خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه شرط قبولی ازاد هم ترازه.روی تراز خیلی اثر داره نامرد
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

2. Top | #17
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان چرا نمیخوایید باور کنید اگر معدلتون کمه برید دیپ مجدد بگیرید خب چه کاریه آخه ؟اگر میخوای بدونی میشه یا نمیشه خب تلاشت رو بکن موقع دادن نتایج ببین میشه یا نه؟به نظرتون بهتر نیستش؟ اخرش اینه میشید پشت کنکور مثل خیلیای دیگه.این رو هم بگم دیپ مجدد هم زیاد جواب نمیده چون ریسکش بالاس

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اینجا کسی نبود اطلاعی داشته باشه؟؟؟؟
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیپ مجدد چیه باو! منم معدلم کمه ولی به هیچ عنوان سمت همچین چیزی نمیرم! کی حال داره کلی از وقت کنکورش بزنه تشریحی بخونه اونم درسی مثل ریاضی و فیزیک که وقتی تو جو مدرسه هم بودیم بالای 15 گرفتنش سخت بود! کلاً وقت کنکور میره میشه کلاً روی کنکور سرمایه گذاری کرد, بابا جان تو وقتی بزنی:

ادبیات 60

عربی 70

دینی 70

زبان 80

ریاضی 30

زیست 70

فیزیک 50

شیمی 60

رتبت بصورت خام بین 800 تا 1200 باید بشه توی منطقه 2! حالا تاثیر معدلیا تراز یا هر کوفت دیگه ای نهایت تورو می کنه 3000! باور کن عقبتر از این نمی افته کسی با این درصدا!
      این دوستمون که رتبش شده 2600 با معدل 13, درصداشو واسه همین می خوام, مطمئن باشین یه چیزی توی همین مایه ها زده

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      pesar amoo man ba moadele 13 pezeshki shahrood qabol shod rotbe1300 sale 93

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ایده آل نمایش پست ها
      pesar amoo man ba moadele 13 pezeshki shahrood qabol shod rotbe1300 sale 93
      خیلیا میگن دوست من،پسر عموی من،پسر عمه ای من،همکلاسی من و... بامعدل کم پزشکی قبول شده.ولی کو مدرک؟؟؟کو کارنامه؟؟؟فقط در حد حرف
      الان این دوستمون میگه با معدل زیر14 رتبه2600شده ولی چرا کارنامشو نمیذاره؟؟

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      خیلیا میگن دوست من،پسر عموی من،پسر عمه ای من،همکلاسی من و... بامعدل کم پزشکی قبول شده.ولی کو مدرک؟؟؟کو کارنامه؟؟؟فقط در حد حرف
      الان این دوستمون میگه با معدل زیر14 رتبه2600شده ولی چرا کارنامشو نمیذاره؟؟
      کارنامه و مدرک هم تا دلت بخواد فوتوشاپ هست بهترین کار اینه بشینی پیش طرف با هم برین تو سایت سنجش نگاه کنیم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا همینی که میگه شدم2700 کارنامه نمیزاره پیام خصوصی هم جواب نمیده
      مشخصه داره دروغ میگه.کاشکی یه نفر بود واقعا مارو قانع میکرد که میشه این رتبه رو اوورد با معدل کم و بیخیال دیپ مجدد بشیم

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان من دوستم با معدل کتبی 9 رتبش شد 49 منطقه سه . خداشاهده راست میگم . با میانگین درصد های 70 . پزشکی دانشگاه تهران نیم سال دوم قبول شد اونوقت یکی از اشناهامون با معدل کتبی 19 نتونسته تا حالا مجاز به انتخاب رشته بشه . البته این مال کنکور 91 هستش الان فرق کرده شاید

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش کنکور 91 که اصلاً معدل تاثیر منفی نداشت! از 93 برا ما تاثیر منفی گرفتن!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان واسه رشته ریاضی میشه معدل 15 رو جبران کرد؟ من تا 8000-9000 هم راضیم ولی دارم واسه 2000 میخونم

میخوام بدونم چه قدر رتبه رو جابه جا میکنه؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چی بگیم والا.خدا کنه بشه.من الان سر در گمم.نمیدونم دیپ مجدد بگیرم یا نگیرم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوست من اگه بخوای درگیر این حرف ها بشی همه چیزو از دست دادی
      شما همه رو 80 بزن ببینی میشی یا نه
      کار نشد نداره مونده به خودت
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      عنوان کاملاً گویاست, توروخدا جواب بدین
      یه نفرو میشناسم با معدل 13.5 1085 منطقه یک ریاضی شد البته معدل کتبی و درصداشو تقریبی یادمه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alifh نمایش پست ها
      یه نفرو میشناسم با معدل 13.5 1085 منطقه یک ریاضی شد البته معدل کتبی و درصداشو تقریبی یادمه
      داداش تجربی منظورمونه

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)