خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Cool چند سوال مهم راجع به قلمچی

تایپیک رو حذف نکنین چون جواب سوالام برام خیلی حیاتیهمن امسال میخوام برم قلمچی از پاییز و چندتا سوال داشتم 1- توی برنامه که نوشته زوج کتاب پایه یعنی باید دوتاشم بخونیم یا انتخابیه؟؟ 2- من برنامه راهبردی پاییز به بعد رو یه بار خرداد دانلود کردم و یه بارم امروز ..ولی عوض شده بود بازم ممکنه عوضش کنن؟؟ 3- موقع ثبت نام باید کل پول رو یه جا پرداخت کنم؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1- انتخابیه یکیشو نیمسال اول بردار دومی رو نیمسال دوم الته میشه کل سال یکیشو آزمون بدی ینی هر درسو دو بار از اول تا آخر آزمون بدی 2- ب احتمال زیاد زمان بندیش بله چون آخرین ازمونش 4 تیره در حالی که کنکور 20 روز بعدشه..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نمیدونستم فیزیک و شیمی انتخابیه و همش استرس داشتم چطوری همش رو فرصت میشه بخونم خداروشکر

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      تایپیک رو حذف نکنین چون جواب سوالام برام خیلی حیاتیهمن امسال میخوام برم قلمچی از پاییز و چندتا سوال داشتم 1- توی برنامه که نوشته زوج کتاب پایه یعنی باید دوتاشم بخونیم یا انتخابیه؟؟ 2- من برنامه راهبردی پاییز به بعد رو یه بار خرداد دانلود کردم و یه بارم امروز ..ولی عوض شده بود بازم ممکنه عوضش کنن؟؟ 3- موقع ثبت نام باید کل پول رو یه جا پرداخت کنم؟؟

1.یکیاز زوج کتاباب نیم سال اول..زوجش نیم سال دوم..اگه وقت و حوصله داشتی هردو رو بخون..اما سر جلسه وقت برا زدن یکی از اونا هست

2.اگه برنامه رو الان واسه کنکور 5 زدن احتمالش کممه تغییر کنه

3.یکم اول میدی بقیه چک

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      1-خودت تصمیم میگیری که از زوج کتابها کدوم رو نیمسال اول بخونی کدوم رو نیمسال دوم
      2-نمیدونم!با توجه به برنامه کنکور عوض کردن
      3- نه میتونید چک هم بدید

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زوج کتاب یکیش رو باید بخونی
      میتونی قسط بندیش کنی
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زوج کتابها رو سعی کنین درسی رو انتخاب کنین که توش ضعیف تر هستین. من اگه میرفتم کانون حتما زوج کتاب رو هم نیمسال اول و هم نیمسال دوم شیمی 3 انتخاب میکردم.

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      من از مهر میخوام دقیقا برنامه قلمچی رو اجرا کنم تا مثل پارسال سردرگم نشم و خبالم از لحاظ برنامه راحت باشه(چون این طرفا مشاور نداریم)
      چند تا سوال:
      1-به برنامه قلمچی کاملا اعتماد کنم؟چون فقط میخوام طبق اون پیش برم(فارغ التحصیلم)
      2-تو زوج کتاب ها مثلا اگه نیمسال اول شیمی3 رو انتخاب کنم و نیم سال دوم شیمی2 بعد تو نیم سال دوم دیگه شیمی3 مرور نمیشه تو برنامه؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      1( انتخابیه
      دلخواه میتونه انتخاب کنی
      2) فکرنکنم موقع ثبت نام میدن بهتون برنامه رو
      3) میتونین قسط بندی هم کنین تا سه یا چهار قسط هم میشه با پیش پرداخت

10. Top | #10
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      3. بهترین کار اینه اول کار همه رو ندی چون بدی بدون شک هرچی کتاب متاب دارن تا بهت نندازن دست برنمیدارن (برام اتفاق افتاده ها)

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamadabfm نمایش پست ها
      دوستان سلام
      من از مهر میخوام دقیقا برنامه قلمچی رو اجرا کنم تا مثل پارسال سردرگم نشم و خبالم از لحاظ برنامه راحت باشه(چون این طرفا مشاور نداریم)
      چند تا سوال:
      1-به برنامه قلمچی کاملا اعتماد کنم؟چون فقط میخوام طبق اون پیش برم(فارغ التحصیلم)
      2-تو زوج کتاب ها مثلا اگه نیمسال اول شیمی3 رو انتخاب کنم و نیم سال دوم شیمی2 بعد تو نیم سال دوم دیگه شیمی3 مرور نمیشه تو برنامه؟
      منم همین سوال رو دارم پارسال کیلویی درس مسخوندم بدون برنامه
      برای داشتن چیزی که تا به حال نداشتیم باید کسی شویم تا به حال نبوده ایم

12. Top | #12
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.parnia نمایش پست ها
      منم همین سوال رو دارم پارسال کیلویی درس مسخوندم بدون برنامه
      منم همینطور آخرا فهمیدم چجوری باید خوند که کار ازکار گذشته بود.بااینکه قلمچی پول زیاد میگیره ولی اینکه از بی برنامه گی درمیاره خوبه همینطور وقتی ازمون میدی میفهمی چیزی حالیت هست از این مبحث ها یا نه.اگر اینطوری نشه وسواس ادم روتو همون فصل اول کتابا نگه میداره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط اگه تراز خیلی بالا هستین به برنامه قلمچی اعتماد کنین.
      کسی ترازش زیر 5500 باشه هنوزم بخواد با قلمچی بره جلو رقابت نابودش میکنه. در صورتی که اگه مبحثی کار کنه و از روی کتاب ها تست بزنه بره جلو عالی میشه میتونه به هدفش برشه.

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      چند تا سوال:
      1-به برنامه قلمچی کاملا اعتماد کنم؟چون فقط میخوام طبق اون پیش برم(فارغ التحصیلم )
      2-تو زوج کتاب ها مثلا اگه نیمسال اول شیمی3 رو انتخاب کنم و نیم سال دوم شیمی2 بعد تو نیم سال دوم دیگه شیمی3 مرور نمیشه تو برنامه؟باید خودمون جدا از برنامه شیمی3 رو مرور کنیم؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamadabfm نمایش پست ها
      دوستان سلام
      چند تا سوال:
      1-به برنامه قلمچی کاملا اعتماد کنم؟چون فقط میخوام طبق اون پیش برم(فارغ التحصیلم )
      2-تو زوج کتاب ها مثلا اگه نیمسال اول شیمی3 رو انتخاب کنم و نیم سال دوم شیمی2 بعد تو نیم سال دوم دیگه شیمی3 مرور نمیشه تو برنامه؟باید خودمون جدا از برنامه شیمی3 رو مرور کنیم؟

1:این سوال بستگی به پایتون داره.اگه توان برنامه ریزی و عمل به اون رو ندارید طبق اون پیش برید والا جلوتر هم میتونید باشید(البته اگه بتونید به مباحث هر آزمون برسید چون باید تست و .....کار کنید )
      2:مرور داره در قالب ازمون جمع بندی مباحث گذشته که فکر کنم بهمن باشه .یکی مربوط به پایه و بعدیش فقط از پیش هایی که تا اون روز خوندید.پس نگران این موضوع نباشید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن