خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

آزمون های شیمی انجمن کنکور

در راستای اینکه بگیم خیلی شاخیم و به پیشنهادات خیلی بها میدیم، خواستم کلیه پیشنهادات رو اینجا با هم ببینیم و بهتون ثابت بشه که دارم اجرایی میکنم اونایی که در حد توانم هست!
      در ضمن در این تاپیک در هر پست یکی از آزمونای انجمن رو قرار میدم، انتقادات و پیشنهادات رو در این تاپیک انجام ندید (چون بستست!)
      انتقاد و پیشنهاد در :تاپیک فراخوان طرح تست شیمی

@Hellion :لطف کنین اگه شد واسه سال دومم بزارین امسال تو تاپیک تست احتمالی حق مارو خوردن یکی دو تست گذاشتن .. فداتون .. طرحتون هم خیلی جالبه ..
      الان سه تا آزمون رو قرار دادم، دو آزمون اول فصل 1 شیمی3 و آزمون 3 هم فصل 2 شیمی3، آزمون چهارم ان شا الله فصل 2 شیمی3 و از این به بعدم شیمی2 میذارم!

@Alireza.arvin : یه پرفیکس {مهم} یا {آزمون} یا هر چیز دیگه بزارید کنار عنوان تاپیک که افراد بیشتری بهش توجه کنن و بیان
      من این دسترسی رو ندارم در انجمن اما بلافاصله بعد از زدن تاپیک به آراز @Araz یا اون یکی مدیر(ستاره دنباله دار!) میگم که این تغییر رو اعمال کنن در تاپیک

@forgotten : این سوالات مخصوص کنکوری هاست ؟ بهتره بچه های کنکوری شرکت کنن چون سطح سوالات مطابق کنکوره

@ تا کی برای فرستادن جواب ها مهلت داریم؟ توی تابستون میتونید شنبه یا یک شنبه هر هفته ارسال کنید ولی بعد از مهر دیگه وقت این که پاسختون رو چک کنم ندارم و خودتون با پاسخ تشریحی(که احتمالا دو شنبه هر هفته قرار میدم) صحیح کنید

@ : سوالات خوب بودن ولی ازمون های فار استاندار تر هستند اگه واقعا اینطوری فکر میکنی میتونی به آزمون های پایه فار مراجعه کنی دوست عزیز!

@sis413 :من که سوال ندیدم کو سوالا؟ سوالات رو در پست اول قرار میدم! از مهر به بعدم شاید یادم نباشه که شما رو تگ کنم! در جریان باش که شنبه سوالا قرار میگیره

@EMPEROR فقط حیف که من از شیمی 2 شروع کردم ... کاش از شیمی 2 هم طرح کنید! شنبه دو هفته دیگه(حدود 10 روز دیگه) شیمی2 رو استارت میزنیم!

@Mostafa7 : فقط یه خواهشی دارم اگه میشه تعداد سوالات مفهومی از مطالب غیر محاسباتی شیمی رو بیشتر کنید . در فصل 1 شیمی 3 دستمون بسته بود اما همونطور که در آزمون 3 دیدی این مشکل حل شد!

@moho : از پی دی اف علیرضا آروین خیلی استقبال شد، آزمون چهارم رو هم که مسعود پور قهرمانی عزیز طرح کرده بسیار پی دی اف شکیلی خواهیم دید!!!

@k97 .اگه میشه یه تاپیک باز کنین که همه ی آزمونا با جواباش یه جا باشه که آدم انقدر سر در گم نشه. پیشنهادت رو در این تاپیک عملی کردم

@highdreams من هم فعلا دوم رو دارم میخونم...هروقت دوم بود بگید من با آمادگی کامل میام!!! شنبه دو هفته دیگه

@AliRZ ببخشید داداش عزیز، من فقط میتونم پاسخ تشریحی رو قرار بدم و بحث روی سوالات و جوابها فرایند وقت گیریه..شاید الان بتونم ولی از مهر به بعد به هیچ وجه! عذر میخوام!

@mamad.hny فونت برای شما هم ناخواناست یا فقط برای من اینجوریه؟
      یجوری که انگار نوشته ها تار هستن. به این مشکل فکر کردم اما قابل حل نیست! من فقط از بچه های طرح پی دی اف میگیرم و چون اکثر طراحا کنکورین وقتشون گرفته میشه
      مسعود پور قهرمانی یه طور خاص تری داره کمک میکنه، شاید بعضی آزمونا رو کلا اون اجرا کنه! @Masoud22

با تشکر زیاد از :
      @amin dehghan
      @ali761
      @Alireza.arvin
      @m.f

و همه اونایی که کمک کردن و یادم رفت و اونایی که کمک خواهند کرد

همگی آدم باشیم!
      ویرایش توسط par.rah : 04 شهریور 1394 در ساعت 14:19

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اولین آزمون

استوکیومتری

طراح:امین دهقان

پاسخ:پرهام رحمانی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دومین آزمون

استوکیومتری

طراح:علیرضا اروین

پاسخ: پرهام رحمانی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سومین آزمون

ترمودینک شیمیایی

طراح: حمید رضا محمدی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      آزمون شماره ۴: ترمودینامیک شیمیایی @Masoud22
      آزمون شماره ۵: فصل۱ شیمی۲
      آزمون شماره ۶: فصل ۲ شیمی ۲
      آزمون شماره ۷: فصل ۳ شیمی ۲ مهر ماه @ali761

بعدش برنامه قلمچی(شیمی۲ از اول!)

@Hellion
      @Mr.Dr @sis413
      @highdreams
      @Mostafa7
      @m.f
      @Alireza.arvin
      اونایی که میگفتن شیمی۲ُ بگوش باشید!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      هنوز هم افرادی که تمایل دارن در طراحی سوال همکاری کنن، پیام بدن بهم!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      چهارمین آزمون

ترمودینامیک شیمیایی

طرح: مسعود پور قهرمانی

پاسخ:پرهام رحمانی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      پنجمین آزمون
      شیمی2 فصل1

طراح: مسعود قهرمانی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن