خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75
    1. Top | #1

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تغییر در آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی در منطقه 1 ...

سلام دوستان

همونطور همونطور که می دونید ، نحوه پذیرش رشته پزشکی و دندون و دارو در سال 94 از ناحیه ای به کشوری تغییر کرده ... به همین منظور خیلیا شنیدم که میگن تغییر زیادی در آخرین رتبه قبولی منطقه 1 ایجاد میشه ... پارسال تا حدودای 1800 هم پزشکی تو منطقه 1 قبول شده ... می خواستم بپرسم آیا این تغییر به گونه ای هست که امسال یه نفر با رتبه 1100 هیچ جا ( حتی زاهدان ) هم قبول نشه ؟

ممنون میشم اگر اطلاع دارید پاسخ بدین ....

با تشکر و احترام

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad76 نمایش پست ها
      سلام دوستان

همونطور همونطور که می دونید ، نحوه پذیرش رشته پزشکی و دندون و دارو در سال 94 از ناحیه ای به کشوری تغییر کرده ... به همین منظور خیلیا شنیدم که میگن تغییر زیادی در آخرین رتبه قبولی منطقه 1 ایجاد میشه ... پارسال تا حدودای 1800 هم پزشکی تو منطقه 1 قبول شده ... می خواستم بپرسم آیا این تغییر به گونه ای هست که امسال یه نفر با رتبه 1100 هیچ جا ( حتی زاهدان ) هم قبول نشه ؟

با تشکر و احترام

خیلی خیلی بعیده که چنین اتفاقی بیفته ... زیاد نگران نباش داداش گلم ... یه شهر خوب قبولی ان شاء الله ...
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

با تشکر و احترام
      ببین الان هیچ کس نمیدونه چه خبره
      اگه میخوای از یکی یه حرف بشنوی که بگه نه تغییری نداریم و خیال خودت رو راحت کنی خب من میگم تغییری نداره برو راحت باش
      ولی با اسن حرفا اگه هم تغییر داشته باشه دیگه از دست ما کاری بر نمیاد پس به جای استرس گرفتن و فکر کردن به نتایج
      اگه پشت کنکوری هستی برو وضع نظام وظیفتو درست کن اگه نیستی برو این یه ماه رو خوش باش
      تمام

4. Top | #4

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      خیلی خیلی بعیده که چنین اتفاقی بیفته ... زیاد نگران نباش داداش گلم ... یه شهر خوب قبولی ان شاء الله ...
      ایشالله که همینطور بشه ... خیلی با حرف دوستان دلشوره گرفتم !

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      ببین الان هیچ کس نمیدونه چه خبره
      اگه میخوای از یکی یه حرف بشنوی که بگه نه تغییری نداریم و خیال خودت رو راحت کنی خب من میگم تغییری نداره برو راحت باش
      ولی با اسن حرفا اگه هم تغییر داشته باشه دیگه از دست ما کاری بر نمیاد پس به جای استرس گرفتن و فکر کردن به نتایج
      اگه پشت کنکوری هستی برو وضع نظام وظیفتو درست کن اگه نیستی برو این یه ماه رو خوش باش
      تمام
      دقیقا منتظر این بودم که یه نفر با جدیت بگه هیچ تغییری نداریم
      نه اتفاقا سال اولم بود که کنکور میدادم ... ولی چون خودم رو از نظر ذهنی آماده دانشگاه رفتن کرده بودم ، یه دفعه با حرف بچه ها جا خوردم !

حالا خدا رو شکر می کنم آخر همه پزشکی ها سه تا داروی شیراز و اصفهان و یزد رو زدم !

ممنونم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایشالله که همینطور بشه ... خیلی با حرف دوستان دلشوره گرفتم !
      ان شاء الله ...
      قبل از اعلام نتایج هم من درصدام رو به بعضی دوستان گفتم ، گفتند 800 منطقه شدی خدا رو شکر کن ... والا داشتم دیوونه می شدم ...

ولی دکتر شدنت حتمیه داداش گلم ... کارت به زاهدان و بوشهر هم نمی کشه مطمئن باش ...

واسه این که استرس اعلام نتایجت کم بشه مشغول تهیه ی تدارکات خوابگاهت بشو و یکم هم واسه آمادگی توی دانشگاه مطالعه داشته باش ...

موفق باشی ...

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیقا منتظر این بودم که یه نفر با جدیت بگه هیچ تغییری نداریم
      نه اتفاقا سال اولم بود که کنکور میدادم ... ولی چون خودم رو از نظر ذهنی آماده دانشگاه رفتن کرده بودم ، یه دفعه با حرف بچه ها جا خوردم !

حالا خدا رو شکر می کنم آخر همه پزشکی ها سه تا داروی شیراز و اصفهان و یزد رو زدم !

ممنونم
      منم عین خودتم با یه حرف خیلی به هم میریزم ولی به خدا غیر از داغون کردن خودت و اطرافیانت هیچی نداره یکم بیخیالی بد نیست

8. Top | #8

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      ان شاء الله ...
      قبل از اعلام نتایج هم من درصدام رو به بعضی دوستان گفتم ، گفتند 800 منطقه شدی خدا رو شکر کن ... والا داشتم دیوونه می شدم ...

ولی دکتر شدنت حتمیه داداش گلم ... کارت به زاهدان و بوشهر هم نمی کشه مطمئن باش ...

واسه این که استرس اعلام نتایجت کم بشه مشغول تهیه ی تدارکات خوابگاهت بشو و یکم هم واسه آمادگی توی دانشگاه مطالعه داشته باش ...

موفق باشی ...
      ایشالله به فسا و جهرم و یاسوج که می رسه کار خاتمه پیدا کنه !!!
      اتفاقا تاپیک وسایل مورد نیاز برای خوابگاهتون رو خوندم ... خیلی کاربردی بود ... ولی این همه وسایل رو چجوری تو دو تا *** جا بدیم !؟

بازم تشکر داداش گلم ! ایشالله موفق باشید...
      هر چی صلاحمون باشه اتفاق می افته ...

9. Top | #9

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      منم عین خودتم با یه حرف خیلی به هم میریزم ولی به خدا غیر از داغون کردن خودت و اطرافیانت هیچی نداره یکم بیخیالی بد نیست
      ممنون ... سعی می کنم همینجوری که میگید باشم !

بازم تشکر !

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقا تاپیک وسایل مورد نیاز برای خوابگاهتون رو خوندم ... خیلی کاربردی بود ... ولی این همه وسایل رو چجوری تو دو تا *** جا بدیم !؟

اگه تایپیک رو کامل بخونید جواب سوالتون رو می گیرید ... خیلی از وسایل مذکور حجم کمی اشغال می کنند ... از طرفی خیلی هاشون رو میشه توی محل مقصد خرید ... فوق فوقش یه چمدون میشه دو تا چمدون ...

ممنون ...

موفق و موید باشی دکی جون

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

اگه تایپیک رو کامل بخونید جواب سوالتون رو می گیرید ... خیلی از وسایل مذکور حجم کمی اشغال می کنند ... از طرفی خیلی هاشون رو میشه توی محل مقصد خرید ... فوق فوقش یه چمدون میشه دو تا چمدون ...

ممنون ...

موفق و موید باشی دکی جون

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ببین قبلا هم گفتم، الان کشوری شده مثلا کسی که 93 تهرانی بود توی دانشگاه اصفهان با رتبه 300 آخرین قبولی بود، یه اصفهانی با 450 هم قبول میشد..الان همه یکسان شدن!
      تغییر زیادی ایجاد میشه ولی این قطعا بسود تهرانی هاست چون همه شهر ها تا 93 دانشگاه بوم داشتن غیر از تهرانی های بیچاره که نه تهران نه بهشتی و نه ایران بومشون محسوب نمیشد! الان کلا بوم رو برداشتن در نتیجه کلا منطقه یکی ها میتونم بگم به نفعشون بشه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ببین قبلا هم گفتم، الان کشوری شده مثلا کسی که 93 تهرانی بود توی دانشگاه اصفهان با رتبه 300 آخرین قبولی بود، یه اصفهانی با 450 هم قبول میشد..الان همه یکسان شدن!
      تغییر زیادی ایجاد میشه ولی این قطعا بسود تهرانی هاست چون همه شهر ها تا 93 دانشگاه بوم داشتن غیر از تهرانی های بیچاره که نه تهران نه بهشتی و نه ایران بومشون محسوب نمیشد! الان کلا بوم رو برداشتن در نتیجه کلا منطقه یکی ها میتونم بگم به نفعشون بشه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      شما اگه بری قبولی های بینایی سنجی و شنوایی سنجی پارسال و همچنین پزشکی های بین الملل پارسال رو ببینی دیگه این حرفو نمی زنی!
      پارسال اینا هم کشوری پذیرش کردن!

همونطور که میبینین مثلا 3 نفر منطقه 1 گرفته ولی کلی منطقه 3 و 2 گرفتن!

به نظر من قبولی های رشته های پزشکی امسال خیلی فرق میکنه و میشه مثل بین الملل های پارسال

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      شما اگه بری قبولی های بینایی سنجی و شنوایی سنجی پارسال و همچنین پزشکی های بین الملل پارسال رو ببینی دیگه این حرفو نمی زنی!
      پارسال اینا هم کشوری پذیرش کردن!

همونطور که میبینین مثلا 3 نفر منطقه 1 گرفته ولی کلی منطقه 3 و 2 گرفتن!

به نظر من قبولی های رشته های پزشکی امسال خیلی فرق میکنه و میشه مثل بین الملل های پارسال

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)