خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      موضوع اصلی اینه که یه نفر مشخص نمیکنه این طرح واسه کنکور 95 اجرایی میشه یا کنکور 96؟ اگه خرداد امتحانات رو بدیم که قبلش ثبت نام کردیم با کد سوابق تحصیلی همون دیپلم و نمرات خرابش و بعد که درست کنی چطوری اون نمرات اعمال میشه؟ ویرایش میشه کرد؟ اصلا هیچی معلوم نیست
      باتوجه به این نوشته نظرمو گفتم!
      یااینکه منظور خبرو متوجه نشدم!
      اگه اشتباه متوجه شدم،
      لطفا شفاف سازی کنید...

[مدیر کمیسیون اساسنامه ها و مقررات تحصیلی شورای عالی آموزش و پرورش در بخش دیگر اظهارات خود در پاسخ به سوال برخی داوطلبان درباره امکان درج نمرات جدید در کنکور سال 95 تأکید می کند: شرکت در کنکور یک بحث است. بحث تاثیر 25 درصدی نمره امتحان کتبی بحث دیگری است .شما می توانید بعد از شرکت در ازمون کنکور، نمراتتان را بدهید تا در سوابق تحصیلی تان لحاظ کنند اگر اجرای طرح به به دی نرسد، فرد می تواند در امتحانات خرداد شرکت کند و چون اعلام نتیجه کنکور به تابستان می افتد از این جهت مشکلی ندارد که قبل از ثبت نام در کنکور باشد.
      وی ادامه می دهد: در هر حال فرقی نمی کند،سوابق تحصیلی شما می تواند مربوط به دی یا خرداد باشد .چون در بازه زمانی خرداد تا شهریور ماه، نتیجه امتحانات را قبلش اعلام می کنند و نتایج قبل از اعلام به سیستم در سابقه تحصیلی داوطلب درج می شود و از این جهت مشکلی نیست .]

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      دوست عزیز توکلی و خدایی مخالف تاثیر معدلن این آموزش و پرورشه که داره فشار میاره
      من سبیلای زرافشان رو میگم
      من معدلم 17 هستش اگه 19 بود کنکور 94 چیزی که میخواستم قبول میشدم امسال که موندم باز بامبول جدید در اوردن

3. Top | #48
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هااا خداشاهده اگه دوتا از اینا دستم بهشون برسه..............هیچی دیگه منو میزنن ولی انصافا منم تلاشمو میکنم

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین راه همون دیپلم مجدد هست، اولا این طرح اگر برای کنکور امسال هم اجرا بشه باز به دی ماه نمیرسه و باید خرداد امتحان بدیم ، من که ترجیح میدم دی برم دیپلم انسانی بگیرم و با نمره 10 هم کارم راه بیفته تا اینکه خرداد که یه ماه مونده به کنکور برم امتحان نهایی بدم و از اونور استرس 20 شدن هم داشته باشم، تازه الان که همه میگن واسه یه رتبه خوب معدل 20 هم تراز رو ميکشه پایین و آدم رو عقب ميندازه...
      مطمعن باشین اگه خرداد بخوایم امتحان نهایی بدیم کلی از دوران جمع بندی عقب میفتیم، اینم نگین که خوندن برای کنکور به درد امتحان نهایی هم میخوره، چطور هممون واسه امتحان های پیش دانشگاهی که نمرش هیچ تاثیری تو کنکور نداشت ناله میکردیم و ميگفتیم وقتمونو میگیره؟ من که همون دیپ مجدد رو میگیرم، در حال حاضر بهترین راهه....
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 13 شهریور 1394 در ساعت 12:52

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      بهترین راه همون دیپلم مجدد هست، اولا این طرح اگر برای کنکور امسال هم اجرا بشه باز به دی ماه نمیرسه و باید خرداد امتحان بدیم ، من که ترجیح میدم دی برم دیپلم انسانی بگیرم و با نمره 10 هم کارم راه بیفته تا اینکه خرداد که یه ماه مونده به کنکور برم امتحان نهایی بدم و از اونور استرس 20 شدن هم داشته باشم، تازه الان که همه میگن واسه یه رتبه خوب معدل 20 هم تراز رو ميکشه پایین و آدم رو عقب ميندازه...
      مطمعن باشین اگه خرداد بخوایم امتحان نهایی بدیم کلی از دوران جمع بندی عقب نیفتیم، الکی ام نگین که خوندن برای کنکور به درد امتحان نهایی هم میخوره، چطور همه هميشه واسه امتحان های پیش دانشگاهی که نمرش هیچ تاثیری تو کنکور نداشت ناله میکردن و ميگفتن وقتمونو میگیره؟ من که همون دیپ مجدد رو میگیرم، در حال حاضر بهترین راهه....
      دوست عزیز چون شما خودت داری دیپلم مجدد میگیری دلیل بر این نیست که همه برن دیپلم مجدد بگیرن ترمیم معدل یکی از بهترین طرحهاست که امیدوارم بزودی واسه 95 اجرا بشه و شما بهتره همرو به چشم خودت نبینی
      دیپلم مجدد اصلا راه جبران معدل نیست

6. Top | #51
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      مطمعن باشین اگه خرداد بخوایم امتحان نهایی بدیم کلی از دوران جمع بندی عقب نیفتیم، الکی ام نگین که خوندن برای کنکور به درد امتحان نهایی هم میخوره، چطور همه هميشه واسه امتحان های پیش دانشگاهی که نمرش هیچ تاثیری تو کنکور نداشت ناله میکردن و ميگفتن وقتمونو میگیره؟ من که همون دیپ مجدد رو میگیرم، در حال حاضر بهترین راهه....

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_1375 نمایش پست ها
      چرا تعجب کردی؟
      ?

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      چرا تعجب کردی؟
      معدل 20 یعنی همه درسا 20 چطور آدم رو میندازه عقب ؟؟

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_1375 نمایش پست ها
      معدل 20 یعنی همه درسا 20 چطور آدم رو میندازه عقب ؟؟
      ترازو میاره پایین ولی فرقی نمیکنه چون تراز همه نمره 20 یا میاد پایین
      ?

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بالاخره چی شد ؟
      امسال مقدور هست یا نه؟؟؟؟؟

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما که nahid پزشکی تهران هستید پس چرا میپرسین؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن