگر ميخواين با اين نمره شركت كنيد انتظاراتتون رو بايد پايين بياريد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونطوری که توی اینترنت گشتم مثل اینکه به احتمال زیاد توی سال 96 طرح ترمیم معدل اجرا بشه.
      اجرا بشه شاید رتبه 2رقمی بیارم
      حالا میشه یه میانگین درصد بدین؟
      هم معدل پایینم رو در نظر بگیرین هم درصد های کنکور رو.مثلا بگین دینی رو باید این همه بزنی ریاضی رو این همه فیزیک رو این همه و... تا رتبت با اعمال معدل بشه 3000یا زیر 3000

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونطوری که توی اینترنت گشتم مثل اینکه به احتمال زیاد توی سال 96 طرح ترمیم معدل اجرا بشه.
      اجرا بشه شاید رتبه 2رقمی بیارم
      حالا میشه یه میانگین درصد بدین؟
      هم معدل پایینم رو در نظر بگیرین هم درصد های کنکور رو.مثلا بگین دینی رو باید این همه بزنی ریاضی رو این همه فیزیک رو این همه و... تا رتبت با اعمال معدل بشه 3000یا زیر 3000
      آقا خواهشا واس خود مرز و حد و اندازه تعیین نکن ! حداقل بگو همه رو باید بالای 60 -70 بزنم !
      ببین فرق اینکه بگی باید بالای 60 بزنم خیلی با این که بگی 60 بزنم ! امیدوارم منظورمو فهمیده باشی

اگ معدلت پاین مث من باید خیلی بخونیم و درصدای بالاتری نسبت به اونایی که با معدل بالا هستنو درصداشون مث ما هس

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      آقا خواهشا واس خود مرز و حد و اندازه تعیین نکن ! حداقل بگو همه رو باید بالای 60 -70 بزنم !
      ببین فرق اینکه بگی باید بالای 60 بزنم خیلی با این که بگی 60 بزنم ! امیدوارم منظورمو فهمیده باشی

اگ معدلت پاین مث من باید خیلی بخونیم و درصدای بالاتری نسبت به اونایی که با معدل بالا هستنو درصداشون مث ما هس
      خیلی ممنون فهمیدم.حالا این درصدا با اعمال معدلم به نظرت منو به کجا میرسونه؟
      عربی 100درصد
      دینی بالای 80
      زبان:بالای 85
      ریاضی بالای 30
      فیزیک بالای 35
      شیمی بالای 50
      زبان و ادبیات فارسی بالای 20

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون فهمیدم.حالا این درصدا با اعمال معدلم به نظرت منو به کجا میرسونه؟
      عربی 100درصد
      دینی بالای 80
      زبان:بالای 85
      ریاضی بالای 30
      فیزیک بالای 35
      شیمی بالای 50
      زبان و ادبیات فارسی بالای 20

آخه ادبیات ک 20 رو هیچی نخونی میزنی !

ادبیاتو بالای 50 بزنی شاید رتبه ای ک میخوایی بیاری !!

مشکل اینجاس کسی نمیتونه بگه با چه درصدی چن میشی !چون هر ساله میانگین تراز و درصدای بچه ها در حال نوسان !

مثلا شیمی رو ببین تو سال 90 چن نفر بالای 80 زدن! تو سال 94 رو هم ببین!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوکی شیرفهم شد
      من با فارسی کلا مشکل دارم چه تو زندگی چه تو درس ادبیات میخوام بجز لغت و املا بقیه رو همه رو جواب بدم زبان فارسی رو فعلا وضعیتم رو نمیدونم بخاطر همین چیز زیادی از درصد ادبیات از خودم نمیدونم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوکی شیرفهم شد
      من با فارسی کلا مشکل دارم ادبیات میخوام بجز لغت و املا بقیه رو همه رو جواب بدم زبان فارسی رو فعلا وضعیتم رو نمیدونم بخاطر همین چیز زیادی از درصد ادبیات از خودم نمیدونم
      اولا هر چی هم زبان فارسی رو نفهمی اگ خوب بخونیش حداقل دوتا تستشو میتونی بزنی ! بعدشم زبان فارسی فقط 20 درصد ! 80 درصد دیگ رو خوب بخون

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روی قرابت حساب ویژه بازکردم . بخاطر یکم پراکنده بودن ادبیات و ز فارسی درصدش رو نمیدونم چطوری یه ولی من اینجوری واسه خودم میگم:
      همه قرابت ها رو میزنم
      لغت و املا هیچی نمیزنم
      تاریخ ادبیات یکی دوتا میزنم
      آرایه احتمالا همشو میزنم
      زبان فارسی هم آمارشو ندارم چطوری یه چند تا سوال میاد ازش چطوری میاد و... ولی بجز مبحث واژه و تکواژ شاید همشو بزنم حالا نمیدونم کلا چند درصد بشه با این چیزایی که گفتم.به نظرت چند درصد میشه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن