خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هم آگهی هیئت علمی علوم پزشکی اصفهان رو گذاشتم هم آگهی دانشگاه آزاد رو . ببین چقدر ارشد رشته های پیراپزشکی مثل پرستاری با ارزشه

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      اوکی من این حرفای شما رو قبول دارم . ولی به این هم توجه کنید من برادرم ارشد مکانیک از خواجه نصیر داره با معدل 17 استعداد درخشان . رفت سربازی و اومد و توی شهر خودمون که اصلا حتی اداره کاری هم کار براش پیدا نشد و رفت تهران . اونجا بهش گفتن که آیا کار بلدی ؟؟؟؟؟ اینم گفت نه . بهش گفتن به سلامت . اگه میخوای هم تراز با فوق دیپلم مکانیک بهت حقوق اداره کاری میدیم اه نه نمیخوایمت . بعد اومد دو سال آموزش تراش کاری فنی حرفه ای و کار با دستگاه های cnc رو یاد گرفت و دوباره برای کار گیر اوردن توی همون تهران بهش گفتن چون تراشکاری حرفه ای بلدی با مدرک تراشکاریت میتونیم بهت کار بدیم . دانشکاه هم که اصلا ارشد های مکانیک رو عضو هیئت علمی نمیکنه . الان حقوق برادرم 1 میلیون و چهارصد هزار تومانه . مسلط به زبان انگلیسی و مسلط به کار با تمامی نرم افزار هاست . شما بگو ببینم موفقیت رو چی تشریح میکنی برای من ؟؟؟

متاسفم امیدوارم مشکل برادرتون حل شه من خودمم علاقه به رشته ی مکانیک داشتم ولی با چند نفر دکترا و اساتید رشته های فنی که حرف زدم منو منصرف کردن چون کشور ما صنعتش انقدر قوی نیست که مهندسای مکانیکش به حقشون برسن،اما تو فیلد های ای تی و عمران و کامپیوتر و معماری و.. اینقدر ادم موفق اطرافم دیدم که کارشونم کاملا مرتبط به رشتشون بوده که ترغیب شدم بیام این رشته!در مورد پسر عموتون خودتون دارید میگید که دانشگاه ازاد!گفتم که اگه بحث فامیل و فامیل بازیه که منم دکتر و پیرا پزشک ناموفق و بیکار دیدم و سراغ دارم !
      اصلا پرستارا و پیراپزشکا تاج سر ما من که نمیگم مدرکش بی ارزشه فقط گفتم هنوزم یه عده دید خوبی بهش ندارن! همچنین ارشد رشته های فنی سراسری استخدام خوبی برای هیات علمی دارن حداقل تو رشته خودم که اگهی استخدام با فوق لیسانس تو دانشگاه ها رو زیاد دیدم !تازه مگه نمیگید که ظرفیت ریاضی زیاده و پیام نور و ازاد و.. خب خود این دانشگاه های مثلا زیاد کلی هم هیات علمی دارن استخدام میکنن !لینکاتونم باز نمیشه شرمنده!
      فکر نمیکنم ادامه دادن این بحث فایده ای داشته باشه بچه های فروم خودشون تصمیم گیری میکنن با توجه به شرایط خودشون شما هم بهتره کشش ندید که تایپک از موضوعش منحرف نشه امیدوارم موفق باشید تمام.در ضمن در صفحه قبل یکی دو جا هم منو خطاب قراردادید و یه سری حرف نامربوط زدید که شخصیت من اجازه نمیده این جور جاها ودر مکان عمومی جواب بدم.
      به استارتر هم توصیه میکنم فعلا شبانه رجایی رو بره و اگه دید که این رشته و دانشگاه با شرایط و علایقش همخوانی نداره میتونه کنکور مجدد بده چون شبانست
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

ویرایش توسط nikra : 23 شهریور 1394 در ساعت 20:48

4. Top | #64
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahil.nk نمایش پست ها
      متاسفم امیدوارم مشکل برادرتون حل شه من خودمم علاقه به رشته ی مکانیک داشتم ولی با چند نفر دکترا و اساتید رشته های فنی که حرف زدم منو منصرف کردن چون کشور ما صنعتش انقدر قوی نیست که مهندسای مکانیکش به حقشون برسن،اما تو فیلد های ای تی و عمران و کامپیوتر و معماری و.. اینقدر ادم موفق اطرافم دیدم که کارشونم کاملا مرتبط به رشتشون بوده که ترغیب شدم بیام این رشته!در مورد پسر عموتون خودتون دارید میگید که دانشگاه ازاد!گفتم که اگه بحث فامیل و فامیل بازیه که منم دکتر و پیرا پزشک ناموفق و بیکار دیدم و سراغ دارم !
      اصلا پرستارا و پیراپزشکا تاج سر ما من که نمیگم مدرکش بی ارزشه فقط گفتم هنوزم یه عده دید خوبی بهش ندارن! همچنین ارشد رشته های فنی سراسری استخدام خوبی برای هیات علمی دارن حداقل تو رشته خودم که اگهی استخدام با فوق لیسانس تو دانشگاه ها رو زیاد دیدم !تازه مگه نمیگید که ظرفیت ریاضی زیاده و پیام نور و ازاد و.. خب خود این دانشگاه های مثلا زیاد کلی هم هیات علمی دارن استخدام میکنن !لینکاتونم باز نمیشه شرمنده!
      فکر نمیکنم ادامه دادن این بحث فایده ای داشته باشه بچه های فروم خودشون تصمیم گیری میکنن با توجه به شرایط خودشون شما هم بهتره کشش ندید که تایپک از موضوعش منحرف نشه امیدوارم موفق باشید تمام.در ضمن در صفحه قبل یکی دو جا هم منو خطاب قراردادید و یه سری حرف نامربوط زدید که شخصیت من اجازه نمیده این جور جاها ودر مکان عمومی جواب بدم.
      به استارتر هم توصیه میکنم فعلا شبانه رجایی رو بره و اگه دید که این رشته و دانشگاه با شرایط و علایقش همخوانی نداره میتونه کنکور مجدد بده چون شبانست
      بله اوکی شما درست میفرمایین .

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahil.nk نمایش پست ها

ان شا الله که موفق باشید . قطعا همینطوره هر کسی توی رشته یخودش میتونه موفق باشه . و البته پر درامد

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان اگه پارتی و رابطه نداشته باشی فاتحه خوندس اخه ایران صنعتش کجاست اگه یه کارخانه باشه اولویت اول برای برادران بند پ است

7. Top | #67
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام

لطفا از بحث اصلی خارج نشوید

اگه میتونید پاسخگو استارتر باشید بیان کنید

توهین و کل کل هم خاتمه بدین

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      . [/quاصلا می فهمی داری چی میگی. وقتی از چیزی اطلاع نداری چرا حرف می زنی... هنوز اینم یاد نگرفتی سکوت خیلی چیز خوبیه ولی اطلاعات نداری..... شما دیفرانسیل خوندی. گسسته خوندی. می دونی نظریه اعداد و معادله سیاله چی.. شما تجربی ها نظریه اعداد و هم نهشتی و خط وصفحه و...... اینا رو خوندید؟؟؟؟؟ کجای ریاضی تجربی ها شبیه.؟؟؟؟ همون فیزیک شما ترمودینامیک خوندی. یا دوپلر. برای شیمی هم بهتره بری سوالات کنکور 94 رو ببینی اون وقت می فهمی شیمی ریاضی ها با تجربی ها چقدر فرق داشت. در جه سختی شیمی ریاضیا کجا مال تجربی ها کجا... تو همین انجمن از تجربی ها بپرس.... تو فقط بلدی توهین کنی. منطق که نداری. Te]

9. Top | #69
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      ان شا الله که موفق باشید . قطعا همینطوره هر کسی توی رشته یخودش میتونه موفق باشه . و البته پر درامد
      تو واقعا حالت خوبه ن خداوکیلی حالت خوبه؟؟دو ساعته ب من میگی مهندسی بی ارزشه و موفق نمیشن و حالا اینجا اینو میگی.برو خدا شفات بده.دیدی معمار و عمران موفق همه دورشون زیاد دیدن پس دیگه با من کل ننداز

ﺭﺍﺿﯿﻢ ﺍﺯ ﺗﻮ، ﭘﺎﯾﯿﺰِ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻣﻦ ..
      ﻣﯽ ﺑﻮﺳﻢ ﻭ ﻣﯽ ﺑﻮﯾﻢ ﺑﺮﮔﻬــــﺎﯼ ﺯﺭﺩ ﻭ ﻗﺮﻣﺰﺕﺭﺍ
      ﻧﻔﺲ ﻣﯿﮑﺸﻢ ﺩﺭ هوایت
      ﺑﻮﯼ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺩﺍﺭﯼ
      ﺑﻮﯼ ﺧﺎﮎ ﻭ ﺑﺮﮒ
      ﻣﻦ ﺑﻮﯼ ﺧــــــــــﺪﺍ ﻣﯽﻓﻬﻤﻢ ﺍﺯ ﺗـــﻮ
      .

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)