خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگ کسی از الان مبحثی رو حذف کنه و بخواد در حد ی درصدی مبحثا رو انتخاب کنه خودشو بیچاره میکن!!

اگ کسی از الان واس درصد 60 بخون تو کنور 30 هم نمیتونه بزنه!

حذف هر مبحث = منفی شدن تراز تو کنکورت به شدت زیاد!

شاید اون مبحثی رو ک شما خونده باشی ی تستی بدن ک واقعا سخت باش!
      پس از الان این کار خیلی بد!

این ک ی مبحثو انتخاب کنی واس کسایی ک از عید یا وسطای سال میخوان شروع کنن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واسه ریاضی دی وی دی می تونه کمک زیادی بکنه و همچنین در کنارشم کتاب ده سال کنکور و حل تست های زیاد

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      یه دنیا ممنونم از دوستانی که نظردادن
      به نظرتون تواین یک ماهه باقی مونده رو چه مباحثی ازریاضی کار کنم تاپایم قوی بشه ویواش یواش ازمهربتونم ازتستای سخت بربیام؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مشکل فیزیک ریاضی دوستمونو دارم فلجم کرده

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کوله پشتی نگیر ... گنگه برا کسی که ضعیفه و کلا اشغاله

اما
      کتابای جامع مث خیلی سبز برا کسی مث شما و البته خود من که ضعیفیم به درد نمی خوره برحسب تجربه
      اما برای ریاضی سیرتاپیاز گاج دوم و سوم و محوری پیش (سبزه جلد همه فقط پیشش اسمش محوری و سیرتاپیاز نیست ) خیلی کمک کنندست چون قشنگ درس باز می کنه تو درسنامه هاش
      ولی خب باید حسابی وقت بزاری روشون چون این 3 تا کتاب حجیمه
      اگه درصد خوب می خوای خوبم باید کار کنی دیگه
      البته کتاب زرد و قرمز مبتکرانم واقعا خوبه برا ریاضی تجربی اما به اندازه گاج مطلب باز نکرده
      این دوتا رو هم کنار گاج کار کنی که دیگه اصن یه وضی

فیزیک
      اوصیکم به کتاب اموزش الگو (فقط اگه خواستی بگیری سومش وایسا ویرایش جدید بیاد چون مولفش عوض شده و اقای خالو که بقیه فیزیکا رو نوشته ویرایش جدید داره می نویسه )
      مکملش ابی قلم چی خوبه یا جامع خیلی سبز که سطح بالاتره

اینا نظر منه شاید به درد تو نخوره و کلا با این کتابا حال نکنی یه نگاه بنداز به درسنامه هاش تو سایتاشون هست ببین اگه حال کردی بگیر !

موفق باشیم

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      درباره ی فیزیک باید از روی کتاب های آموزش مثل الگو که آموزش کامل دارن استفاده کنی و بعدش سوال تشریحی حل کنی و زمان برات مهم نباشه بعدش بری تست بزنی باز هم بدون وقت و بعدش تست های زماندار با زمان بیش از استاندارد سپس زمان هر تست را کم کنید تا به کمتر از استاندارد برسه
      در مورد ریاضی باید بدونی که خیلی از مبحث ها تست ندارن اما پیش نیاز بقیه مباحثن مثل تجزیه و ترکیب سال اول پس اگه از ریشه مشکل دارید اول اونا را بخونید و بهتره که کتابای سال به سال بخونید چون کتابای جامع درس نامه قوی ندارن و بدردتان نمیخورن و بعد آموزش به همون ترتیب فیزیک کار کنید یعنی اول تشریحی و الی آخر
      در مورد دروس اختصاصی انتظار نتایج کوه مدت نداشته باشید یعنی شاید با این که زیاد بخونید اما درصد خوب نزنید پس هدفتون باید کنکور باشه نه تراز و این حرفا البته تا قبل بهمن
      وقت برای خوندن از پایه وجود داره و به این معناست که اگه از الان بخونید نتیجه می گیرید اما اگه کاهلی کنید ممکنه نتیجه نگیرید پس وقتتان را غنیمت بشمارید

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      ازدوستان یه خواهشی دارم اینکه لطفا یه کتابی که مثل شیمی بازرگانی بتونه داوطلبو کمک بکنه توریاضی وفیزیک معرفی کنید
      واقعیتش من معلم درست وحسابی نداشتم وشاید بشه گفت اصلا جزوه ندارم درصدای دروس دیگرم بالای60و70است اما چه فایده اصل ریاضی وفیزیکه که ادمو میاره تو عرش!!!!!!!!
      راستیتش شهرماکوچیکه وتوهردرس حداکثرشاید2تامعلم خوب بیشتر نداره که اونم برای دانش اموزای شهید بهشتیه وتو حق ما ظلم میشه
      ازیه طرف هم کلاسای کنکور هم زود برگزارشده وبعضی هاهم اصلا به حد نصاب نرسید بالاخره تابستون که داره تموم میشه ماهم هیچ غلطی تواین دورس نکردیم!!!
      پس خواهش میکنم دوستان اگه راه حلی کتابی دی وی دی جزوه ای دارن که میتونه به من کمک کنه تاریاضی وفیزیکمو حداقل به 30یا40برسونم معرفی کنند بالاخره ازسفیدگذاشتن بهتره!!
      من کتاب فیزیک پایه وریاضی جامع خیلی سبزرودارم ولی اصلا نمیتونه به من کمک کنه البته اگه از نظر اموزش راه بیفتم تمومه
      ببخشید متن طولانی شد!!
      من کتاب نمیشناسم تا بهت معرفی کنم ولی باید هر کتاب تستی که گرفتی دقیق کار کنیش تمام تستایی که توش مشکل داری یه جا یادداشت کنی یا علامتش بزنی و اگه نکته پیدا کردی نکته برداری کنی مسئله هارو جا نذاری وبا حوصله حل کنیشون تمام تستای آزمونارو ببین نکته ای ازش دربیار اگه خواستیم دیدی یه تست جالبه یا مشکل داری میتونی یه جا یادداشتش کنی فقط بررسی یادت نره اگه معلم خوبی میشناسی واسش کلاس کنکور بگیر ممکنه بدردت بخوره

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم برای آموزش خیلی خوب کتاب های سیر تا پیاز برای ریاضی و فیزیک خوب کار کردن!میشه اونا رو در کنار میکرو فیزیک گاج+ریاضی خیلی سبز کار کرد!

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      خوب دوستان حالابرای فیزیک بین الگو وسیرتاپیاز کدومو بگیرم؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      ازدوستان یه خواهشی دارم اینکه لطفا یه کتابی که مثل شیمی بازرگانی بتونه داوطلبو کمک بکنه توریاضی وفیزیک معرفی کنید
      واقعیتش من معلم درست وحسابی نداشتم وشاید بشه گفت اصلا جزوه ندارم درصدای دروس دیگرم بالای60و70است اما چه فایده اصل ریاضی وفیزیکه که ادمو میاره تو عرش!!!!!!!!
      راستیتش شهرماکوچیکه وتوهردرس حداکثرشاید2تامعلم خوب بیشتر نداره که اونم برای دانش اموزای شهید بهشتیه وتو حق ما ظلم میشه
      ازیه طرف هم کلاسای کنکور هم زود برگزارشده وبعضی هاهم اصلا به حد نصاب نرسید بالاخره تابستون که داره تموم میشه ماهم هیچ غلطی تواین دورس نکردیم!!!
      پس خواهش میکنم دوستان اگه راه حلی کتابی دی وی دی جزوه ای دارن که میتونه به من کمک کنه تاریاضی وفیزیکمو حداقل به 30یا40برسونم معرفی کنند بالاخره ازسفیدگذاشتن بهتره!!
      من کتاب فیزیک پایه وریاضی جامع خیلی سبزرودارم ولی اصلا نمیتونه به من کمک کنه البته اگه از نظر اموزش راه بیفتم تمومه
      ببخشید متن طولانی شد!!

برای این دو تا درس هم کتابایی هستن که بیشترین تمرکز رو رو درسنامه دارن ...

مثل کوله پشتی پیش و پایه برای ریاضی و نشر دریافت برای فیزیک
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای این دو درس فقط و فقط تست

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام برای قوی شدن پایه فیزیک ی کتاب جامع معرفی می کنین؟؟ی کتابی میخام ک کلا همه چیو کامل توضیح داده باشهه و جا برای ابهام و سوالی نمونه

Sent from my C2105 using Tapatalk
      کمـــ
      کمـــ
      عـــادتـــــ
      میـــــ کـــنـــیــــ
      بـــهـــــ
      هــــیــــچــــکــــیــــ ـ
      عـــــــادتــــ
      نـــکــنـــیـــــ

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ای بابا این بند خدا میگه من با خیلی سبز نمیتونم کار کنم شما هی کتاب معرفی میکنید؟؟؟؟
      علیرضا جان داداش مشکلت مثه خودمه با اجازت منم چندتا سوال بپرسم هم به درد من میخوره هم شما
      دوستان در یک جمله من ریاضیم از راهنمایی مشکل داره بعد از این که پایه ریاضیمو درست کردم چهdvd استفاده کنم برای ریاضی؟؟؟درصد بالاهم خیلی نمیخوام...
      برای فیزیک چی؟؟؟ چی dvd از همه بهتره که بشه باهاش به مقابله با کنکور جدید برخاست؟؟؟

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tina17 نمایش پست ها
      سلام برای قوی شدن پایه فیزیک ی کتاب جامع معرفی می کنین؟؟ی کتابی میخام ک کلا همه چیو کامل توضیح داده باشهه و جا برای ابهام و سوالی نمونه

Sent from my C2105 using Tapatalk
      آموزش الگو

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واسه کسی که ریاضیش ضعیف هست فقط و فقط :

دی وی دی منتظری حرف اخر + کتاب های پرسمان گاج + تست های 10 سال اخیر سراسری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن