خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

قانون تاثیر معدل باید به کلی حذف شه بالاخره

دلایلی که باعث به و جود اومدن این قانون شد
      1-استرس سر کنکور
      رد کردن این موضوع:تو امتحان نهایی باید حدود 10 بار بریم سر جلسه امتحان و نکته مهم تر اینکه اگه حتی سر یه امتحان استرس بگیریم و امتحانمون خراب بشه باید قید تحصیل رو کامل زد چون با این وضعیتی که داره پیش میره اگه معدل حتی زیر 19.50 بشه دیگه طرف بد بخته حالا ب نظرتون اینکه آدم سر یک آزمون استرس بگیره بیشتره یا 10 آزمون که نباید زیر 20 اورد"تازه ممکن سال های دیگه اضافه بشن و این تعداد به 30 تا برسه.....تاکید میکنم با این وضعیتی که داره پیش میره نمره زیر 20 یعنی افتضاح
      2-رقم خوردن سرنوشت تو چند ساعت
      رد کردن این موضوع:آیا احتمال اینکه یه شب یا یک روز برای آدم اتفاق بدی بیفته بیشتر یا یک ماه طاقت فرسا که 10 بار بای امتحان بدیم"تا کرد دوباره دارم که حتی یه امتحان رو خراب کنی کارت تمومه با توجه آمار معدل ها
      3-هزینه های زیادی که صرف کلاس های آموزشی و مشاوره های بیخود میشه
      رد کردن این موضوع:به این فک کردین که این هزینه ها و کتاب های مختلف دوباره و این بار در قالب امتحانات نهایی پدیدار میشن اونم چندین برابر تازه اگه امتحانات سخت بشه که دیگه واويلا
      اما حلا معایب تاثیر معدل
      1_امتحانات یکسان نیستند..یه نفر شهریور امتحان داده یه نفر خرداد یه نفر دی ماه. ..تازه خیلی ها هم که اصلا دیپلم سال قبل رو دارن...به این ترتیب اصلا مقایسه خوب و عادلانه ای بین داوطلبین برقرار نمیشه
      2_تقلب
      فقط اینو بگم که من تو امتحان نهایی زبان 18.50 نمره تقلبی به دوستم دادم....دیگه حرفی ندارم...."دوستان مجلسی میگن که این موضوع حل میشه...اما به قیمت بد بخت شدن دانش آموز های چند سال....که البته اصلا نمیشه هم"خیلی خوب حرف میزنن"
      3_نبود فرصت جبران....
      حتی با تصویب طرح ترمیم معدل بازم واقعا سخته چون شرایط امتحان نهایی زمین تا آسمون با کنکور فرق داره
      4_سلیقه ای تصحیح کردن برگه ها....که این اصلا قابل درست شدن نیست
      5_بد بودن دانش آموز تو یه درس باعث نابودی آیندش میشه
      6_و هزاران دلیل دیگر
      .
      .از کسایی که تو تهران خواهش میکنم این حرفا من به نماینده های مجلس یا کارکنان سنجش بدن تا بررسی کنند چون همش حرف حقه
      .
      .در ضمن یه قانونی که تصویب میشه قرار نیست که جاودان باشه شاید این قانون از بیخ و بن خراب باشه و باید برچیده بشه
      .
      .
      و در انتها مگه سرنوشت ما مردم تو دست خودمون نیست...پس خواهشا دانش آموز های تهرانی برن مقابل مجلس اعتراض کنند و حرفشون رو بزنن خیلی هم منطقی
      .
      .به امید عدالت و امید
      .
      .مطلب جدید:اصل تاثیر معدل این بود که کنکور حذف بشه...ولی سنجشی ها به صراحت اعلام کردن که کنکور لازمه برای بسیاری از رشته ها ..خوب اگه قرار باشه هم معدل باشه هم کنکور که مشکلات چند برابر میشه از هر لحاظ.درسته که قانون گفته ولی وقتی که یه قانون اشتباهه چرا باید همین طور ادامه پیدا کنههمون طور که توی تاپیکی گفتم.....باید یه نامه خوب نوشت که توش کاملا به بد بودن تاثیر معدل و مسخره بودنش با منطق پاسخ داده بشه که البته توی تاپیک "تاثیر معدل بالاخره باید حذف بشه"کامل گفتم.....بعد روی این نامه چند کپی گرفت و به مجلسی ها و سنجشی ها رسوندش....تا این قانون حذف بشه ...مطمهن هستم در هر صورت تا3 سال آینده حذف میشه.
      .
      .اگه کسی نامه نوشت تو انجمن بزاره تا تحلیل و بررسی بشه بعد وارد مراحل بعدی بشه
      ویرایش توسط Mr Sky : 13 شهریور 1394 در ساعت 22:16

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش همین طور ک منو تو به این چیزا فک میکنیم اونا هم فک میکنن ! همه ی اینارم میدونن !

خودشونم میدونن خیلی قانون گندی گذاشتن !

ولی الان دیگ روشون نمیش بیان بگن معدل تاثیر نداره !چون چن سال ک میخوان کنکورو حذف کنن!!

کلا سیستم آموزشی کشور ما داغون ترین سیستم کشور !!

شهرداری ی شهر کوچیک با برنامه تر از اینا کار میکن و تصمیم میگیره

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممکن نیست

تمام.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      داداش همین طور ک منو تو به این چیزا فک میکنیم اونا هم فک میکنن ! همه ی اینارم میدونن !

خودشونم میدونن خیلی قانون گندی گذاشتن !

ولی الان دیگ روشون نمیش بیان بگن معدل تاثیر نداره !چون چن سال ک میخوان کنکورو حذف کنن!!

کلا سیستم آموزشی کشور ما داغون ترین سیستم کشور !!

شهرداری ی شهر کوچیک با برنامه تر از اینا کار میکن و تصمیم میگیره
      عمو کاظم نمیزاره کنکور حذف بشه
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      عمو کاظم نمیزاره کنکور حذف بشه
      اینایی ک میخوان کنکورو حذف کنن گفتن دلیلش همین کاظم و همکارانش ( بازار سیاه کنکور)

نمیدونن ک اینا کنکورم حذف کنن باز همه یورش میارن ب آموزش برای ارتقا معدل ! دی وی دی های جدید ! موسسه های جدید ! بازار داغ کتابای امتحانی !!

البته برای رشته ای مث پزشکی هیچ وقت کنکور حذف نمیش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      هیچ فایده ای نداره

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من دانشحوهستم و سال بعد میخاستم کنکوربدم بنظرتون معدلم که 17/60هست باوجود تاثیر 35درصدی معدل ایا بازم امیدی به پزشکی در ازاد ایناهست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا میشه یه رتبه خوب 2000یا1700این دور برا اورد؟ اری یا خیر؟

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      اینایی ک میخوان کنکورو حذف کنن گفتن دلیلش همین کاظم و همکارانش ( بازار سیاه کنکور)

نمیدونن ک اینا کنکورم حذف کنن باز همه یورش میارن ب آموزش برای ارتقا معدل ! دی وی دی های جدید ! موسسه های جدید ! بازار داغ کتابای امتحانی !!

البته برای رشته ای مث پزشکی هیچ وقت کنکور حذف نمیش
      بابا اینا کلا معدل هم بردارن کنکور هم بردارن کاظم عقب نمیشینه.میجنگه واسه ی چیز دیگه ازمون میزاره
      خخخ
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      بابا اینا کلا معدل هم بردارن کنکور هم بردارن کاظم عقب نمیشینه.میجنگه واسه ی چیز دیگه ازمون میزاره
      خخخ
      ازمون های ازمایشی امتحان نهایی
      از هم اکنون به کانون بپیوندید

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما نشد نداریم.ما فرزندان انقلابیم.انقلابی که امام راحل مان یه روزی فرمودند که من دولت تعیین میکنم من تو دهنی به آمریکا و شاه میزنم و واقعا هم زد.امام خدا بیامرز وقتی میخواستند قانون اساسی جدید رو تدوین کنند یه عده خیلی زیادی مخالف بودند و میگفتند که خوب شاه رفت که رفت اگه قانون همونی باشه که قبلا بود انگار شاه نرفته.غافل از اینکه امام همه ی اینها رو بافته بود قبل اینکه اینها اون چیزها رو بخونن.چرا اینجا این ها رو گفتم خواستم این جمله تاریخی امام رو یاد مون نره که فرمودند: پدران ما 100 سال پیش چه حقی داشتند که برای امروز ما ها قانون تدوین کنند.
      حالا این آقایون میخان با زبون خوش از خر شیطون بیان پایین که هیچ.ما رو به خیر و اونها رو به سلامت.وگرنه هزاران دلیل میشه با منطق و به صورت مکتوب در آورد و اونو تحویل شورای نگهبان داد تا به تخریبی بودن این قانون مضحک خاتمه داد.فقط:این انجمن های دانش آموزی و رییس هاشون اصلا انگاری واسه پوز هستن.باور کنین با دو سه تا کمپین اینترنتی و وایبرو واتس آپ و غیره نه فقط تهرانی ها که خیلی ها از تمام شهرستانها حاظرند بیان برای تجمع و تحصن در مقابل مجلس و شورای نگهبان برای احقاق حقشون.فقط لطفا بعضیها سیاسی نکنن قضیه رو .این مشکل اینجا بوجود آمده(یعنی ایران مملکت خود این بچه ها) و خودشون هم عرضه دارن که به صورت مسالمت آمیز مشکل رو حل کنند.
      چطور برای تماشای یه بازی نه چندان مهم استقلال پرسپولیس اون همه جوون میان.دو سه روز مشکلات و مخارج تهران رو به جون میخرن حالا برای مهمترین مرحله زندگی شون حاظر به چنین کاری نشن.
      ان شاالله یه جوری این صدای ضعیف این قشر دانش آموز به گوش رییس جمهور عزیز و فهیم و اعتدالی مون دکتر روحانی برسه شاید فرجی بشه.
      یادمون باشه تا وقتی خودمون دست به کار نشیم خیلی ها دوس دارن همینجور ما رو مث معذرت میخوام م.و.ش. آزمایشگاهی لابهلای قوانین آزمایشیشون له کنن.
      جمله آخر دولت و مجلس هم خودش میدونه این قانون پایه و اساس محکمی نداره و در 2-3 سال آتی خودش نابود خواهد شد ولی این وسط یه عده خرج این آزمایشات بی خود خواهند شد.با یه نگاه به تحولات و عوض شدن های مکرر این 17 سال نظام آموزشی بندازین ببینین این جوری بوده یا نه.
      هر کسی موافق حذف این کاپیتالاسیون آموزشی هست میتونن تو یه کمپین بیان اعتراض کنن .من هم هستم.لازم شد جمع بشیم بیایم تهران.ما یه لشکر از آذربایجان میایم.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      طرح تاثیر معدل باید از سر کنکور سایه کم کنه اما به صورت مستقل برا رشته های پایین دستی تنها مرجع انتخابی باشه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      واقعا مسخره هست....هر سال روش پذیرش دانشگاه رو تغییر میدن و یه چیز دیگه میگن...خوب یه جلسه تشکیل بدن و یه قانون ثابت بزارن ...آخه کدوم کشور اومده معدل رو ملاک قرار بده ، تو کشور های پرجمعیت که با کمبود دانشگاه مواجه هستن مثل ایران همگی کنکور دارن، تازه تو کشور هایی هم که کنکور نیست هر کسی هر دانشگاهی بخواد میتونه بره فقط باید بکشه....

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید یه نامه ی خوب نوشته بشه که جامع و کامل باشه و با دلیل و منطق بگه تاثیر معدل رو بردارید.اونوقت بفرستینش برای خبرگزاری ها تا پخشش کنن.هر کی دست به قلمش خوبه شروع کنه لطفا.بعد بزارتش تو انجمن تا ایرادات احتمالیش رو برطرف کنیم.

راستی از آقای ظریف خواهش کنیم با اموزش پرورش مذاکره کنن چیه؟اونا قول بدن تاثیر معدل رو بردارن ما هم بیشتر درس میخونیم.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط اینو بگم که من تو امتحان نهایی زبان 18.50 نمره تقلبی به دوستم دادم....دیگه حرفی ندارم...."دوستان مجلسی میگن که این موضوع حل میشه...اما به قیمت بد بخت شدن دانش آموز های چند سال....که البته اصلا نمیشه هم"خیلی خوب حرف میزنن"
      [/QUOTE]

دمت گم

اون دنیا باید جواب پس بدی!!!!

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امکان نداره
      منبعت چیه؟کجاست؟؟
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن