خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ultimate نمایش پست ها
      سلام دوستان. من امسال کنکور دادم و دانشگاه روزانه هم قبول شدم. یه دونه درس مردودی داشتم که شهریور امتحان دادم و قبول شدم. امروز رفتم مدرسه واسه گرفتن گواهی دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی بهم گفتن چون توی شهریور امتحان دادی گواهیت هنوز آماده نیست و باید صبر کنی تا جواب اعتراضات بیاد یعنی تو روزهای آینده!!!
      منم فردا باید ثبت نام اینترنتی انجام بدم و سه شنبه هم باید حضوری برم دانشگاه واسه تحویل مدارک.
      اگه تا سه شنبه گواهی پیش دانشگاهی آماده نشه تکلیف من چیه؟ بدون مدارک که نمیشه برم دانشگاه واسه ثبت نام. بدون مدارک که تاییدیه تحصیلی هم بهم نمیدن. خواهشا راهنماییم کنید که چیکار کنم. بدجوری اعصابم داغون شده. پیشاپیش ممنونم.
      این گواهی تا 31 ام فرصت داره که بفرستیش

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ultimate نمایش پست ها
      سلام دوستان. من امسال کنکور دادم و دانشگاه روزانه هم قبول شدم. یه دونه درس مردودی داشتم که شهریور امتحان دادم و قبول شدم. امروز رفتم مدرسه واسه گرفتن گواهی دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی بهم گفتن چون توی شهریور امتحان دادی گواهیت هنوز آماده نیست و باید صبر کنی تا جواب اعتراضات بیاد یعنی تو روزهای آینده!!!
      منم فردا باید ثبت نام اینترنتی انجام بدم و سه شنبه هم باید حضوری برم دانشگاه واسه تحویل مدارک.
      اگه تا سه شنبه گواهی پیش دانشگاهی آماده نشه تکلیف من چیه؟ بدون مدارک که نمیشه برم دانشگاه واسه ثبت نام. بدون مدارک که تاییدیه تحصیلی هم بهم نمیدن. خواهشا راهنماییم کنید که چیکار کنم. بدجوری اعصابم داغون شده. پیشاپیش ممنونم.
      مشکلی نیست ، موقع ثبت نام دانشگاه تعهد میدی بهشون که تا 15 مهر مدرک رو براشون ببری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن