خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به عنوان اولین آزمون خوب بود یا نه؟

رأی دهندگان
    28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بلی

26 92.86%
    • خیر

2 7.14%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

Exclamation اولین آزمون هفتگی شیمی انجمن کنکور

همونطور که حدود یک ماه پیش در تاپیک فراخوان طرح تست شیمی گفتم ، قراره که بصورت هفتگی اینجا آزمون بذاریم با همکاری دوستان برای مقابله با سبک جدید تستهای مطرح شده در کنکور 93و94! ان شا الله که مقبول بشه!

این آزمون رو دکتر امین دهقان عزیز! @amin dehghan طرح کرده و ازم خواسته بود که یه سری از موارد رو بگم بهتون!
      این آزمونهاهدفشون فقط یادگیریه! یعنی اوویتتون یادگیری باشه نه درصد و تایم! سوالاتی که استفاده میکنیم اکثرا دارای ایده های جدیده که مشابهش در کتاب های کنکوری پیدا نمیشه ولی همشون قابل طرح هستن در کنکور!

پیشنهادی نظری چیزی داشتید در تاپیک فراخوان طرح تست شیمی یا در صفحه خودم بهم بگید
      کلا اینجور کارا اولش خیلی بینظمه ولی هر چی جلوتر بریم قوی تر میشیم....
      خوب بخونید که ان شا الله خوب نتیجه بگیرید
      سعیمون اینه که هر هفته سوالات رو قرار بدیم در سایت اما خب یه ماه دیگه نتایج کنکور میاد قطعا اگه شهرامون فرق کنه خب خیلی چیزای میتونه فرق کنه...من(اصفهان یا تهران) امین هم همینطور
      جا داره یه تشکر واقعی ههم تز @ali761 بکنم که به نظرم تست هایی که داده بی نظیر ترین تستای ممکنه...
      فعلا ما سه نفر همکاری میکنیم!
      موضوع آزمونهای هفته بعد رو هم در تاپیک فراخوتن میگم بهتون

پاسخ تشریحی رو هر 2 شنبه قرار میدم که دوستان به اندازه کافی فکر کنن رو سوالات.
      اون دسته از آدمایی که قوین و میخوان وقتی کار کنن، بدونن که این آزمون 10 سوال و وقتش هم 15 دقیقست و مبحثش هم استوکیومتری فصل1 شیمی 3 هست

خیلی خیلی خیلی پیشنهاداتتون رو گوش میدیم!

بچه های یه چیز دیگه..ممکنه سخت باشه واستون سوالا، با این دید برید جلو که دارید چیزای خوب یاد میگیرید! مطمئن باشید هم کنکور و هم قلمچی از این سوالا آسونتر خواهد بود
      موفقیتتون آرزوی ماست!

علیرضا آروین صد زد!

اولین اصلاحیه(با تشکر از آروین): در سوال 5 درصد m2o رو محسابه کنید نه mo2!

پاسخ(لینک)
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      ویرایش توسط par.rah : 19 مرداد 1394 در ساعت 16:54

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از این طرح خوبتون . انشالله که این روند ادامه پیدا کنه و متوقف نشه . اگه یه حالت رقابتی هم ایجاد می کردید که تو هر آزمون هفتگی نفرات برتر رو اعلام می کردید خیلی انگیزه ها بالا میرفت سوالات این دفعه هم سطح خوبی داشتن . ( چند مورد ایده شون خیلی خوب بود چند تا هم مثل روال قبل بود )‌ ولی در کل عالیه . ممنون .

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطف کنین اگه شد واسه سال دومم بزارین امسال تو تاپیک تست احتمالی حق مارو خوردن یکی دو تست گذاشتن .. فداتون .. طرحتون هم خیلی جالبه ..

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      خیلی ممنون از این طرح خوبتون . انشالله که این روند ادامه پیدا کنه و متوقف نشه . اگه یه حالت رقابتی هم ایجاد می کردید که تو هر آزمون هفتگی نفرات برتر رو اعلام می کردید خیلی انگیزه ها بالا میرفت سوالات این دفعه هم سطح خوبی داشتن . ( چند مورد ایده شون خیلی خوب بود چند تا هم مثل روال قبل بود )‌ ولی در کل عالیه . ممنون .
      آخر پست اول رو بخون! پیشنهادت حیلی خوبه
      در مورد تداوم هم بگم که بستگی داره که من پزشکی اصفهان قبول شم یا داروی تهران! ولی در کل سعیم اینه که لا اقل تا قبل از عید باشیم در خدمتتون!!!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      لطف کنین اگه شد واسه سال دومم بزارین امسال تو تاپیک تست احتمالی حق مارو خوردن یکی دو تست گذاشتن .. فداتون .. طرحتون هم خیلی جالبه ..
      ما با قلمچی پیش میریم، سوالای شیمی 2 رو از مهر تا دی قرار میدیم! سوالای شیمی دو بهتر از شیمی 3 خواهند بود!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      c=12
      h=1
      li=7
      al=27
      ca=40
      br=80
      o=16
      fe=56
      s=32

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد دیگه :‌ یه پرفیکس {مهم} یا {آزمون} یا هر چیز دیگه بزارید کنار عنوان تاپیک که افراد بیشتری بهش توجه کنن و بیان

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      یه پیشنهاد دیگه :‌ یه پرفیکس {مهم} یا {آزمون} یا هر چیز دیگه بزارید کنار عنوان تاپیک که افراد بیشتری بهش توجه کنن و بیان
      مرسی! اعمال شد!تبریک

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این سوالات مخصوص کنکوری هاست ؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      این سوالات مخصوص کنکوری هاست ؟
      تمامی مطالب از فصل 1 سوم بوده و هر فردی با مطالعه این فصل میتونه به سوالات جواب بده
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      البته به نظر من بچه های پیش دانشگاهیی واسشون بهتر خواهد بود!چون قاعدتا سطح این سوالا بالاتر از حالت عادیه...سوما عجله نکنن یه کم مبحث جا بیوفته براشون، بعدش ان شا الله

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید آزمون ده سوالیه یا 15 سوالی؟ چون تو پی دی اف سوال 13 و 15 هم وجود داره

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یکی از بچه ها فرستاد پاسخشو...بقیه هم دست به کار بشن...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      تمامی مطالب از فصل 1 سوم بوده و هر فردی با مطالعه این فصل میتونه به سوالات جواب بده
      من تا پایان استوکومتری واکنش برای آزمون 23 مرداد خوندم لطفا بگید تست های چند تا چند رو باید بزنم ( من سال بعد سوم هستم و کنکوری نیستم )

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      من تا پایان استوکومتری واکنش برای آزمون 23 مرداد خوندم لطفا بگید تست های چند تا چند رو باید بزنم ( من سال بعد سوم هستم و کنکوری نیستم )
      همرو بزن بره!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن