خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متاسفانه توی کشور ما مردم همه چی رو می خوان سیاسی کنند
      خز کردن یه موضوع رو هم همیشه انجام میدن
      وگرنه برنامه خندوانه برای مردم غمگین و افسرده ایران یه نعمت به حساب میاد

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان ناموسا بساط روشن فکریتونو جمع کنید برید ی جا دیگه پهن کنین حوصله این حرفاتونو دیگه ندارم
      ی برنامه هم اومده داره برا ی ساعت ملتو میخندونه اینطوری میگین
      بعد همین روشن فکرا میان میگن چرا ایران غمگین ترین کشور جهانه !
      دیشب هرکی جناب خان دهن سرویس رو میدید از خنده روده بر میشد جز اینا
      جمع کنید ناموسا
      بعد ی چیز دیگه انصافا شمایی که به ژوله رای دادین برین چهارتت استند اپ کمدی تو ماهواره یا توی یوتیوب حتما ببینید
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      ولی من و خیلیا ی دگه لذتی تو این برنامه نمیبینیم .. مردم بیکار و بلانسبت ابله ما اومدن واسه ژوله صفحه زدن و ... .. یکم فکرامونو باز کنیم تا کی تو این بدبختی و نفهمی خودمون بمونیم ... یه عده مردم نشستن تو استودیو الکی میخندن ... اینم شد برنامه !!!! ... مردم ما به این چیزا سرگرم میشن که کاری به کار بقیه نداشته باشن و سرشون تو کار خودشون باشه .. ماشالله دیگه ما هم انده فرهنگ و ادبیم .. برو تو اینستا ببین چقد صفحه و پیج زدن و فحش و فحش کاری شده .. که چی بشه مثلا .! بیا حاجی ژوله اول شد .. ولی ما هنوز سرجامونیم ...
      سطحی نگری برخی تا چقدر..؟ ابتدا که سنگ بنای خندوانه و استندآپ کمدی گذاشته شد، فقط به این خاطر بود که مردم شب ها یک ساعت از فشار زندگی که در طول روز بهشون وارد میشد،راحت باشن..اینقدر مردم اسقبال کردن که بیش از 4 ملیون نفر در رقابت جذاب ژوله و امین حیایی شرکت کردن..اینکه به مردم توهین کنی و اونا رو بیکار و ابله و نفهم و .. بخونی اوج بی خبری شما رو از دنیای اطراف نشون میده..چیزی که تو الان بیهوده میخونی،سال هاست توی آمریکا و اروپا انجام میشه و حتی سالن های 20 هزار نفری پر میشه و مردم میشینن و فقط میخندن..فقط...
      این که شما از برنامه لذت نمیبری حتما ریشه ای هستش و بهتره که به پزشک مراجعه کنی..اما خندوانه چیزی هست که سال ها جاش توی تلویزیون ما خالی بود و این همون چیزی هست که مردم میخوان... درحدی نیستی که ملت شریف ایران رو با این القاب صدا بزنی و رامبد جوان که نماینده ی شادی هرچند کوتاه مردم هست رو بی ارزش جلوه بدی...خنداندن و شاد کردن مردم کار بسیار مقدسی هست و البته بسیار رایج توی دنیا...این لینک چند استندآپ کمدی توی امریکا و اروپا که مردم میرن و حال میکنن.اما حالا که تو ایران یه همچین کارایی میخواد انجام بشه و بیش از 30 میلیون بیننده دارد، تو میای و بیش از نیمی از مردم رو اون طور خطاب میکنی..به راستی که چه شخصیت کدری
      ..یاعلی مدد...
      #خندوانه

لینک فیلم استداپ توی دنیا
      ویرایش توسط M.javaddd : 31 شهریور 1394 در ساعت 14:18

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      دوستان ناموسا بساط روشن فکریتونو جمع کنید برید ی جا دیگه پهن کنین حوصله این حرفاتونو دیگه ندارم
      جمع کنید ناموسا
      بعد ی چیز دیگه انصافا شمایی که به ژوله رای دادین برین چهارتت استند اپ کمدی تو ماهواره یا توی یوتیوب حتما ببینید
      کاشکی یه چیزی توش بود که ما بهش بخندیم یه قسمتشو دیدم به جای خنده اعصابم بهم ریخت الکی میومدن هر هر میخندیدن و یه آهنگم روش گذاشته بودن ...
      بله ما بساط روشن فکری رو جمع کردیم .. این شما و اینم آقای ژوژولو ... راستی به نظرت ژوژولو بهتر بود یا حیایی ؟

راستی خبر جدیدو شنیدی : http://www.morahem.com/majale/zanjan...soon-pictures/

نه خب نشنیدی مگه حاجی ژوله میزاره ...

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جمع کنید ناموسا
      کاشکی یه چیزی توش بود که ما بهش بخندیم یه قسمتشو دیدم به جای خنده اعصابم بهم ریخت الکی میومدن هر هر میخندیدن و یه آهنگم روش گذاشته بودن ...
      بله ما بساط روشن فکری رو جمع کردیم .. این شما و اینم آقای ژوژولو ... راستی به نظرت ژوژولو بهتر بود یا حیایی ؟

راستی خبر جدیدو شنیدی : بابک زنجانی به زودی از زندان آزاد میشود +تصاویر - مجله اينترنتي مراحم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

راستی خبر جدیدو شنیدی : بابک زنجانی به زودی از زندان آزاد میشود +تصاویر - مجله اينترنتي مراحم

داداش افسردگی داری خودتو به ی روانپزشک نشون بده جدی میگم اولین کسی هستی که میبینم خندوانه رو دیده و نخندیده
      در مورد بابک زنجانی هم به قول ی بنده خدایی دایورت کردم

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سطحی نگری برخی تا چقدر..؟ ابتدا که سنگ بنای خندوانه و استندآپ کمدی گذاشته شد، فقط به این خاطر بود که مردم شب ها یک ساعت از فشار زندگی که در طول روز بهشون وارد میشد،راحت باشن..اینقدر مردم اسقبال کردن که بیش از 4 ملیون نفر در رقابت جذاب ژوله و امین حیایی شرکت کردن..اینکه به مردم توهین کنی و اونا رو بیکار و ابله و نفهم و .. بخونی اوج بی خبری شما رو از دنیای اطراف نشون میده..چیزی که تو الان بیهوده میخونی،سال هاست توی آمریکا و اروپا انجام میشه و حتی سالن های 20 هزار نفری پر میشه و مردم میشینن و فقط میخندن..فقط...
      این که شما از برنامه لذت نمیبری حتما ریشه ای هستش و بهتره که به پزشک مراجعه کنی..اما خندوانه چیزی هست که سال ها جاش توی تلویزیون ما خالی بود و این همون چیزی هست که مردم میخوان... درحدی نیستی که ملت شریف ایران رو با این القاب صدا بزنی و رامبد جوان که نماینده ی شادی هرچند کوتاه مردم هست رو بی ارزش جلوه بدی...خنداندن و شاد کردن مردم کار بسیار مقدسی هست و البته بسیار رایج توی دنیا...این لینک چند استندآپ کمدی توی امریکا و اروپا که مردم میرن و حال میکنن.اما حالا که تو ایران یه همچین کارایی میخواد انجام بشه و بیش از 30 میلیون بیننده دارد، تو میای و بیش از نیمی از مردم رو اون طور خطاب میکنی..به راستی که چه شخصیت کدری
      ..یاعلی مدد...
      #خندوانه

لینک فیلم استداپ توی دنیا
      دوست عزیز اولن من مردمو ابله خطاب نکردم روی صحبتم با اونایی که دارن رو اینستا و تلگرام و ... فحش خار مادر به همدیگه میدن ؟که چی ؟ حیای بهتر بود یا ژوله ؟ مگه ندیدی چه غوغایی بود تو این برنامه ها این روزا ... همه دارن همو میکوبن به خاطر این دو تا .. حالا ژوله اول شد .. چی شد ؟ مشکل حل شد ؟ فحشا تموم شد ؟ ... نه دوست عزیز این تویی که بی خبری ... شخصیت جنابعالی هم از این لحن حرف زدنتون معلوم شد دیگه حرفی ندارم من .. فقط اینو بدون دزد میبیاردی داره آزاد میشه و تو هنوز تو کف ژوژولیتی عزیز ...
      یا حق
      موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در کل برنامه خوبیه حداقل از بقیه یه سر و گردن بهتره

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش افسردگی داری خودتو به ی روانپزشک نشون بده جدی میگم اولین کسی هستی که میبینم خندوانه رو دیده و نخندیده
      در مورد بابک زنجانی هم به قول ی بنده خدایی دایورت کردم
      والله من به اونایی که تو صحنه الکی به یه آهنگ میخندیدن پیشنهاد میکنم حتما یه روانپزشک برن ... طرف میاد یه جوک میگه یه شکلکی ادایی در میاره بقیه میخندن خوب این حق ولی آقای رامبد جوان یه آهنگ میزار و بقیه هر هر هر .. خدا رحم کنه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والله من به اونایی که تو صحنه الکی به یه آهنگ میخندیدن پیشنهاد میکنم حتما یه روانپزشک برن ... طرف میاد یه جوک میگه یه شکلکی ادایی در میاره بقیه میخندن خوب این حق ولی آقای رامبد جوان یه آهنگ میزار و بقیه هر هر هر .. خدا رحم کنه
      داداش داشتی از پیش روانشناس برمیکشتی خونه ی سر هم برو به ی چشم پزشک سر بزن ( شوخی میکنم به دل نگیر حاجی )
      چون به مولا من دارم ی ساله این برنامه رو میبینم این چیزایی که میگو توش ندیدم

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به چالش کشیدن شخصیت های سیاسی و مسایل روز اجتماعی و شوخی با مسایل جنسی جزو جدا نا بذیر استند اب های کمدی بودن و هستند

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم نمیدونم چرا خندم نمیگیره

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضیا چقدر بیکارنا
      من نمیدونم ژوژولو کیه و نه تتلو!
      فقط میدونم یه مشت بیکار، همش میرن تو حاشیه
      حالا رای بدیم چی تو جیب ما میره؟
      ...

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش داشتی از پیش روانشناس برمیکشتی خونه ی سر هم برو به ی چشم پزشک سر بزن ( شوخی میکنم به دل نگیر حاجی )
      چون به مولا من دارم ی ساله این برنامه رو میبینم این چیزایی که میگو توش ندیدم
      من خیلی وقت پیش حدود 5 ماه این برنامه رو اتفاقی از تو شبکه نسیم دیدم ... فک کنم اولاش اینه رامبد میاد یه سام علیکی میده و یه آهنگ پخش میشه و بقیه هر هر هر میخندن باهاش رامبدم میخنده البته ... دیگه از اون اتفاق به بعد یه حس تنفری نسبت به این برنامه دارم وقتی اون صحنه رو دیدم بلانسبت حس کردم اونایی که تو استودیو هستنو اووسکوول فرض کردن ...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اولن من مردمو ابله خطاب نکردم روی صحبتم با اونایی که دارن رو اینستا و تلگرام و ... فحش خار مادر به همدیگه میدن ؟که چی ؟ حیای بهتر بود یا ژوله ؟ مگه ندیدی چه غوغایی بود تو این برنامه ها این روزا ... همه دارن همو میکوبن به خاطر این دو تا .. حالا ژوله اول شد .. چی شد ؟ مشکل حل شد ؟ فحشا تموم شد ؟ ... نه دوست عزیز این تویی که بی خبری ... شخصیت جنابعالی هم از این لحن حرف زدنتون معلوم شد دیگه حرفی ندارم من .. فقط اینو بدون دزد میبیاردی داره آزاد میشه و تو هنوز تو کف ژوژولیتی عزیز ...
      یا حق
      موفق باشی
      خخخخ باشه من بدترین آدم دنیا هستم اما حداقل : 1- به هیچ یک از هموطنام بخصوص اونایی که میشینن و خندوانه میبینن و حال میکنن توهین نمیکنم...
      2-شما داری چی رو به چی ربط میدی خداییشش.من خندوانه نشینم ببینم و نخندم که بابک زنجانی میخواد آزاد بشه؟جهنم. سر خودم سلامت..هر چند که باید باهاش برخورد بشه و حق مردم رو ازش بگیرن اما دلیل نمیشه که من نشینم و یه ساعت هر شب کیف کنم..
      3-توی استدآپ کمدی اول و اخر شدن مهم نیس، مهم اینه که مردم شاد میشن و البته رقابت چیز طبیعی هستش و برنامه ای با این سطح مخاطب مردم رو به تکاپو و کیف کردن میندازه... چقدر سطح فکر برخی پایینه..البته شایدم دلیل پزشکی مثل افسردگی داشته باشه..نمیدونم والا
      4- # من یه ژوژولیتی و خنوانه ای هستم و حال دنیا رو میکنم...خخخخخ #خندوانه
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن