خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چقدر میشه روی قبولی دانشگاه بوسیله تکمیل ظرف

رأی دهندگان
    8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی زیاد

0 0%
    • زیاد

0 0%
    • متوسط

4 50.00%
    • کم

4 50.00%
    صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 146
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات

Exclamation تکمیل ظرفیت سراسری و آزاد

سلام خدمت همه دوستان

ببخشید میخواستم ببینم تکمیل ظرفیت واسه آزاد و سراسری کی اعلام میشه ؟ چه تاریخی ؟

بعدش یه سوال دیگه ، کجا اعلام میشه ؟ توی همین سایت سنجش ؟

ممنون میشم کامل توضیح بدید به من ، فرض میکنیم الان گفتن تکمیل ظرفیت واسه سراسری . خب من میتونم دوباره 150 کد رشته انتخاب کنم ؟

بعدش این که واسه سراسری اعلام میشه مثل خرداد هستش دیگه درسته ؟ یعنی از این 150 تا میتونیم ( پیام نور و غیر انتفاعی ) هم انتخاب کنیم ؟

واسه آزاد چطور ؟ اونم همون 20 تا حق انتخاب رو میده ؟ یا کمتره ؟

بعدش یه سوال دیگه : از کجا میتونیم بفهمیم که رشته و دانشگاهی که انتخاب میکنیم واقعا جای خالی داره ؟
      یعنی از یه سری دانشگاه هایی که جای خالی داره لیست تهیه میکنن و میگن از بین اینا انتخاب کنید ؟

واسه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت هم دوباره باید کارت اعتباری تهیه کنیم ؟ ( یعنی دوباره باید با پرداخت هزینه ، رمز رو بخریم ؟ ) یا اینکه رایگان میشه انجام بدیم ؟

نتیجه نهایی کی میاد ؟

بخشید اینقدر سوال پرسیدم ، چون هیچ اطلاعی نسبت به این قضیه ندارم و از طرفی هم آینده ام بهش گره خورده و نباید از دست بدمش

دوستان و اساتید گرانقدر منتظر پاسخ شما هستیم !

موفق و پایدار باشید

بدرود

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فهمیدید به منم بگید...

3. Top | #3

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آریا باید بدونه @artim

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سراسری که پارسال تکمیل ظرفیت نداشت اصلا
      آزاد اما پارسال دو بار تکمیل داشت یکی تو آبان فک کنم و یکی هم تو بهمن ماه کارت هم دوباره باید بگیری
      تو آزاد فقط بعضی از دانشگاه ها که ظرفیتشون کامل نشده هستن نه همه

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash35 نمایش پست ها
      سراسری که پارسال تکمیل ظرفیت نداشت اصلا
      آزاد اما پارسال دو بار تکمیل داشت یکی تو آبان فک کنم و یکی هم تو بهمن ماه کارت هم دوباره باید بگیری
      تو آزاد فقط بعضی از دانشگاه ها که ظرفیتشون کامل نشده هستن نه همه
      داش ارش مرسی.... میگم ببین من شرایط خاصی دارم....
      الان پزشکی یزد قبول شدم ثبتنام هم کردم... از شنبه هفته آینده هم باید برم یزد کلاس....
      ببین پزشکی یزد انتخاب اولم بود ولی بخاطر شرایط سنی (25سال) الان به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم و دندون میخام...
      دادا ترازم 9172 هست... و سهمیه بسیجی هم زدم توی انتخاب رشته ی اولیه که پزشکی یزد آوردم....
      حالا بنظرت اولا میشه توی تکمیل هم از سهمیه بسیجیم استفاده کنم؟؟؟؟ ثانیا با سهمیه بسیجی و این تراز توی تکمیل میتونم به دندون امیدوار باشم.....

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز ، خب شما فرمودید سراسری پارسال تکمیل ظرفیت نداشته ، منظورتون واسه دانشگاه های دولتی هستش ؟ بنده فقط و فقط منظورم واسه پیام نور و غ انتفاعی بود . اونا چی ؟
      اونا هم تکمیل ظرفیت نداشتن ؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      پارسال که غیر انتفایی و پیام نور چیزی نداشت (من توی سایت سنجش چیزی ندیدم شایدم اومده باشه ولی بعید میدونم)
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      داش ارش مرسی.... میگم ببین من شرایط خاصی دارم....الان پزشکی یزد قبول شدم ثبتنام هم کردم... از شنبه هفته آینده هم باید برم یزد کلاس....ببین پزشکی یزد انتخاب اولم بود ولی بخاطر شرایط سنی (25سال) الان به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم و دندون میخام...دادا ترازم 9172 هست... و سهمیه بسیجی هم زدم توی انتخاب رشته ی اولیه که پزشکی یزد آوردم....حالا بنظرت اولا میشه توی تکمیل هم از سهمیه بسیجیم استفاده کنم؟؟؟؟ ثانیا با سهمیه بسیجی و این تراز توی تکمیل میتونم به دندون امیدوار باشم.....
      اقا سجاد قضیه این کد سهیمه بسیج چیه؟ من خودم بسیجی نیستم ولی ممکنه بتونم از سهمیه یکی از دوستانم که عضو بسیجه استفاده کنم؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داش ارش مرسی.... میگم ببین من شرایط خاصی دارم....
      الان پزشکی یزد قبول شدم ثبتنام هم کردم... از شنبه هفته آینده هم باید برم یزد کلاس....
      ببین پزشکی یزد انتخاب اولم بود ولی بخاطر شرایط سنی (25سال) الان به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم و دندون میخام...
      دادا ترازم 9172 هست... و سهمیه بسیجی هم زدم توی انتخاب رشته ی اولیه که پزشکی یزد آوردم....
      حالا بنظرت اولا میشه توی تکمیل هم از سهمیه بسیجیم استفاده کنم؟؟؟؟ ثانیا با سهمیه بسیجی و این تراز توی تکمیل میتونم به دندون امیدوار باشم.....
      سلام عزیز
      راستش دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم بشه دوباره از سهمیه بسیج استفاده کرد چون تو شرایطش نوشته بود فقط در صورت عدم قبولی میشه ازش دوباره استفاده کرد
      بعد با این تراز فکر نکنم دندون بیاری چون خیلی متقاضی داره
      ببین نظر من اینه :
      سنت اصلا زیاد نیست من الان یه همکلاسی دارم 31 سالشه امسال پزشکی قبول شده
      معلم زیستمم 2 سال پیش پزشکی قبول شد سنش 35 بود
      البته اگه هدفت درآمده همون دندون بهتره ولی همین پزشکی رو به نظر من بری خوبه.

10. Top | #10

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
      اقا سجاد قضیه این کد سهیمه بسیج چیه؟ من خودم بسیجی نیستم ولی ممکنه بتونم از سهمیه یکی از دوستانم که عضو بسیجه استفاده کنم؟
      نمیدونم راحله خانم... فک کنم از بهزاد بپرسی بدونه

11. Top | #11

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash35 نمایش پست ها
      سلام عزیز
      راستش دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم بشه دوباره از سهمیه بسیج استفاده کرد چون تو شرایطش نوشته بود فقط در صورت عدم قبولی میشه ازش دوباره استفاده کرد
      بعد با این تراز فکر نکنم دندون بیاری چون خیلی متقاضی داره
      ببین نظر من اینه :
      سنت اصلا زیاد نیست من الان یه همکلاسی دارم 31 سالشه امسال پزشکی قبول شده
      معلم زیستمم 2 سال پیش پزشکی قبول شد سنش 35 بود
      البته اگه هدفت درآمده همون دندون بهتره ولی همین پزشکی رو به نظر من بری خوبه.
      هدفم فقط درآمد نیست اما مثل همه ی افراد دیگه درآمد هم یکی از دغدغه هامه
      چرا همین پزشکی رو برم خوبه؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هدفم فقط درآمد نیست اما مثل همه ی افراد دیگه درآمد هم یکی از دغدغه هامه
      چرا همین پزشکی رو برم خوبه؟؟؟
      چون همونطور که گفتم سنت زیاد نیس تخصص هم اون چیزی که من شنیدم ظرط سنیش 40 سال شده
      پس میتونی بگیری
      در کل بستگی به خودت داره من از کار دندون خوشم نمیومد و نزدمش اصلا
      در کل هر جور خودت میدونی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استارتر سوال خوبی پرسیدی منم نمیدونم.تازه من نمیدونستم پارسال پزشکی آزاد دو بار تکمیل ظرفیت داشته!!!!!!! خب نمیشه که هر روز توی نت باشم کسی میدونه تکمیل سراسری کی میاد؟(البته پزشکی پردیس و مازاد)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فرض، قبول، قضیه، لیست، لطفا، منتظر، مهم، مهمه، مهر ماه 94 ، آموزش و توضیحات پیرامون انتخاب رشته، میکنیم، میگن، میاد، میتونم، میتونیم، میخواستم، میده، میدونه، میشم، میشه، مازاد، مثل، مشکلی، نمیاد، چه، نهایی، چون، نور، نباید، نتیجه، نخواد، ندارم، نسبت، چطور، هم، همه، همون، همین، هیچ، ها، های، هایی، هر، هزینه، هست، هستیم، هستش، وقتش، واقعا، واسه، یه، یعنی، کنم، کنید، کنکور، که، کی، کامل، کارت، کجا، کد، کسی، گفتن، گرانقدر، پیام، پیدا، پیش، پاسخ، پرداخت، پرسیدم، آینده، آزاد، الان، انتفاعی، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینقدر، اینکه، اینا، اگه، ادامه، از، ازاد، اساتید، اعلام، اعتباری، بفهمیم، به، بهتره، بهش، بود، باید، ببینم، بخواد، بده، بدیم، بدید، بره، براش، بزنم، بشه، تهیه، توی، توضیح، تکمیل، تکمیل ظرفیت، تاپیک، تاریخی، جواب، جای، حق، خودگردان، خیلی، خالی، خب، خدمت، خرداد، دقیقا، دو، دوباره، دیگه، دانشگاه، دانشگاه ازاد، دانشگاهی، داره، دربار، درسته، دست، رمز، رو، رایگان، رشته، زده، سنجش، سوال، سوالمو، سایت، سریع، سراسری، شلوغ، شما، شروع، ظرفیت، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن