خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

**راهنمایی پیدا کردن محل دانشگاه ها

خب دوستان این تاپیک خیلی جاش خالی بود برای اینه ک ماهایی ک ترم اول هستیم و باید بریم یه مکان دیگه برای تحصیل راحت بتونیم از بقیه افراد بومی اونجا کمک بگیریم و با استفاده از وسائل نقلیه عمومی به محل دانشگاهمون برسیم.فقط چند تا نکته:

-مکان و اسم دانشگاه و شهر محل سکونت (منزل خودتون) رو حتما بیان کنید.
      -سعی کنید از گوگل مپ برای راهنمایی افراد استفاده کنید.
      -دوستان فارغ التحصیل دانشگاه مد نظر خیلی به کمکمون میان و حتما راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب خودم شروع میکنم؛ازاد کرج قبول شدم تا کرج با مترو میرم بقیشو باید چه کنم؟تهران میشینیم.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      به نظرم اینجوری نمیشه آدرسو یاد گرفت برای این کار همون یه بار ببینی بهتر تو ذهنت میمونه تا این مدل...یه بار پیاده با یکی از هم اتاقیات یا هم دانشگاهیات بری بهتر از اینه اون بهت مسیر و محل اتوبوس و مترو و...نشون میده... وقتی نه دانشکده رو دیدی نه با خیابوناش آشنایی داری این مدل به درد نمی خوره...بعضی چیزا به نظرم بصریه...
      حرف شما درسته ولی برا اونا ک بار اول میخوان برن و میگم.مثال زدم الان من میخوام برم کرج از کی کمک بگیرم؟باید بیام اینجا اونا ک بلدن بهم بگن تا رفتم اونجا سردرگرم نباشن مخصوصا اینکه بعضی دانشگاه ها برا ثبت نام ساعتی هست و باید سر وقت خودش اونجا حضور پیدا کنی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول ادرس دانشگاتون رو از سایتش دربیارید بعد حتما با استفاده از گوگل مپ مکانشو شناسایی کنید و زمان راه هارو تخمین بزنید.
      اگر از مترو استفاده میکنید حتما نقشه مترو رو تو گوشیتون بریزید.(تو نرم افزار جعبه ابزار هست)
      حواستون باشه موقع خط عوض کردن اشتباه نکنید مثلا اگرمیخواید ایستگاه قیطریه برید وقتی تو امام خمینی پیاده شدید باید به سمت تابلو تجریش برید(این خیلی اشتباه رایجه چون تجریش یا کهریزک هردو رو خط یک هستند طرف اشتباهی میره به سمت کهریزک و فکر میکنه خطشو درست عوض کرده)
      هر کاری کنید بار اول یه خورده سخته پیدا کردن آدرس ولی کلا نگران نباشید. سعی کنید زودتر از قرار موعد راه بیفتید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود قهرمانی نمایش پست ها
      اول ادرس دانشگاتون رو از سایتش دربیارید بعد حتما با استفاده از گوگل مپ مکانشو شناسایی کنید و زمان راه هارو تخمین بزنید.
      اگر از مترو استفاده میکنید حتما نقشه مترو رو تو گوشیتون بریزید.(تو نرم افزار جعبه ابزار هست)
      حواستون باشه موقع خط عوض کردن اشتباه نکنید مثلا اگرمیخواید ایستگاه قیطریه برید وقتی تو امام خمینی پیاده شدید باید به سمت تابلو تجریش برید(این خیلی اشتباه رایجه چون تجریش یا کهریزک هردو رو خط یک هستند طرف اشتباهی میره به سمت کهریزک و فکر میکنه خطشو درست عوض کرده)
      هر کاری کنید بار اول یه خورده سخته پیدا کردن آدرس ولی کلا نگران نباشید. سعی کنید زودتر از قرار موعد راه بیفتید.
      برا کرج اطلاعاتی داری؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از google map هم استفاده کنید
      اسم دانشگاهو تو گوگل بزنید نقششو کاملا میاره براتون
      مثلا این واسه دانشگاه تبریزه:
      screenshot-8-.jpg
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما مترو سوار میشی ایستگاه کرج پیاده میشی دیگه کاری نمیکنی همون جا از در مترو میای بیرون ون هست داد میزنه دانشگاه دقیقا جلوی دانشگاه پیادت میکنه ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط immortal نمایش پست ها
      شما مترو سوار میشی ایستگاه کرج پیاده میشی دیگه کاری نمیکنی همون جا از در مترو میای بیرون ون هست داد میزنه دانشگاه دقیقا جلوی دانشگاه پیادت میکنه ...

عالی عالی.چقدر میگیرن؟برگشتن چی؟
      -----
      اتوبوس خور نیست؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه اتوبوس خور نیست . کرایشم از دم مترو تا دانشگاه 1500 عه ... برگشتنم یکم از دانشگاه میری بالاتر (خیلی کم ) سر خیابون سیزدهم گوهردشت باز ون سوار میشی میای دم مترو ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط immortal نمایش پست ها
      نه اتوبوس خور نیست . کرایشم از دم مترو تا دانشگاه 1500 عه ... برگشتنم یکم از دانشگاه میری بالاتر (خیلی کم ) سر خیابون سیزدهم گوهردشت باز ون سوار میشی میای دم مترو ...

خیلی ممنون.زندانو کجای دلم بذارم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زندان با تو کاری نداره فقط نزدیکش بشی تیر بت میزنن همین ... : ))

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا بچه هایی ک کرج زندگی میکنن اعلام وجود کنن یه سوال اساسی ازشون دارم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)