خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برای جمع بندی ازمون های کانون

دوستان عزیز همونطوری که میدونید برای ازمون های دو هفته ای کانون باید سه روز اخر رو جمع بندی کنیم

اما نمیشه که بشینی همه فصل رو به طور مفصل بخونیم
      چکار کنیم برای جمع بندی ازمون های برنامه ای ؟

کتاب های خط ویژه گاج چجورین ؟
      ایا این کتابها نکات کامل رو شامل میشن یعنی منبع خوبی برای مرور هستند یا نه ؟

اگر کتاب یا راهکاری دیگه سراغ دارین بگین ؟
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      سلام...
      به نظر من خلاصه نویسی اینجا خیلی کارآمد هست بخصوص توی عمومی
      اختصاصی هم تست نشاندار (یعنی تستایی که قبلا مشخص کردی)

3. Top | #3
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام...
      بنظرم من 4 روز آخر آ.آزمایشی رو و واسه جمع بندی قرار بدید بهتره!4روز واسه قلمچی و 6/7 روز گزینه 2 و....
      واسه عمومی ها:
      ادبیات؛
      قرابت و آرایه ها:! مرور نمیخواد
      زبان فارسی:خلاصه نویسی/حل تست مادر
      لغت و املا:مرور ساده
      دینی:به نظرم مرور نمیخواد این درس ولی بعضی از کتاب ها تست هایی رو مشخص کردن برای جمع بندی و مرور(مثل گاج مبکرو)
      EN,Ar:مرور خلاصه نویسی های قواعد/گرامر و مرور سریع لغات و حل چندتا کلوزتست و ریدینگ...
      به صورت کلی توی عمومی ها زیاد خلاصه نویسی نمیشه! بیشتر برای جمع بندی تست جامع میزنن.
      اما اختصاصی ها...
      زیست:برای این درس هم در ابتدا خلاصه نویسی پیشنهاد نمیشه.شما باید در ایتدا کامل بر موضوع مسلط بشید.با آموزش کامل و حل تست های مفهمومی و... بعد از اون شما میتونید خلاصه نویسی کنید.اون زمان هست که شما کامل به مطال مسلط هستید و متوجه هستید که کجا مهم بود کجا نبود و توی کجا مشکل داشتی و...
      میای با زبون خودت بعضی مطالب رو خلاصه نویسی میکنی.(میتونی بعد از آزمون هم این کار رو بکنی)
      زدن آزمون جامع هم قبل آزمون آزمایشی میتونه خیلی برای جمع بندی و مرور این درس مفید باشه.
      یه چیزه دیگه که خیلی مهم هست اینه که شما برای مرور بهتره فقط از خود کتاب استفاده کنید.تورق صحیح....
      یعنی کتاب کمک آموزشی و...بیشتر جنبه آموزش و یاد دادن مفهوم درس رو به شما دارن!
      ولی ادبیات کتاب یکم فرق داره با این ها.... و توی کنکور و آزمون های استاندارد ادبیات کتاب حرف اول و آخر رو میزنه.
      کتاب همایش زیست عمارلو هم خوب هستش(که برای دوران جمع بندی هست نه الان....!!)
      ولی یادتون باشه خلاصه نویسی که خود شما مینویسی خیلی بهتر از اینه که از روی خلاصه یه نفر دیگه بخونی!!

واسه شیمی هم مرور درسنامه ها+حل تست های علامت دار و مادر
      کتاب فیل شیمی مبتکران تو این زمینه خیلی خوب کار کرده.

برای ریاضی و فیزیک هم فقط و فقط حل تست!مرور با تست!!بهترین روش هست برای مرور و ج.بندی این دروس
      البته قبلش هم میتونید یه مرور سریع روی درسنامه ها داشه باشید(اگه یادتون رفته)

این ها همه به کنار تحلیل و ارزیابی آزمون هم به کنار!
      واقعا خیلی مهمه! بهتره یه کلاسور برای آزمون هاتون بگیرید و واسه هردرس توی هر آزمون یه بخشی رو برای بررسیش قرار بدید.
      مخصوصاً واسه دروس اختصاصی
      مثلا برای زیست.شما سوالX رو غلط حل کردی! خب علت پاسخ نادرست؟! نکته تست چی بود؟!
      شما این کار رو تو هر آزمون انجام میدی و در آخر که زمان جمع بندی کنکور هست شما این برگه های کلاسور رو جدا میکنی برگه های و هر درس رو کنار هم میذاری...یه جزوه تر تمیز از مجموعه سوتی های شما طی این این آزمون هایی که دادید خلق میشه!
      اونا رو هم مرور میکنی به موقعش!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها
      سلام...
      بنظرم من 4 روز آخر آ.آزمایشی رو و واسه جمع بندی قرار بدید بهتره!4روز واسه قلمچی و 6/7 روز گزینه 2 و....
      واسه عمومی ها:
      ادبیات؛
      قرابت و آرایه ها:! مرور نمیخواد
      زبان فارسی:خلاصه نویسی/حل تست مادر
      لغت و املا:مرور ساده
      دینی:به نظرم مرور نمیخواد این درس ولی بعضی از کتاب ها تست هایی رو مشخص کردن برای جمع بندی و مرور(مثل گاج مبکرو)
      EN,Ar:مرور خلاصه نویسی های قواعد/گرامر و مرور سریع لغات و حل چندتا کلوزتست و ریدینگ...
      به صورت کلی توی عمومی ها زیاد خلاصه نویسی نمیشه! بیشتر برای جمع بندی تست جامع میزنن.
      اما اختصاصی ها...
      زیست:برای این درس هم در ابتدا خلاصه نویسی پیشنهاد نمیشه.شما باید در ایتدا کامل بر موضوع مسلط بشید.با آموزش کامل و حل تست های مفهمومی و... بعد از اون شما میتونید خلاصه نویسی کنید.اون زمان هست که شما کامل به مطال مسلط هستید و متوجه هستید که کجا مهم بود کجا نبود و توی کجا مشکل داشتی و...
      میای با زبون خودت بعضی مطالب رو خلاصه نویسی میکنی.(میتونی بعد از آزمون هم این کار رو بکنی)
      زدن آزمون جامع هم قبل آزمون آزمایشی میتونه خیلی برای جمع بندی و مرور این درس مفید باشه.
      یه چیزه دیگه که خیلی مهم هست اینه که شما برای مرور بهتره فقط از خود کتاب استفاده کنید.تورق صحیح....
      یعنی کتاب کمک آموزشی و...بیشتر جنبه آموزش و یاد دادن مفهوم درس رو به شما دارن!
      ولی ادبیات کتاب یکم فرق داره با این ها.... و توی کنکور و آزمون های استاندارد ادبیات کتاب حرف اول و آخر رو میزنه.
      کتاب همایش زیست عمارلو هم خوب هستش(که برای دوران جمع بندی هست نه الان....!!)
      ولی یادتون باشه خلاصه نویسی که خود شما مینویسی خیلی بهتر از اینه که از روی خلاصه یه نفر دیگه بخونی!!

واسه شیمی هم مرور درسنامه ها+حل تست های علامت دار و مادر
      کتاب فیل شیمی مبتکران تو این زمینه خیلی خوب کار کرده.

برای ریاضی و فیزیک هم فقط و فقط حل تست!مرور با تست!!بهترین روش هست برای مرور و ج.بندی این دروس
      البته قبلش هم میتونید یه مرور سریع روی درسنامه ها داشه باشید(اگه یادتون رفته)

این ها همه به کنار تحلیل و ارزیابی آزمون هم به کنار!
      واقعا خیلی مهمه! بهتره یه کلاسور برای آزمون هاتون بگیرید و واسه هردرس توی هر آزمون یه بخشی رو برای بررسیش قرار بدید.
      مخصوصاً واسه دروس اختصاصی
      مثلا برای زیست.شما سوالX رو غلط حل کردی! خب علت پاسخ نادرست؟! نکته تست چی بود؟!
      شما این کار رو تو هر آزمون انجام میدی و در آخر که زمان جمع بندی کنکور هست شما این برگه های کلاسور رو جدا میکنی برگه های و هر درس رو کنار هم میذاری...یه جزوه تر تمیز از مجموعه سوتی های شما طی این این آزمون هایی که دادید خلق میشه!
      اونا رو هم مرور میکنی به موقعش!
      اول اینکه فوق العاده متشکرم برای توضیحاتتون

شما نظری درباره کتابهای جمع بندی خط ویژه ندارید؟
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

5. Top | #5
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliseydali نمایش پست ها
      اول اینکه فوق العاده متشکرم برای توضیحاتتون

شما نظری درباره کتابهای جمع بندی خط ویژه ندارید؟
      نه چون تاحالا نداشتم ولی میدونم برای بعضی درسا خوب کار کرده نه برای همه...
      پیشنهاد من واسه جمع بندی زیست و شیمی همون کتابایی بود که بالا گفتم!
      ضمناً برای جمع بندی تست کنکور های سراسری سال های قبل رو هم میزنن که این کار خیلی خیبی مهم هست!
      تا اونجایی که من میدونم 2 کتاب خوب دراین زمینه موجوده!
      یکی 30سال کنکور کانون و یکی هم دوردنیا در4روز گاج
      که من بیشتر نظرم روی گاج هست.چون خیلی خوب تشریح کرده همه گزینه ها رو و درکل بهتره!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین جمع بندی که سه روز وقت دارین روز اولش بشینین تستاییو که زدین چشم زنی مرور کنین فقط مرور .. روز دوم آزمونای جامع آخر هر فصل رو بزنین .. روز آخرم فقط مرور درسا و فرمولا و زیست ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بنظر من دو روز واسه جمع بندی کافیه....یک روز عمومی و یک روز اختصاصی....واسه جمع بندی هم فقط مرور درسنامه و تست های علامتدار واسه تموم درس ها......یه پیشنهاد هم دارم:اخر هفته یعنی روز جمعه به مرور مطالبی که در طول هفته خوندین بپردازین

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه تاپیک خوبی! من هم به راهنمایی نیاز دارم.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم واسه جمع بندی تا حد امکان باید فقط تست باشه اونم تستایی که خودتون علامت زدین

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان بهترین روش جمع بندی قبل ازمونا برای شیمی چیه؟؟؟مثل ریاضی و فیزیک تست نشاندارهارو بزنیم؟؟؟
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن