خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah B نمایش پست ها
      ادبیات جامع خیلی سبز رو بخر!! درسنامه ی زبان فارسیش محشررررره! با زبون محاوره ایی و با خنده و شوخی و زبونی خیلیییی ساده درسو توضیح داده ن تنها قشنگگگ یاد میگیری بلکه اونقدر عاشقش میشی ک میگی عاغا من میرم رشته زبان فارسی
      کامله؟

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من زبان فارسی لقمه رو گرفتم برای تست هم گاج موضوعیو میزنم---خیلی عالی هم درسو توضیح داده و هم نکات کنکوری رو گفته--بنظرم بهترین کتاب برای زبان فارسی هست چون بقیه کتابا خیلی حجمشون زیاده درحالی که زبان فارسی کم اهمیت تر هست نسبت به باقی دروس
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMEWWE نمایش پست ها
      یعنی تو دوم هر چی بوده پر؟!!!
      فقط مبحث انواع صفت بیانی رو بخونید.البته اگه وابسته های پیشین و پسین رو کامل بخونید هم ضرر نمیکنید چون پیش نیاز سومه.موفق باشید

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به نظر من برای زبان فارسی لقمه مهر و ماه بگیر هم مطالب عالی توضیح داده و هم برای خیلی از بچه هایی که مباحث کتاب هایی مانند الگو و ... رو متوجه نمیشن بهتره چون یه خورده مطالب رو ساده تر از اونا تضیح داده
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها حتما تمرینات کتاب زبان فارسی رو حل کنین چون بعضی وقت ها از زبان فارسی سوالای گلابی طرح میشه از دست بدین خیلی ضرر میکنین.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هفت خان خیلی سبز خیلی محشره
      ?

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها(ببخشید آقا و خانوم دکتر/مهندس/قاضی/وکیل/رفتگر-ببخشید-های آینده) ببخشید وقتتون رو میگیرم ولی...(دارم وقتتون رو میگیرم دیگه)
      من مشکلم زبان فارسیه و نمیدونم از رو چی کار کنم(البته نشر الگو رو دارم خوشم نمیاد ازش) یه راهنمایی کنید لطفا
      بعد اینکه زبان فارسی کنکور فقط از سال سومه؟!-چون امروز از مدرسه کتابای چهارم رو گرفتم دیدم نوشته زبان و ادیات فارسی با هم(عجیب است!!!)
      ممنون
      سلام زبان فارسی فقط توی سال سوم داره. در مورد منبع یه مشاوری که دانشگاه شریف داره ارشد میخونه به دانش آموزاش زبانفارسی گاج سبز (محوری) رو پیشنهاد داده بود. خودم نشر دریافت از دکتر هامون سبطی را دارم که 397 صفحه است و اگه میتونید براش وقت بذارید عالی گفته و حتی زبانفارسی دو جلدی هم دکتر سبطی داره که اون از انتشارات مبتکرانه و تحت عنوان آموزش راهبردی و مفصلتر توضیح داده که من ندارمش. ولی اگر منبع جمع و جور و در عین حال کامل بخواهید کتاب زبانفارسی گویا از انتشارات تخته سیاه و مهران شرفی هم عالیه که 188 صفحه است با قیمت 11500 تومان .

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آرزومه یه بار زبان فراسی رو نمره کامل بگیرم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      تمرینات کتاب درسی رو حل کنی امتحان نهایی نمره کامل میگیری.

10. Top | #25
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها

هر دويمان اين ارزو را به گور خواهيم برد مگر در كنكور فقط يه چيزي من كتاب كمكي زبان فارسي ميخوام نشر الگو دارم منبع كامل تري نيست عزيزاي گلم
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لقمه مهروماه رو بگیر از ی منبع تستی هم تست بزن !!

5 تا تست همش ک سخت نیس !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای دانش آموزان زبانفارسی گاج سبز محوری بهترین گزینه است نه الگو.زبانفارسی 3 عباس براری از خیلی سبز هم برای کنکور روان و عالیه ولی حیف که دیگه تجدید چاپ نمیشه .دست دومشو هم گیر بیارین خیلی عالیه چون زبان فارسی تغییر نداشته .من چاپ سال 88 رو دارم خیلی خوبه.

13. Top | #28
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان يعني لقمه مهر و ماه. با تستاي الگو
      يا لقمه مهر و ماه با گاج موضوعي
      لقمه رو دارم الگو هم دارم ( چاپ ٩٠ برا داداشمه ) گاج رو هم داشتم دادم به يكي شايد پسش بگيرم
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      زبان فارسی لقمه مهر و ماه رو بگیر .فقط نکته و اموزش داره و تست انچنانی نداره..بخش بندیش هم مثل الگو هست....اول یه بخش رو از روی مهر و ماه بخون بعد برو تست هاشو از روی الگو بزن........مطمهن باش بهترین کتاب از لحاظ درسنامه مهر و ماه هست...دریافت هم اصلا بدرد نمیخوره
      .
      .روش نوشته زبان و ادب فارسی ولی داخلش که نیس!
      واقعا جای تاسف و تعجب داره. پدر زبان فارسی کنکور دکتر سبطیه. کتابش جایزه ی بهترین کتاب سال رو گرفته و من خودم با کتابش چهار تست از پنج تست زبان فارسی کنکورمو درست زدم( پنجمی وقتگیر بود و اصلا سراغش نرفتم وگرنه درست میزدم) بعد شما همین طور یهویی میای میگی به درد نمیخوره. لطفا مسئولیتشناس باشید. تنها کتاب درست و حسابی زبان فارسی کتاب نشر دریافته اینو من نمیگم همه ی معلمای ادبیات میگن.بقیه کتابا حفظی اند و فقط سوادشون درحد تستهای کنکور سالای گذشته ست.تستهای تالیفیشون یا خیلی ساده ست یا من دراوردی و غلط. اگر واقعا زبان فارسی بلدی میتونم چندتا از غلطای لقمه رو برات تشریح کنم.

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      زبان فارسی رو چیکار کنم
      به نام خدا
      سلام
      بگیر بخونش

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن