خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 64
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      البته شیمی 2 بخش 5 و شیمی پیش تغییرات خیلی زیادی کردن. غیر از شیمی و زیست به نظر منم چندان نباید حساس بود
      دینی هم تغییر داشت دو سه سال پیش البتههرچقدر بگیم نمیشه حساس نبود ادبیات 4 هم سال 92 تغییرات داشت
      خلاصه عمومی چاپش بعد 92 باشه خوبه!
      من خودم چن تا دوست دارم که کتایاشون چاپ 89 حتی هستش ولی چون مجبورن میخونن و خیلیم راضین به نظرم نباید رو چاپ زیاد حساس بود همین امسال ببین همه زدن مطابق با آخرین تغییرات و چاپ جدیدو اله و بله در حالی که هیچ تغییری تو کتابشون نکرده ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      اشتباه شما فکر کنم اینه که فکر می کنید نوبت چاپی که توی سایت زدن باید دقیقا با نوبت چاپ کتاب یکی باشه
      درسته ؟
      نه من اینو خوب میدونم ولی زیست پیش 2 چرا بدون اعلام نسخه ویرایش قدیم رو فرستادن؟ که من مجبور شم اصلاحش کنم.الان اعتمادم خدشه دار شده باید فردا زنگ بزنم ولی بعید میدونم صادقانه رفتار کنن اشتباهشون رو اصلاح کنن.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      پیش 2 که فرستادن که واقعا اصلاحیه خورده به منم چیزی نگفتن خودم تصادفی فهمیدم .
      درسته منم میدونم که ممکنه در یک ماه 5 بار چاپ شده باشه ولی من که میخوام با خیال راحت بخونم باید از کجا متوجه اشکالاتش بشم؟
      اولا که کتابای فیزیک الگو غلط علمی زیاد دارن و کنار اومدن باهاشون سخته
      ولی قبول دارید کسی که فیزیک الگو میخونه باید سطح علمیش انقدر بالا باشه تا تا حدودی بفهمه چی اشکال داره ؟
      من خودم وقتی یه کم درباره یه موضوع شک میکنم سریع از چند تا منبع چک میکنم از چند نفرم میپرسم

در ضمن یه چیزم بگم کتابای الگو کلا غلط زیاد دارن من از ریاضی الگو هم غلط دراوردم ماشالله زیستشم غلط داره

و اینم بهتره بدونید ویرایش جدید که میدن بیرون , کتابا بیشتر حذف و اضافه هست تا رفع غلط های علمی
      اگر قرار بودن غلط های علمی رفع بشه تو این همه ویرایش رفع میشد

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه من اینو خوب میدونم ولی زیست پیش 2 چرا بدون اعلام نسخه ویرایش قدیم رو فرستادن؟ که من مجبور شم اصلاحش کنم.الان اعتمادم خدشه دار شده باید فردا زنگ بزنم ولی بعید میدونم صادقانه رفتار کنن اشتباهشون رو اصلاح کنن.
      نمیدونم چی بگم حالا شما تماس بگیرین شاید درست بشه

نوبت چاپ کتابتون چندمه ؟
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      من خودم چن تا دوست دارم که کتایاشون چاپ 89 حتی هستش ولی چون مجبورن میخونن و خیلیم راضین به نظرم نباید رو چاپ زیاد حساس بود همین امسال ببین همه زدن مطابق با آخرین تغییرات و چاپ جدیدو اله و بله در حالی که هیچ تغییری تو کتابشون نکرده ...
      شیمی دو مبتکران با کتاب توی مبحث لانتانید ها و اکتینید ها (عدد اتمیشون) تفاوت داره این نشون میده یه سری ادم ... دارن فقط کتاب مبتکران رو مباحثش رو حذف میکنن و کنکور اضافه میکنن
      اصلا چیزی تحت عنوان بروز کردن تست ها و رفع اشکالات علمی وجود نداره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیخیال فردا برای خودم پیگیری میکنم زنگ میزنم الگو. شمام مشکلی بود بهشون زنگ بزنید فکر نکنن با یک مشت ساده لوح سرو کار دارن.این تایپیک رو زدم تا در جریان این تخفیف های کلان باشید و یکوقت شوکه نشید.دیگه خداحافظ دوستان

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بیخیال فردا برای خودم پیگیری میکنم زنگ میزنم الگو. شمام مشکلی بود بهشون زنگ بزنید فکر نکنن با یک مشت ساده لوح سرو کار دارن.این تایپیک رو زدم تا در جریان این تخفیف های کلان باشید و یکوقت شوکه نشید.دیگه خداحافظ دوستان
      یه چیز بگم اینا از چاپ کتاب واقعا سود بالایی دارن که این همه تخفیف میذارن و بدون شک کتاباشون رو دستشون نمونده
      الان من توی کتاب فروشی شهرمون کارت تخفیف یه ساله دارم که تخفیف 25 درصد میده برای هر کتاب کنکوری و هر انتشاراتی
      دیگه فکرشو بکن این کتابارو چقدر میگیرن که 25 تاش رو تخفیف میده

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس بیاین الگو رُ تحریم کنیم!
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایشالا سیبیل توکلی بیفته تو غذاشون تا دیگه از اینکارا نکنن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از بچه ها در وبلاگ سروش موئینی نوشته بود که چاپ قدیمی رو براش فرستادن اینم شاکی شده گفته چرا در سایتتون نوشتین چاپ آخر هست ولی چاپ قدیمی برام فرستادین؟ بهش گفتن امور وبسایت به ما ربط نداره و سایت اشتباه تاپی داشته

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند ماه پیش تست دیفرانسیل الگو رو خریدم که پر بود از اشکالات چاپی چندین صفحه جلوتر جای صفحه های دیگه تکرار شده و اون صفحات هم دیگه نبودن!
      زود متوجه شدم تعویضش کردم اگه اینترنتی می خریدم باید می رفتم تهران!!
      پس هیچ موقع اعتماد نکنید(از هر نظر) کتابی هم خریدید اگه شد صفحه صفحه کنترل کنید. از هر انتشاراتی، مثلا دریافت(زبان فارسی) رو دیدم
      چندین صفحه اش نیفتاده بود گاج دین و زندگیش یه نفر از نمایشگاه گرفته بود بعضی صفحاتش پاره بودن!

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا همین قیمت پایین میفروشن
      اکثر جاها دیدین دارن قیمت پایین میفروشن یا چاپ قبل هست یا کاغذ بی کیفیت یا کاهی هست
      مشاور

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حدود یه ماه دیگه تو شهر ما نمایشگاه کتاب برگزار میشه.30 درصد هم تخفیف داره خیلی خوبه.پارسال یه سری کتاب از اون جا گرفتم همش سالم بود.دوستم یه دونه کتاب گرفت سه چهار صفحه ش نیفتاده بود.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      پس فکر کردین تخفیف برا چیه؟؟تا انبار از چاپ قبلی خالی بشه دیگه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      پارسال فیزیک پیشش رو داشتم ی فصلش ناقص بود 33 صفحه اولش هم دو بار چاپ خورده بود!!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن