خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @Dj.ALI
      با چه رتبه ای مردود شدی؟؟؟
      بگو تا ببینیم بمونی بهتره یا نه؟
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      رفیق درسته که بیشتر کارگرا کارگر میموننولی به نظر من بیشتر بخاطر این کارگر میمونن که خودشون میخوان نه اینکه واقعا خودشون بخوان یه جوری در این مسیر قدم بر میدارن عین داستان کنکور میمونه همه رتبه خوب رو میخوان ولی چند نفر در راستای رتبه خوب تلاش میکنن برو این ادرس چند تا کارافرین برتر اقتصادی برنامه های اخیر پایش توش هست
      برنامه پایش
      من ک خودم چ کارگر بشم چ دانشگاه قبول شم ب فکر راه اندازی سایت و این چیزام میدونمم موفق میشم !

ولی خب تلاش باید باش تا موفق بشی بدون تلاش چ کارگر باشی چ پزشک ب هیچ جا نمیرسی!

کاملا با حرفات موافقم داداش!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرت چی باعث شده سه سال مجاز نشی؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منفکر کنم منطثه یک باشی اگه رفتی بالای بیست هزار به نظر من بیخیال شو ولی باز بشین خوب با خودت فکر کن همه جوانبو در نظر بگیر بعد تصمیم بگیر و تا اخر پای تصمیمی که گرفتی وایسا

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منفکر کنم منطثه یک باشی اگه رفتی بالای بیست هزار به نظر من بیخیال شو ولی باز بشین خوب با خودت فکر کن همه جوانبو در نظر بگیر بعد تصمیم بگیر و تا اخر پای تصمیمی که گرفتی وایسا

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در هر صورت فکر کن خیلی هم فکر کن چه بخوای درس رو ادامه بدی چه بخواهی بری سراغ کار فکر کن خیلی هم فکر کن بعد اینکه رفتی تو یکی از این گزینه ها تمام زورتو بزن تا موفق بشی

7. Top | #22
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      رفیق اگه سومین ساله که کنکور میدی و قبول نشدی و سربازی هم نرفتی دیگه بیخیال شو برو سراغ یه کار خوب و یکم پول جمع کن بعد بزن تو یه کار دیگه و پیشرفت کن فامیل ما سال پیش تو 20 روز قبل عید 2.5 ملیون سرمایه گذاشت توی اون بیست روز 10 ملیون در امد داشت شالو لباس و دست فروشی میکرد تو بازار پول تو فکر خلاق و تلاش و ریسک پذیری نه تو خرخونی چرا داداش تو خرخونی هم هست نمیشه بگی نیست ولی اگه شما این سه سالو کار کرده بودی الان یه مغازه داشتی یا 3 تا وانت برو امشب با خودت قشنگ بشین فکر کن چکار میتونی کنی من نظرم اینه که فعلا برو تا 6ماه کار کن هم تجربه کسب میکنی و با چیزای زیادی اشنا میشی هم کمی درامد کسب میکنی بعد اون درامدتو بذار تو یه کاری هر کاری که دوست داری فکر کنم دست فروشی تو بازار های هفتگی خیلی خوب باشه تا بتونی یه ماشین باری مثله وانت بخری بعد اون هم کار دستفروشیتو ادامه بده هم با وانت کار کن تا وانتتو بتونی بکنی نیسان دوباره ادامه بده در امد نیسان خیلی بالا تر از وانت هست حالا با نیسان که کار کردی از دست فروشی چیزای ساده مثله شال و لباس بیرون بیا و برو تو یه کاری که سرمایه اولیه زیاد تری میخواد و تا سود بیشتری بده مثله مواد غذایی پخش مواد غذایی یا.......خوب شما تا اون موقع میرسی این جوری شما تا 4 سال دیگه سرمایه ای حدود 80 ملیون داری اگه بتونی با نیسان ضایعات جمع کنی در امد زیادی داره شما وقتی بتونی سرمایتو به حدود 100 برسونی میتونی کار های خدماتی کنی که سود زیادی داره مثله زدن کمپ ترک اعتیاد وموسسه های اموزش رانندگی یا............دیگه بعد اون مسیر پیشرفت خودتو مشخص میکنی داداش عظیم زاده رو میشناسی شرکت فرشش خیلی معروفه گفته اگه منو الان لختم کنن بهم 15 ملیون بدن تا 10 سال دیگه ملیاردرم سعی کنی فکر خلاق داشته باشی خیلی هم تلاش کنی در ضمن ریسک های منطقی هر چقدر میتونی بکن من زندگی این ثروتمندارو که مرور میکردم نقطه عطف زندگیشون که باعث شد پول دار بشن دو چیز بود یک این که تو لحظه فکر بسیار خلاقانه کردند و کاروکاسبی شون رونق گرفت دو اینکه تو یک مرحله که تو شرایط سختی قرار گرفتند ریسک کردند
      کاملا مخالفم شخصیت اجتماعی ک پزشک یا مهندس یا وکیل و .. تو جامعه دارن رو هیچ وقت شغل بازاری نداره حالا هر چه قدر هم ک پولدار باشه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو سایت مهندس شعبانعلی در مقالش در مورد دانشگاه و خیلی از مقاله هاشو بخون شاید اونم به کارت بیاد

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رفیق اگه سومین ساله که کنکور میدی و قبول نشدی و سربازی هم نرفتی دیگه بیخیال شو برو سراغ یه کار خوب و یکم پول جمع کن بعد بزن تو یه کار دیگه و پیشرفت کن فامیل ما سال پیش تو 20 روز قبل عید 2.5 ملیون سرمایه گذاشت توی اون بیست روز 10 ملیون در امد داشت شالو لباس و دست فروشی میکرد تو بازار پول تو فکر خلاق و تلاش و ریسک پذیری نه تو خرخونی چرا داداش تو خرخونی هم هست نمیشه بگی نیست ولی اگه شما این سه سالو کار کرده بودی الان یه مغازه داشتی یا 3 تا وانت برو امشب با خودت قشنگ بشین فکر کن چکار میتونی کنی من نظرم اینه که فعلا برو تا 6ماه کار کن هم تجربه کسب میکنی و با چیزای زیادی اشنا میشی هم کمی درامد کسب میکنی بعد اون درامدتو بذار تو یه کاری هر کاری که دوست داری فکر کنم دست فروشی تو بازار های هفتگی خیلی خوب باشه تا بتونی یه ماشین باری مثله وانت بخری بعد اون هم کار دستفروشیتو ادامه بده هم با وانت کار کن تا وانتتو بتونی بکنی نیسان دوباره ادامه بده در امد نیسان خیلی بالا تر از وانت هست حالا با نیسان که کار کردی از دست فروشی چیزای ساده مثله شال و لباس بیرون بیا و برو تو یه کاری که سرمایه اولیه زیاد تری میخواد و تا سود بیشتری بده مثله مواد غذایی پخش مواد غذایی یا.......خوب شما تا اون موقع میرسی این جوری شما تا 4 سال دیگه سرمایه ای حدود 80 ملیون داری اگه بتونی با نیسان ضایعات جمع کنی در امد زیادی داره شما وقتی بتونی سرمایتو به حدود 100 برسونی میتونی کار های خدماتی کنی که سود زیادی داره مثله زدن کمپ ترک اعتیاد وموسسه های اموزش رانندگی یا............دیگه بعد اون مسیر پیشرفت خودتو مشخص میکنی داداش عظیم زاده رو میشناسی شرکت فرشش خیلی معروفه گفته اگه منو الان لختم کنن بهم 15 ملیون بدن تا 10 سال دیگه ملیاردرم سعی کنی فکر خلاق داشته باشی خیلی هم تلاش کنی در ضمن ریسک های منطقی هر چقدر میتونی بکن من زندگی این ثروتمندارو که مرور میکردم نقطه عطف زندگیشون که باعث شد پول دار بشن دو چیز بود یک این که تو لحظه فکر بسیار خلاقانه کردند و کاروکاسبی شون رونق گرفت دو اینکه تو یک مرحله که تو شرایط سختی قرار گرفتند ریسک کردند
      آدم باید یه شغل رو از همه جوانبش بسنجه...نه فقط مالی
      موقع ورود یه تاجر و پزشک به یه جمع مردم به کدومشون بیشتر احترام میزارن؟
      موقعیت اجتماعی شرط اوله
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب صوتی امکانسی کار که به جای دانشگاه رفتن یا مسافرکشی می توان کرد!با اجرای بسیار زیبای محیا زمان کل: ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه
      هر سال نزدیک به یک میلیون نوجوان هجده ساله در کنکور یا همان آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت می کنند. مغز آنها در طی سالها آموزش مادون متوسط شستشو داده شده است تا باور کنند دانشگاه رفتن تنها گزینه آنها در زندگی است. آنها باور کرده اند که اگر دانشگاه نروند زندگیشان تباه می شود و دیگر به درد هیچ کس و هیچ چیز نخواهند خورد. کتاب امکان در رد این قانون نانوشته نوشته شده است. کتاب امکان حاصل سالها تجربه شخصی علی سخاوتی و همچنین سالها مطالعه و یادگیری از زندگی و آثار انسانهای بزرگی است که از هزاران سال پیش تا به امروز برای تحقق استعدادها و خلاقیت انسانها، فکر و تلاش کرده اند.سی ایده ای که در در این کتاب مطرح شده است، فقط برای نوجوانهای هجده ساله نیستند. هر کسی در هر مقطعی از زندگیش می تواند از این ایده ها و یا ایده های مشابه، بهره ببرد. مثلا کسی که با بحران میانسالی مواجه شده است. کسی که کارش را دوست ندارد. کسی که از زندگی کارمندی یا مجردی یا متاهلی خسته شده است. کسی که تازه بازنشسته شده است و نمی داند با بقیه زندگیش چه کار باید بکند. کسی که خرش در گل زندگی گیر کرده است. مادری که تازه مسئولیت نگهداری بچه اش را به دانشگاه سپرده است و وقت آزاد زیادی دارد. نوجوانی که تازه وارد دبیرستان یا حتی دانشگاه شده است. همه آنهایی که توانایی یادگیری دارند می توانند از این ایده ها بهره ببرند. در ادامه می توانید این کتاب گویا را دانلود کنید.
      دانلود با لینک مستقیم:

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام....راستش بعضی از دوستان مثال هایی مثل کارگری و دست فروشی زدن که به نظرم اصلا جالب نبود..هر چند من به همه ی نظرات احترام میزارم..ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم که برم کارگر بشم یا توی خیابون دست فروشی کنم..اینقدرها هم دیگه بدبخت نشدم که بخوام تن به برخی کارها بدم...اینقدرها غیرت دارم که بتونم گلیم خودمو با کارهای بهتر و روتین تر دفتری و ....از اب بکشم بیرون....در ضمن من از سربازی معاف هستم و غم سربازی هم ندارم..فعلا دارم دو دوتا چهار تا میکنم به قول دوست عزیزمون ببینم کدوم تصمیم درسته...دوستان دیگه هم اگه پیشنهادی دارن بگن بالاخره هر سری یه عقلی داره...بازم ممنون از همگی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دیجی جان
      اول ایننکه واقعا جرئت میخواد سه سال کنکور دادن - ولی یه سوال برام پیش اومد چجوری سه سال کنکور دادی و مشکل خدمت نداری؟
      ببین دوست من حتما یه جای کارت میلنگه و من احتمال میدم که توی هر بار بدون تغییر روش شروع به درس خودن کردی

قصد توهین یا تخریب ندارم ولی توی سه سال 3 تا پزشک قبول شدن باید بری ببینی کجای کارت غلطه
      نحوه مطالعه ؟ کیفیت مطالعه ؟ تست زنی ؟ زمان بندی اشتباه ؟
      ---------
      الان منی که میخوام برای سال بعد بمونم راه موفقیت رو بلدم و امسال رو هم برای 2 تا اشتباه خیلی بچگانه از دست دادم فقط تنها چیزی که بتونه جلوم رو بگیره تنبلی خودمه و باید راهی براش پیدا کنم
      ------------
      الان یه پاسخ قبلیت رو خوندم چون سربازی معافی پس این مشکلت حله
      ببین اول باید توی خودت اینو ببینی که میتونی بمونی به یه جایی برسی وگرنه موندن از سر احساس و اینکه سال بعد 2 - 3 هزار رتبه بهتر بشه ارزشی نداره

اما در کل اگه کارت و درامدت جوره اصلا بیخیال کنکور شو برو کارت رو بچسب
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!
      ویرایش توسط milad1124 : 18 شهریور 1394 در ساعت 21:20

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.

من زیاد دوست ندارم مطلب رو کش بدم ؛ اگر امکان داشتن یه شغل پردرآمد رو داری (حالا از طریق بستگان یا روابط خاص) کنکور رو بزار کنار و برو پی کارت ! اصل موضوع تو جامعه ما کسب درآمده ؛ پول داشته باشی اصلا" به مدرک و این حرفا نیازی نیست ؛ در غیر این صورت چون معاف هم هستی ؛ امسال با یه روند متفاوت و جدید کلک کنکور رو بکن !

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام خدمت همگی...راستش بغپعذ از 3 بار کنکور دادن و کلی امید بازم امسال قبول نشدم و کلمه ی ناگوار مردود بازم جلوی اسمم حک شد!!!نمیدونم شاید اگر نسبت به خودم سخت گیر نبودم تاحالا 3 سال از دانشگاهمو گذرونده بودم ولی من همیشه رویاهای زیادی تو سرم داشتم که تو زمینه ی کنکور هم به هیچ کدومشون نرسیدم....چیکار کنم..اصلا هنگم..نمیدونم اگه بخوام بخونم دوباره چه جوری و از کجا شروع کنم...به چه امیدی درس بخونم..به خودم میگم اگر میخواست اتفاقی بیفته تو این 3 سال افتاده بود برام...از یه طرف میگم درسو ول کنم بچسبم به یه کار دیگه ...تازه من 4 سالم که درس بخونم اگه تو این 4 سال یه کار ازاد مداوم با برجی یه میلیون هم گیرم بیاد میشه 50 میلیون تا 4 سال دیگه.....و از یه طرفم اصلا دلم نمیاد که بعد از سه سال بخوام قید درسو بزنم چون حق من این نبود!!من باید قبول میشدم...خسته شدم دیگه!!از زمین و زمان گله دارم...!!!!چه بلایی داره سرمون میاد و یا بگم چه بلایی دارن سرمون میارن!!!دیگه موندم چیکار کنم!!!به نظرتون چیکار کنم×!×
      ببین برادر من شما نباید تفکر یه فرد بازاری رو داشته باشی . معلوم نیست هدفت چیه که سه دسال کنکور دادی . همه چیز قبول شدن در رشته ی پزشکی نیست . همه چیز پول در اوردن نیست . یه بقالی هم ممکنه پول در بیاره ماهانه 3 میلیون به بالا اما شان و پرستیژش کو ؟؟؟ فردا پس فردا میخوای زن بگیری روت میشه بگی دیپلم داری ؟ اشتباه بچه های کنکوری اینه که فکر میکنن حتما باید یا برن دارو یا دندان ئیا پزشکی و بقیه ی رشته ها بوووقن . من دوستم زیست شناسی عمومی قبول شد و بعدش ارشد هماتولوژی و الان در بهترین آزمایشگاه اصفهان مشغول به کاره و در واقع ارشد علوم آزمایشکاه گرفته . شما میتونی شیمی دارویی بخونی و ارشد سم شناسی شرکت کنی و دکترای تخصصی داروسازی شرکت کنی . میدونی یعنی چی ؟؟؟؟؟ دکترای داروسازی هم عمومی داریم هم تخصصی اونا که قبول میشن دکترای عمومی بعدش باید برن تخصص شرکت کنن شما همتراز میشی باهاشون . و سایر رشته ها هم همینطور اگه مشاوره خواستی در خدمتم

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      <font size="5">این حرفای امید دهنده و کتابای روانشناسی مسخره رو هم نخون . با یکی مشورت کن که درباره ی تمامی رشته ها میدونه یه چیزی . من به جرات بهت میگم درباره ی تمامی رشته ها تا آخرین مقطع تحصیلیشون اطلاع دارم و میتونم کامل و جامع راهنماییت کنم برای زندگی ایده ال و بهتر در اینده . میتونی بازم بمونی پشت کنکور و خودتو اذیت کنی و یا اینکه نه یه تفکر و یه حرکتی کنی و زندگیتو سر و سامان بدی .&nbsp;</font>

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن