خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 56
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چه کنیم در «شیمی 3» حالمون بهتر شـــ ؟!؟

..................................

:: فکر می کنم این «تجربه منفی» مباحث شیمی 3 ماله خــــــــیلی بروبچ کنکوری هستش === >> تا حدودی طبیعی هم هستش == >> زمانی که سخت ترین و خفن ترین و محاسباتی ترین تستای شیمی کنکور از «شیمی 3» طرح میشه، میشه دیگه !!

:: حالا میخام در این تاپیک با کمک شما دوستان، فکر نو در اندازیم و راهکاری واسه ی بهتر شدن حالمون در «شیمی 3» پیدا کنیم ==== > تا جایی که یکی از قشنگ ترین و بهترین حس هامون ماله شیمی 3 شــ !!

:: از هرچی که واستون جالبه و خوشتون میاد و مرتبط به «شیمی 3» هستش، بگین

:: فقط و فقط «شیمی 3»، نه بیشتر و نه کمتر !! حتی حرفی از شیمی 2 و شیمی 4 لطفن زده نشه !!

:: نکات مثبت !! نکات خاطره ای !! نکات درسی خفن !! :: محاسبات جالب !! و حتی تست زنی بهتر شیمی 3، مطالعه ی بهتر شیمی 3، راهکار و نکته جدید تسلط در شیمی 3، و ...

:: کلن هرچی که باعث میشه یه حس بهتر نسبت به شیمی 3 داشته باشیم
      ویرایش توسط Mr. ARAD : 05 شهریور 1394 در ساعت 00:12

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      ..................................

:: فکر می کنم این «تجربه منفی» مباحث شیمی 3 ماله خــــــــیلی بروبچ کنکوری هستش === >> تا حدودی طبیعی هم هستش == >> زمانی که سخت ترین و خفن ترین و محاسباتی ترین تستای شیمی کنکور از «شیمی 3» طرح میشه، میشه دیگه !!

:: حالا میخام در این تاپیک با کمک شما دوستان، فکر نو در اندازیم و راهکاری واسه ی بهتر شدن حالمون در «شیمی 3» پیدا کنیم ==== > تا جایی که یکی از قشنگ ترین و بهترین حس هامون ماله شیمی 3 شــ !!

:: از هرچی که واستون جالبه و خوشتون میاد و مرتبط به «شیمی 3» هستش، بگین

:: فقط و فقط «شیمی 3»، نه بیشتر و نه کمتر !! حتی حرفی از شیمی 2 و شیمی 4 لطفن زده نشه !!

:: نکات مثبت !! نکات خاطره ای !! نکات درسی خفن !! :: محاسبات جالب !! و حتی تست زنی بهتر شیمی 3، مطالعه ی بهتر شیمی 3، راهکار و نکته جدید تسلط در شیمی 3، و ...

:: کلن هرچی که باعث میشه یه حس بهتر نسبت به شیمی 3 داشته باشیم
      باو به دادا دینی برس

بگیر دیگه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آخ آخ نگو شیمی 3!!

من خیلی سبز رو زدم,شیمی3 مبتکران رو هم دیدم. جدیدا شیمی3 میکرو گاج رو از کتابخونه گرفتم. محشره این کتاب! کامل کامله! از خیلی سبز و مبتکران خیلی سرتره! تستای خیلی خوبی هم داره! درسنامه هاش هم عالی! یک سری ابهامات درمورد شیمی3 داشتم,با خوندن بخش هایی از این کتاب کامل رفع شد! مطمئن باشید هرکی شیمی3 گاج رو معرفی نمی کنه,حتما ندیدتش!
      تنها ایرادی که میشه به کتاب گرفت درسنامه های زیاد و پراکنده هست! و حجم زیاد کتاب که برای یه کنکوری که وقت زیادی نداره ,ارزشش رو کم میکنه! ولی این کتاب برای کسی که میخواد برای شیمی3 کتاب بخره(مخصوصا سوما) خیلی مناسبه! ( کنکوریا اگه با حجمش کنار میاد واقعا مناسبه.حدودا500 تست هر فصل)

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      باو به دادا دینی برس

بگیر دیگه
      دوست عزیز

اونهم به چشم !! یه چند روز بهم فرصت بده !! ببینم چی میشه ازش گفت ! چشم ! (شاید هم هیچی نگما !! === > باید فکر کنم :: اگه دیدم چیز قابلی هست و ارزش گفتن داشته باشه، باشه !! :: البته نه اینکه چیزی نباشه ! این منم که باید بهتر فکر کنم تا یادم بیاد چی به چیه ) ولی الان که دارم فکر می کنم تجربه 5 استاد برتر دین و زندگی مدنظرمه !! حالا ببینم چی میشه تا بعد .. )

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Flicker_Of_Hope نمایش پست ها
      آخ آخ نگو شیمی 3!!

من خیلی سبز رو زدم,شیمی3 مبتکران رو هم دیدم. جدیدا شیمی3 میکرو گاج رو از کتابخونه گرفتم. محشره این کتاب! کامل کامله! از خیلی سبز و مبتکران خیلی سرتره! تستای خیلی خوبی هم داره! درسنامه هاش هم عالی! یک سری ابهامات درمورد شیمی3 داشتم,با خوندن بخش هایی از این کتاب کامل رفع شد! مطمئن باشید هرکی شیمی3 گاج رو معرفی نمی کنه,حتما ندیدتش!
      تنها ایرادی که میشه به کتاب گرفت درسنامه های زیاد و پراکنده هست! و حجم زیاد کتاب که برای یه کنکوری که وقت زیادی نداره ,ارزشش رو کم میکنه! ولی این کتاب برای کسی که میخواد برای شیمی3 کتاب بخره(مخصوصا سوما) خیلی مناسبه! ( کنکوریا اگه با حجمش کنار میاد واقعا مناسبه.حدودا500 تست هر فصل)
      دوست عزیز

حدس میزنم تجربیات خوبی واسه شیمی 3 داشته باشی !؟! ممنون میشم بیشتر واسم بگی === >> هر نکته ای که واست جالب بوده ++ هر ایده، راهکار و .... !!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز

حدس میزنم تجربیات خوبی واسه شیمی 3 داشته باشی !؟! ممنون میشم بیشتر واسم بگی === >> هر نکته ای که واست جالب بوده ++ هر ایده، راهکار و .... !!
      اوهوم, متچکرم رفیق

یه سوالی هست برای تجربی90... میگه که " هرکیلوگرم آب دریا فلان مقدار یون داره,میخوایم فلان مقدار یون رو باهاش خنثی کنیم.چقدر آب دریا لازم داریم؟" من وقتی این سوال رو تو فصل اول شیمی 3 خیلی سبز دیدم گفتم: -اِ , مگه یونا خنثی میشن؟! - اوه,حالا واکنشش چی میشه؟ واکنش رو هم که تو پاسخنامه دید میزدم باز هم میدیدم یا ابالفضل!بلد نبودم چطوری این رو باید به روش تناسب یا کسر پیش ساخته حل کرد؟
      ولی شیمی3 گاج اومده در فصل 3 یه بخشی گذاشته تحت عنوان"واکنش آمفوترها در فاز محلول".ظاهرا این مبحث برای پیش هست. گاج اومده اول برای این مبحث یه درسنامه کوتاه داده و واکنش هاش رو توضیح داده,بعد مسئله هارو تشریح کرده. این رو دیدم گفتم خوب چیزیه این شیمی3 گاج!

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اوهوم, متچکرم رفیق

یه سوالی هست برای تجربی90... میگه که " هرکیلوگرم آب دریا فلان مقدار یون داره,میخوایم فلان مقدار یون رو باهاش خنثی کنیم.چقدر آب دریا لازم داریم؟" من وقتی این سوال رو تو فصل اول شیمی 3 خیلی سبز دیدم گفتم: -اِ , مگه یونا خنثی میشن؟! - اوه,حالا واکنشش چی میشه؟ واکنش رو هم که تو پاسخنامه دید میزدم باز هم میدیدم یا ابالفضل! چطوری این رو باید به روش تناسب یا کسر پیش ساخته حل کرد؟
      ولی شیمی3 گاج اومده در فصل 3 یه بخشی گذاشته تحت عنوان"واکنش آمفوترها در فاز محلول".ظاهرا این مبحث برای پیش هست. گاج اومده اول برای این مبحث یه درسنامه کوتاه داده و واکنش هاش رو توضیح داده,بعد مسئله هارو تشریح کرده. این رو دیدم گفتم خوب چیزیه این شیمی3 گاج!

خوب اینا با توجه به سال های گذشته هست
      با توجه به این که هر سال داره تست جدید طرح میشه
      نباید انتظار داشت شبیه تست کنکور 95 رو از الآن ببینیم
      کلا شیمی 3 رو نمیشه زیاد روش حساب کرد

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اوهوم, متچکرم رفیق

یه سوالی هست برای تجربی90... میگه که " هرکیلوگرم آب دریا فلان مقدار یون داره,میخوایم فلان مقدار یون رو باهاش خنثی کنیم.چقدر آب دریا لازم داریم؟" من وقتی این سوال رو تو فصل اول شیمی 3 خیلی سبز دیدم گفتم: -اِ , مگه یونا خنثی میشن؟! - اوه,حالا واکنشش چی میشه؟ واکنش رو هم که تو پاسخنامه دید میزدم باز هم میدیدم یا ابالفضل!بلد نبودم چطوری این رو باید به روش تناسب یا کسر پیش ساخته حل کرد؟

چه باحال !!

میشه دقیق تر بگی کجای کتاب گاج اینو دیدیش ؟!؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      خوب اینا با توجه به سال های گذشته هست
      با توجه به این که هر سال داره تست جدید طرح میشه
      نباید انتظار داشت شبیه تست کنکور 95 رو از الآن ببینیم
      کلا شیمی 3 رو نمیشه زیاد روش حساب کرد
      چه ربطی داشت داداش من؟ کلا پس تو تست کنکور نمیزنی نه؟
      در ضمن از این تیپ تست قبل تجربی90 , ریاضی خارج 89 اومده بود!

من حرفم فقط اینه: شیمی 3 گاج کتاب بسیار کاملی هست,به خاطر توضیحات خوبش!

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه ربطی داشت داداش من؟ کلا پس تو تست کنکور نمیزنی نه؟
      در ضمن از این تیپ تست قبل تجربی90 , ریاضی خارج 89 اومده بود!

من حرفم فقط اینه: شیمی 3 گاج کتاب بسیار کاملی هست,به خاطر توضیحات خوبش!
      ربط نداش؟
      لابد نداشته دیگه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چه باحال !!

میشه دقیق تر بگی کجای کتاب گاج اینو دیدیش ؟!؟
      دیگه چقدر دقیق؟!
      فصل3(محلول ها) - قسمت سوم(کتابش فصل ها رو تکه تکه کرده)- صفحه 424- تست 359 تا 362- درسنامه(پنجره) شماره67
      (طبق چاپ هفتادم!)

دیگه روم نمیشه از این کتاب حرف بزنم! الان همه خیال میکنن مولفش بابامه!

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای درس شیمی 3 به نظرم؛

اولویت اول ؛
      شیمی3 خیلی سبز

الویت دوم ؛
      شیمی3 مبتکران (واجب)

الویت سوم ؛
      شیمی3 گاج نقره ای

در ضمن
      کتاب آزمون شیمی پایه فار هم واجب واجبه ، گرفتنش باعث سعادت و نگرفتنش باعث ...

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیگه چقدر دقیق؟!
      فصل3(محلول ها) - قسمت سوم(کتابش فصل ها رو تکه تکه کرده)- صفحه 424- تست 359 تا 362- درسنامه(پنجره) شماره67

دیگه روم نمیشه از این کتاب حرف بزنم! الان همه خیال میکنن مولفش بابامه!
      نه عزیزم!! خیالت نباشه !! شما بگو !! هرکی هرچی گفت ! اونش بامن !!

من عمدن خاستم آدرس دقیقشو بگی، ببینم تفاوتش با کتاب «شیمی جامع گاج» چه جوریه ==== >> تو جامع هم دقیق همینو گفته !! === >> خوشمان آمد!!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      برای درس شیمی 3 به نظرم؛

اولویت اول ؛
      شیمی3 خیلی سبز

الویت دوم ؛
      شیمی3 مبتکران (واجب)

الویت سوم ؛
      شیمی3 گاج نقره ای

در ضمن
      کتاب آزمون شیمی پایه فار هم واجب واجبه ، گرفتنش باعث سعادت و نگرفتنش باعث ...
      مرسی رفیق

از کتاب شیمی 3 ای که خود شما خوندی، واسم بگو !! از چیزای که مرتبط به شیمی 3 میشه و یاد گرفتی !! از نکات جالبش !!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه عزیزم!! خیالت نباشه !! شما بگو !! هرکی هرچی گفت ! اونش بامن !!

من عمدن خاستم آدرس دقیقشو بگی، ببینم تفاوتش با کتاب «شیمی جامع گاج» چه جوریه ==== >> تو جامع هم دقیق همینو گفته !! === >> خوشمان آمد!!
      واقعا؟ یعنی هرچی تو کتابای شیمی سال به سال گاج هست,تو جامعش هم هست؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن