خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط altenrate نمایش پست ها
      واسه کسی که ریاضیش ضعیف هست فقط و فقط :

دی وی دی منتظری حرف اخر + کتاب های پرسمان گاج + تست های 10 سال اخیر سراسری
      داداش کی باز ی میلیون داره بره بده به منتظری !!

من خودم اشتبا کردم اول کنکور آسان است و خریدم بعد رفتم آفبا رو خریدم ( اگ تاکسی میگرفتم میرفتم شهر کلاس اینقد هزینه واسم نمی افتاد)

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      بله دارن بهترینو معرفی میکنن ولی به شرطی برای کسی خوبه که یه پایه ای داشته باشه نه من

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      داداش کی باز ی میلیون داره بره بده به منتظری !!

من خودم اشتبا کردم اول کنکور آسان است و خریدم بعد رفتم آفبا رو خریدم ( اگ تاکسی میگرفتم میرفتم شهر کلاس اینقد هزینه واسم نمی افتاد)
      اینجوریم نیست کافیه بگردی من با نصف پول همون افبا ریاضی که شما دادی

باهاش کل افبا و کل حرف اخر و فیزیک پیروزان و فیزیک مسعودی گرفتم.....

با نصف پول ریاضی !!! کافیه بگردی

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      بله دارن بهترینو معرفی میکنن ولی به شرطی برای کسی خوبه که یه پایه ای داشته باشه نه من
      منتظری خیلی خوب و مفهومی یاد میده کاملا میکنه تو کلت !!! پرسمان هم واسه راه افتادن دست هست در حد کتاب و نهایی و تست سراسری هم بعدش واسه کنکور لازمه

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      به نظرم تا میتونی فیزیکو فقط حفظ کن چون من واقعا با فیزیک بیگانه ام.

مطمئنم خیلی ها هستن با فیزیک مشکل دارن.

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      ازدوستان یه خواهشی دارم اینکه لطفا یه کتابی که مثل شیمی بازرگانی بتونه داوطلبو کمک بکنه توریاضی وفیزیک معرفی کنید
      واقعیتش من معلم درست وحسابی نداشتم وشاید بشه گفت اصلا جزوه ندارم درصدای دروس دیگرم بالای60و70است اما چه فایده اصل ریاضی وفیزیکه که ادمو میاره تو عرش!!!!!!!!
      راستیتش شهرماکوچیکه وتوهردرس حداکثرشاید2تامعلم خوب بیشتر نداره که اونم برای دانش اموزای شهید بهشتیه وتو حق ما ظلم میشه
      ازیه طرف هم کلاسای کنکور هم زود برگزارشده وبعضی هاهم اصلا به حد نصاب نرسید بالاخره تابستون که داره تموم میشه ماهم هیچ غلطی تواین دورس نکردیم!!!
      پس خواهش میکنم دوستان اگه راه حلی کتابی دی وی دی جزوه ای دارن که میتونه به من کمک کنه تاریاضی وفیزیکمو حداقل به 30یا40برسونم معرفی کنند بالاخره ازسفیدگذاشتن بهتره!!
      من کتاب فیزیک پایه وریاضی جامع خیلی سبزرودارم ولی اصلا نمیتونه به من کمک کنه البته اگه از نظر اموزش راه بیفتم تمومه
      ببخشید متن طولانی شد!!
      سلام
      دوست عزیز شاید بهتر باشه روش درس خوندنتون رو تغییر بدین چون کسی ک معدل کتبیش19 باشه به راحتی میتونه از پس همه ی درس ها بربیاد!!
      برای شروع اول از همه برای هرسوال زمان تعیین نکنین، دوم اینکه هر مسئله رو تحلیل کنین و بعدش برین سراغ حل سوال، (برای شروع به روش تشریحی سوالا رو حل کنین تا کمکم راه بیفتین)

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      در مورد کتاب به نظرات دوستان دیگه میتونی رجوع کنی و اون کتابها رو نگاه بندازی.

در مورد دی وی دی اگر میخواید تهیه کنی برای درس فیزیک بر اساس تجربه ای که دارم تدریس احمد مصلایی بی نظیزه ؟
      من فقط تدریس مصلایی رو در موسسه پژوهندگان دیده ام . شاید جاهای دیگر هم باشه اما من ندیده ام.
      سخن من برای بازاریابی و غیره نیست چون حقیقتا خودم استفاده کردم و میدونم چگونه تدریس میکنه اگر حتی از فیزیک یک کلمه هم نفهمی فوق العاده راحت یاد میگیری !!
      در کل در تدریس های غیر حضوری یا همین تدریس های ضبط شده خیلی مهمه که استاد بتونه رابطه ای رو که کلاس ایجاد میکنه بتونه ایجاد کنه و من این مورد رو در هیچ دی وی دی ندیدم چه تدریس های ریاضی و فیزیک آقای دربندی و چه غیره ... اما در دی وی دی های آقای مصلایی واقعا تمام سعی و تلاشش اینه که این رابطه رو ایجاد کنه و انرژی زیادی برای این کار میگذاره .
      من برای دی وی دی های زیادی پول دادم و از اکثرشون راضی نبودم مگر دی وی دی های فیزیک مصلایی

امیدورام تونسته باشم کمکی بهتون کرده باشم .

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فیزیک خوشخوان درسنامه های کاملی داره
      آموزش الگو هم خوبه ببین با کدوم راحت تری
      تست هم فیزیک پایه گاج عالی و کافیه برا پیش هم الگو خوبه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن