خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب از نظر تست نسبت به دیگری غنی تر و با کیفیت تر ا

رأی دهندگان
    202. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع گاج ( IQ )

68 33.66%
    • کتاب جامع مهر و ماه

57 28.22%
    • کتاب جامع خیلی سبز

77 38.12%
    صفحه 31 از 33 نخستنخست ... 21303132 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 451 به 465 از 489
    1. Top | #451
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      الان چیزی که با توجه به نظرات و نظرسنجی تاپیک بدیهی هست این هست که هر سه کتاب خوبی هستن و استفاده کنندگان خودشون رو دارن . افراد مختلف سطح متفاوتی دارن و با سبک تدریس مختلفی ممکنه ارتباط برقرار کنن

بهترین راه این هست که فرد خودش به نمونه صفحات مراجعه کنه و با توجه به نیاز خودش و سبک و سطح کتاب که بررسی شده انتخاب کنه

من به شخصه از خیلی سبز استفاده میکنم چون درسنامه ش بهتر تونستم بفهمم و با کتاب همراه بشم و خسته م نکنه حالا بر فرض اگر در زمان مناسبی مثل بهمن تونستم کتاب رو تموم کنم حداقل مباحث اصلی درس رو کتابی مثل iq گاج رو هم استفاده میکنم برای تست بیشتر ( سبز و مهرماه تفاوتشون در درسنامه هست چندان فرق ندارن )

2. Top | #452
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها

.
      برای رشته تجربی کتاب میخاید یا ریاضی؟؟اخه میگید دیفرانسل خوندید اما توی تاپیکای تجربیا هستین!!
      برای رشته تجربی برای چیزی که شما میگید خیلی سبز خیلی خوبه..من ریاضی از فصل مشتق ب بعد دبیر نداشتم وهمینو خوندم وکاملن راضی بودم و همه چی رو کامل یاد گرفتم : )اگه اینو تموم کردید دیدید تست سخت تر میخاید برید از کتاب های ازمون تست بزنید
      عزیزم بله من کنکور تجربی قراره شرکت کنم ولی لیسانس مهندسی دارم .
      بله دوستان هم راهنمایی کردن همین کتاب خیلی سبز رو گرفتم .امیدوارم خوب پیش برم باهاش....
      ممنون از شما بابت توجهتون...

3. Top | #453
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اقا فارغ از درسنامه ، به طور نسبی ریاضی مهر وماه تستای دشوارتری داره یا خیلی سبز؟؟

4. Top | #454
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط janvaljan نمایش پست ها
      اقا فارغ از درسنامه ، به طور نسبی ریاضی مهر وماه تستای دشوارتری داره یا خیلی سبز؟؟
      iq

5. Top | #455
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      ای کیو و خیلی سبز

6. Top | #456
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درس نامه تخته سیاه عالیه+تستای خوشخوان(اگه دنبال درصد بالای ۹۰هستین)

7. Top | #457
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      کلا دوتا رو خیلی پیشنهاد میدن یکی خیلی سبز یکی مهر و ماه( واسه کسایی که پایشون قوی تره)ولی خب بازم انتخاب منابع با خودتون که با چه کتابی راحتید

8. Top | #458
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در کنار تمام اینا حتما حتما درسنامه و تستای تخته سیاهم یه نگا بندازین .
      بخصوص تستاش . من کتابی ندیدم به غیر این که سوالای کانون و گزینه دو رو هم آورده باشه تو تستا . سنجش و سوالای ریاضیارو هم داره .

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

9. Top | #459
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      در کنار تمام اینا حتما حتما درسنامه و تستای تخته سیاهم یه نگا بندازین .
      بخصوص تستاش . من کتابی ندیدم به غیر این که سوالای کانون و گزینه دو رو هم آورده باشه تو تستا . سنجش و سوالای ریاضیارو هم داره .
      یه چیزی می گم بدتون نیاد . پارسال چاپ جدیدشو که اومد گرفتم . چنتا فصل اولی باهاش اومدم جلو خوب بود . ولی کم کم اینقدر غلطاش زید میشد که دلم می خواست اتیشش بزنم . داخل یه فصلیش یادمه یه نموداریش یادش رفته بود چاپ کنه اومده بود داخل کانالش توضیح می داد . دیگه نمی دونستم اینو کجای دلم بزارم . ولی اگر یکم روی این کتاب نظارت میشد . خیلی کتاب خوبی میشد و اینکه بهت بگم درسنامه اش عالیه ولی کامل تز از مهرو ماه ندیدم

10. Top | #460
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها تا میتونین تست زیاد بزنین.ریاضی ینی تست.همه کتابا خوبن بستگی به خودتون داره.فقط منبع عوض نکنید.همونی که دارید چند بار بزنید خیلی تاثیر بیشتری داره.ولی خب چون من عمران خوندم ریاضی تو خونمه و سال ۹۱ حدود۷۰ درصد ریاضی رشته ریاضی فیزیک زدم.امسال می خوام واسه کنکور ۱۰۰ بزنم.هر مشاوره ای راجب به ریاضی داشتید در خدمتم @farzad_minaeiآیدی تلگرام.موفق باشید

11. Top | #461
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام من بین مهر و ماه و خیلی سبز مرددم . سطح ریاضیم متوسط و رو به بالاست اما سرعت تست زنیم پایینه و هنوز هم احساس میکنم نیاز به درس نامه دارم و چون خیلی سبز شیمی 3 و پیش رو دارم و استفاده کردم درس نامه هاش واقعا عالیه ولی از مهر و ماه هیچ کتابی نداشتم که ببینم چطوریه؟شما بگید خیلی سبز یا مهر و ماه؟

12. Top | #462
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من آی کیو رو دارم و به نظر خودم کتاب خوبیه(کلا خدا خیر گاج بده به خاطر ریاضیش!)

13. Top | #463
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا ای کیوهای گاج عالیه

14. Top | #464
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      سلام مهر و ماه سطح تستاش بالاتره از خیلی سبز

15. Top | #465
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      با عرض سلام خدمت اساتید گرامی انجمن کنکور و همچنین دانشجو ها و کنکوری های عزیز

اخیرا کتاب ریاضیات تجربی جامع گاج از مجموعه های iq منتشر شده

و اینم نمونه صفحه این کتاب

http://dl.paytakhteketab.com/iq-riazi-tajrobi-gaj.rar

و کتاب

و اینم نمونه صفحه

http://s1.mehromah.ir/sample_book_%2.../pdfs/109a.pdf

از دوستان گرامی خواهشمندم تجربه های خودشون درباره کتاب مهر و ماه در اختیار ما بزارن و همچنین اگر تونستید نظرتون رو درباره ی کتاب ای کیو گاج هم بگید و یه مقایسه اجمالی داشته باشیم

درباره نقطه ضعف ها و نقطه قوت های این کتاب هم اگر نظری داشتید بیان کنید

منتظر نظر دوستان هستیم

بستگی به سطح هر دانش آموز داره اما خیلی سبز درسنامه عالی داره و سطح تستاش معمولیه سطح بعد از اون به لحاظ دشواری مهر و ماه هست و سطح تستای ای کیو گاج به مراتب سختتره نسبت به دوتا کتاب قبلی

صفحه 31 از 33 نخستنخست ... 21303132 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن